ברוכים הבאים, אורח

עד מתי אמשיך להדרדר לתהום?!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: עד מתי אמשיך להדרדר לתהום?! 3649 צפיות

עד מתי אמשיך להדרדר לתהום?! לפני 12 שנים #7043

• Nitsan
  • חבר קבוע
שלום לכולם שמי ניצן ואני חושב שמה שאני הולך לספר לכם לא עובר על אף אחד :
מאז גיל קטן היו לי מחשבות תמימות של ילד בלי לדעת משמעות והיייתי מוציא זרע לבטלה בלי לדעת מה זה וכשזה נודע לי הייתי לפני בר מצווה ולא הפסקתי בטענה שאני לא יענש על זה כי אין לי חיוב מצוות ומאזהייתי מסתכל על תמונות של גברים ערומים בטענה שבנות זה לא צנוע אז בנים מותר כי אני בן ,וזה נהיה להרגל עד לשנתיים האחרונות ( אני היום בן 19 ) שהחלטתי להלחם בזה ,אני מודה על האמת ,יש לי משיכה לגברים ובעיקר מי שיש לו פנים יפות, נסיתי להפסיק אך ללא הצלחה גדולה ,הורדתי במספר הפעמים הגדול שהייתי חוטא ,אני מדבר על זה שלפני חמש שנים זה היה דבר שבשגרה אבל כשהתחלתי להלחם הורדתי במספר הפעמים עד שהגעתי למצב של פעם בחודש ,ושוב ,בגלל הנפילות גדל מספר הנפילות לפעם פעמיים בשבוע ועד שהקב"ה האיר את עייני ומצאתי את האתר הנפלא של שמור עיינך התחלתי עם הצעדים שמרתי חמישים יום נקי !אבל שוב נפלתי ,אין משהו שיעודד אותי עכשיו אני יומיים נקי  אני לא יודע כמה זמן זה ימשך,אני נורא מפחד ממה שיגידו אנשים אם אני ישתתף בקבוצות הטלפוניות ,או סתם להתקשר למישהו ולספר לו ,אני מעוניין להפרד מהתאווה השלילית שלי לגברים וגם מהתאווה להוצאת הזרע לבטלה ,אני צריך עזרה !  
תאמין שאפשר לתקן ! אמא אוהבת את התינוק שלה שמנסה ללכת גם אם הוא נופל פעמים רבות קל וחומר אבינו שבשמים !
ניצן

בעניין: עד מתי אמשיך להדרדר לתהום?! לפני 12 שנים #7044

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אוקיי, אני הראשון (ונראה כמה יצטרפו אחריי).

בגילך הייתי נמשך לבנים. הייתי בקשר עם בחורים בני גילי וקיימתי יחסי מן עם חבר.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: עד מתי אמשיך להדרדר לתהום?! לפני 12 שנים #7048

• Nitsan
  • חבר קבוע
הרב זלמן היקר ! אני גם קיימתי יחסים פעם אחת עם חבר מהישיבה  אבל אני בטוח בזה שלא אשוב לזה לעולם זה גרם לי צער גדול וראיתי עד כמה זה חמור אבל האינטרנט ולא משנה אם יהיו פילטרים הוא אחד המסייעים הגדולים לחטאים שלי ,עכשיו אני מרגיש לא לבד ויש עוד מישהו כמוני שמצליח בגדול להגמל ,אבל איך אני עושה את זה ,אך אני מגיע למה שאתה הגעת ?  
תאמין שאפשר לתקן ! אמא אוהבת את התינוק שלה שמנסה ללכת גם אם הוא נופל פעמים רבות קל וחומר אבינו שבשמים !
ניצן

בעניין: עד מתי אמשיך להדרדר לתהום?! לפני 12 שנים #7050

• סוד הכניעה
  • מנהל
קודם כל, אני לא רב וגם לא "ר' זלמן", אז פליזזז, תקראו לי זלמן וזה בסדר גמור... תודה

שנית, איך אתה יודע שלא תחזור על זה עוד פעם?

אני בטוח שהצער שלי כאשר עשיתי את זה היה בדיוק כמוך אבל אחר כך בכל זאת חזרתי על זה שוב ושוב.

האם לא היו לך ימים שנשבעת שלא תחזור לאתרי זוהמה באינטרנט ובכל זאת חזרת שוב?
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

בעניין: עד מתי אמשיך להדרדר לתהום?! לפני 12 שנים #7057

• Nitsan
  • חבר קבוע
היו הרבה פעמים שהבטחתי שאני לא אכנס ,אבל נכנסתי אחרי כמה ימים שהרוח נרגעה בלשון המעטה ,וכן אני לא אחזור על זה שוב דבר ראשון כי זה היה לפני חמש שנים ומאז לא חזרתי על זה ,דבר שני אפילו כשרציתי והתכתבתי עם בחורים עם נטייה כמוני ( ועשיתי זאת אולי 10 פעמים) וקבעתי "פגישה" לא הייתי הולך או קוטע באמצע  ההתכתבות ואומר שאני מצטער אך המצפון שלי לא נותן לי לחזור על זה  ,אני רוצה להגמל מזה להיות נורמלי כמו כולם ,אני לא יודע איך לעשות זאת ,אתה זלמן עברת את זה ,תגיד לי בבקשה איך ? אני רוצה לצאת מזה ,אתה תוכל לעזור לי ?
ניצן

בעניין: עד מתי אמשיך להדרדר לתהום?! לפני 12 שנים #7063

• סוד הכניעה
  • מנהל
אוקיי, מעולה. אז לא התמכרת ליחסי מין עם גברים. למרבה השמחה גם אני לא.

אני לא מאבחן מקצועי ולא מומחה, אבל נראה לי שבשלב ראשון כדאי שתפגוש פסיכולוג דתי. אני אישית מטופל אצל פסיכולוג ולא חושב שזה שום בושה או בעיה. אם יש לי בעיה פיזית אני הולך לרופא ואם יש לי בעיה נפשית אני הולך לפסיכולוג.

ממה שאני הבנתי, בדרך כלל פניה לקשר עם גברים קשורה לשלושה מרכיבים: משהו בדמות האבא (חוסר האהבה וכיו"ב), הרגשה של דחיה בקשר חברותי מסויים (יכול להיות חבר נעורים שהכזיב או משהו בסגון), וזמינות (בחור שנמצא בישיבה ואין לו בנות, או כפי שאתה מתאר). כדי לטפל בדברים האלו אין לאף אחד בפורום כלים מקצועיים וצריך לפנות לאיש מקצוע.

בעניין: עד מתי אמשיך להדרדר לתהום?! לפני 12 שנים #7068

• Nitsan
  • חבר קבוע
זלמן תודה רבה על העצה ,אם אין מנוס אקבע פגישה עם פסיכולוג ,יהי רצון שהקב"ה יעזור לכולנו לעבוד אותו כרצונו מתוך אהבה ויגאל אותנו במהרה כל עם ישראל בגאולה הפרטית והגאולה הכללית אמן  
ניצן

בעניין: עד מתי אמשיך להדרדר לתהום?! לפני 12 שנים #7088

• סוד הכניעה
  • מנהל
אני לא אומר שאין מנוס אבל גם אין סיבה להתייסר. אפשר לחיות גם עם רגל שבורה ולצלוע, אבל אין סיבה לכך. אפשר ללכת לרופא ולתקן את הרגל, וכך גם אפשר ללכת לפסיכולוג ולטפל בבעיה שלך.

אם תצטרך עזרה במציאת פסיכולוג מתאים - אני מאמין שר' יחזקאל (מנהל האתר הנפלא שלנו) יעזור לך בשמחה.

בעניין: עד מתי אמשיך להדרדר לתהום?! לפני 12 שנים #7505

• אלקנה
  • חבר ותיק
ניצן וזלמן

גם אני מצטרף אליכם למאבק אבל אצלי זה ממש קשה
ולא נעים לי לחשוף פה...

בעניין: עד מתי אמשיך להדרדר לתהום?! לפני 12 שנים #7510

• סוד הכניעה
  • מנהל
אלקנה שלום,

האמת שאין לך מה להתבייש כי כולנו באותו מצב. בכל אופן, אם אתה רוצה לכתוב לי באישי - אתה מוזמן.

בעניין: עד מתי אמשיך להדרדר לתהום?! לפני 12 שנים #7513

• אלקנה
  • חבר ותיק
כתבתי לך השמח לתגובה
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן