ברוכים הבאים, אורח

הסיפור שלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הסיפור שלי 2329 צפיות

הסיפור שלי לפני 12 שנים #6993

• מני
  • חבר ותיק
שלום לכולם שמי מני (שם בדוי)
אני בן25 נשואי +1 ב"ה
חוזר בתשובה כ-5 שנים
בתאווה בתור חילוני מגיל מאוד צעיר במסגרות מעורבות בנים בנות אין כול כך ברירה בגן זה מתחיל במשחקים רופא חולה ונגיעות מתוך סקרנות של בין המינים
וזה לאט לאט התדרדר ליותר מזה וככול שגדלתי זה ניהיה יותר חריף כי הסקרנות גדלה
אז כמו שאמרתי זה התחיל בגיל צעיר מאוד בתור ילדים "שמשחקים "
וכשגדלתי זה גם קיבל חיזוקים מהסביבה שלי שגם עשו בסתר כמובן (ילדים נוספים בכיתה ,משפחה ,טלויזיה ,ועוד ...)
ככה עד גיל ההתבגרות ששם זה בכלל קיבל חיזוקים יותר גדולים שזה נכון לגעת ולהתנסות להיות "גבר" ולהיות עם נשים וגם לאונן ככה כולם וזה נורמלי לחלוטין
... (כמובן שבתוך הנשמה אתה יודע שמשהו פו לא בסדר אבל הלחץ החברתי וההשפעה החזקה של החברה לא נותנים לך אפשרות להבין שמשהו כאן לא בסדר )
ככה עד גיל 22
התחלתי להתחזק וגילית שזה עברה וזה אסור לחלוטין קודם כול שמחתי כי מה שהרגשתי כול החיים שזה לא ממש בסדר לשחק עם נשים ולזרוק אותן באמת לא מתוך איזה צידקות אלא מתנה מה' יתברך שאני רגיש לסביבה סוף סוף קיבלתי תשובה שזה חולני לרדוף ככה אחרי התאווה הכול כך מטופשת הזאת
ואז התחיל מאבק קשה להגמל מזה
בהתחלה באורות של החזרה בתשובה החזקתי 4 חודש בלי זה
ויום אחד זה התעורר חזק ומאז אני נלחם ונלחם חזק שהיא אפשר לתאר וכמו שהמלחמה שלי חזקה כך גם הנפילות והטילטולים שאני עובר ממש שהתאווה תוקפת
אני פשוט לא שולט בעצמי ברמות מפחידות ב"ה לא נגעתי באישה אבל מחשב וכול הזבל סרטים וכולי....
מה ששבר אותי זה שאחרי שאתה נלחם בחוץ לא להסתכל ולא לראות את הזבל מהאינטרנט פתאום באיזה ארוחת שישי באה איזה דודה חמודה חצי ערומה ומיפו הדרך קצרה לשוטטות באינטרנט או לאיזה חלום שמוציא קרי ואז כול התאווה נדלקת מחדש זה ממש הרס אותי אמרתי זהו אין לי סיכוי לצאת מזה
שאני אומר דודה חצי ערומה
זה לא מישהי מבוגרת מישהי צעירה שבה ממש חשופה  ממש !!!!!!!!
אז הבנתי מהר מאוד שאני מכור וללכת לספר למישהו מבחינתי זה פחד עצום בושה גדולה מאוד הרב שלי די עוזר לי כי הוא מבין שהיום  זאת ממש מלחמה
אבל אני צריך משהו שיוציא אותי מזה היא אפשר להמשיך ככה זה לא מגיע לי ולא לאישתי המדהימה שזכיתי למלאך פשוט (תודה לה') שכמובן לא יודעת כלום
אז תודה לארגון המדהים הזה ולכול החברה פו שמשתפים זה כבר נראה אחרת ובעזרת ה אני מקווה להגמל מהסיוט הנורא הזה ....
תודה .

בעניין: הסיפור שלי לפני 12 שנים #6995

• moved
  • דירוג פלטיניום
נעים להכיר אותך, מני,

גם מהקבוצה הטלפונית.

בעניין: הסיפור שלי לפני 12 שנים #7029

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
ב"ה שהגעת לפה.
אנשים במצב גרוע משלך כבר ניצלו.
אל תדאג, אתה לא לבד.
יש פה הרבה אנשים באותו מצב שלך בדיוק.
בהצלחה מרובה,
אין יאוש
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"

בעניין: הסיפור שלי לפני 12 שנים #7041

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
מני שלום

שמחתי מאוד לפגוש אותך כאן אחרי שלושה ימים בטלפון. מה שאתה עושה כאן זה דבר אדיר. אתה מוכן להתעמת עם מי שאתה ולא להמשיך להישאר בבדידות המדהימה והנוחה שהיתה לך. ממש כל הכבוד.

הסיפור שלך כואב כמו כל הסיפורים כאן. אני לא יודע האם יש מכסה של כאב בעולם, אבל אם יש דבר כזה - נראה לי שהפורום כאן גורם לה להיעלב כי היא מזמן כבר סיימה את תפקידה ומשום מה יש עדיין המון כאב.

מה שאני למדתי מהסיפור שלך הוא שאי אפשר להמשיך לברוח. אפשר להיסגר בכולל כל היום וכל הלילה, אבל פעם אחת שתבוא לי בחורה לא צנועה - אני אפול באותו רגע. אז אין לי לאן לברוח יותר. מה נותר? לפנות להקב"ה שהוא יעשה את העבודה. זה לא פשוט כי הוא מוכן לעשות את זה רק בתנאי שנפנה לו את המקום ליד ההגה, אבל זאת הברירה היחידה שלנו.

שוב כל הכבוד על הפתיחות, ואני מקווה לקרוא עוד דברים שלך כאן בפורום.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: הסיפור שלי לפני 12 שנים #7042

• arielwriter
  • דירוג זהב
אני כל כך אוהב לקרוא סיפורים של חוזרים בתשובה אני פשוט אוהב אתכם אתם יהודים גדולים!
אתם קדושים,צדיקים! הלוואי שהייתי מגיע לרמתכם! אני מצטער שזה לא קשור אבל הייתי שמח אם היית שולח אלי בהודעה פרטית (אם יש לך זמן כמובן) את הסיפור שלך בתור חוזר בתשובה יותר בהרחבה יש לי כל כך הרבה מה ללמוד מהסיפורים הללו בשביל עצמי!
אני מאחל לך שתשתלט על היצר ואני אישית הגעתי לתוצאות מדהימות בזכות האתר הזה ואני בטוח שגם אתה! תילחם על התודעה תמיד ובע"ה תעשה ותצליח!

בעניין: הסיפור שלי לפני 12 שנים #7231

• brit.kodes
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • דירוג זהב
אח יקר חיזקתה אותי מאוד סיפרך נגע ללבי

גם אני כמוך חוזר בתשובה ומכיר את המצב של הדודה
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן