ברוכים הבאים, אורח

אוי רבש"ע עזור לי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אוי רבש"ע עזור לי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2571 צפיות

אוי רבש"ע עזור לי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!! לפני 12 שנים #6961

שלום לכולם ,קוראים לי נחמן(שם בדוי) אני בן 26 (גיל בדוי אבל בכל זאת די צעיר)
אני מאז היותי בן 13 כבר אוננתי אין ספור פעמים ,ממוצע פעם ביום אם לא יותר
ב"ה שאף פעם לא נכשלתי לא בזכרים ולא בנקיבות ,אבל מצד שני יש לי גרוי עצום מאד
מה שפה קוראים לזה התמכרות ,לפנטז כל מיני סיטואציות , לראות סרטי חיבוקים וריקודי זוגות
ואני פשוט לא יודע איך להתגבר על זה,  נסיתי להפסיק המון המון פעמים ועד היום לא הצלחתי
פרק זמן הכי גדולה שהצלחתי זה 3 חודשים ,פעם אחרי חודש אלול שממש כל יום בכיתי על הענין הזה
לצורכי פרנסה אני מחזיק מחשב בבית ,היא אמנם מסוננת אבל לא מספיק ,וחוץ מזה שכרגע הסינון לא עובדת
אבל גם בלי זה כל כמה ימים אני מקבל התקפי תאוה ואז או שאני הולך לחנויות אינטרנט -שה' יעזור שכולם יסגרו במהרה
או שפשוט אני מחפש לי חלון מאיפה להסתכל לרחוב על זוגות וכדו' ,דרך אגב אני נשוי +ילדים
בשלום בית  ממש לא הולך לי כל יומיים אנחנו רבים -אשתי עצבנית מאד

אני מבקש בכל לשון של בקשה  לכל חברי ומגיבי הפורום ולמנהליה ולמי שיכול לעזור לי  או מי שעובר או עבר בעיות האלה
שיגיב  ,שיכתוב שיחשוב ,שיתפלל עלי                               
                                                                  תודה רבה מקרב הלב
                                                                  פלוני בן אלמונית

בעניין: אוי רבש"ע עזור לי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!! לפני 12 שנים #6962

• גד
  • דירוג זהב
שלום לך "אברך" היקר!

קודם כל, הגעת למקום הנכון! כולנו כאן באותה סירה, תקרא קצת ותראה שיש כאן עוד המון אנשים כמוך. ובעזרת ה' תצא מזה.
דבר ראשון כדאי לך לקרוא את המדריך שבאתר.
אח"כ תסתובב כאן בפורום תקרא מה שכולם כותבים, תשתלב, ובסוף אם יהיה לך אומץ תצטרף לתכנית 12 הצעדים, והחיים שלך יחזרו להיות מאושרים, וחפשיים מתאוה.

באהבה,
גד.
"וקבלה היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי - שאינם מקובלים עלי, ואיני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה."
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים על ידי .

בעניין: אוי רבש"ע עזור לי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!! לפני 12 שנים #6979

• moved
  • דירוג פלטיניום
נחמן היקר,

אני אתייחס רק לכותרת שלך.

אתה פונה לריבונו של עולם שיעזור לך.

אז דבר ראשון הוא אוהב אותך כי אתה החייל שלו מאותם 5-10% שנלחמים קשות בתאווה. ברור שהוא יעזור לך.

דבר שני, הקב"ה כבר עזר לך, הוא הביא אותך לכאן, בית וועד ליהודים שרוצים לעשות את רצון ה'.

דבר שלישי, תעשה מה שגד יעץ לך, תתחיל לקרוא באתר. אתה מהר מאוד תלמד ממה אתה סובל, מה ההתמכרות שלך, ואיך לצאת מזה. אתה תלמד שיש הרבה דרכים להלחם בתאווה, דרכים שלא עובדות. אז הקב"ה ברוב רחמיו הביא אותך לכאן, פה תלמד שיש דרך לשלוט בתאווה בלי להלחם בה.

ואידך זיל גמור.

בעניין: אוי רבש"ע עזור לי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!! לפני 12 שנים #7001

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
נחמן היקר,

אצטרף גם אני לברכות "ברוכים הבאים" של החברים הנוספים.

שתי נקודות חשובות בעיניי:

א. תעבור בעיון על המדריך שנמצא באתר עצמו. זה יעזור לך לראות איפה אתה עומד עם עצמך.

ב. אל תסתפק בקריאה אלא תהיה אקטיבי. תגיב בעצמך, תשאל שאלות, תנסה להיות חלק מהקהילה כאן, ואז תוכל יותר בקלות למצוא את מה שמתאים לך.

בהצלחה חבר,

זלמן
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: אוי רבש"ע עזור לי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!! לפני 12 שנים #7008

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
שלום נחמן
וברוך הבא לאתרא קדישא הדין
לאחר שתקרא ותסתובב כאן קצת,
תגלה שיש לך הרבה אחים לצרה,
גם מחוגים חסידיים רבים.
אין לשום חוג בלעדיות על הבעיה, ועל הפתרון,
כולם כאן רוצים לצאת מאפילה לאורה
בהצלחה
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: אוי רבש"ע עזור לי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!! לפני 12 שנים #7028

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
ברוך הבא!
הגעת למקום הנכון.
כמו שמוטי אמר, אתה לא לבד.
בהצלחה מרובה,
אין יאוש
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"

בעניין: אוי רבש"ע עזור לי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!! לפני 12 שנים #7444

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
אברך יקר, גם אני אברך, בישיבה ציונית דתית אמנם, אבל אברך, וגם אני עמוק עמוק בתאווה.
זה מצחיק להציג את זה ככה אבל אני מקנא בדברים שתיארת שמפריעים לך, הלוואי וזה מה שהיה מפריע לי...
ברוך הבא, אח יקר, כואב אתך ועם עצמי

נתן
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: אוי רבש"ע עזור לי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!! לפני 12 שנים #7449

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
אברך חסידי יקר,

אתה מציג שיש לך 3 בעיות:
1. מכור לתאווה.
2. בעיות פרנסה.
3. שלום בית.

דע לך ששלושת הבעיות הללו מקורן הוא אחד.
כשתתחיל לעבוד על עצמך עבודה אמיתית ושורשית במלחמה בתאווה, אז כל 3 הבעיות הללו ייפתרו.

אני אספר לך קצת על עצמי ואתה עוד תקרא כאן על רבים רבים שרק התחילו לעבוד עבודה אמיתית במלחמה בתאווה, דרך תוכנית 12 הצעדים, ראו יישועות גדולות בכל התחומים.
לפני שהגעתי לכאן היו בעיות פרנסה עצומות (חובות, הוצל"פ, ניתוקים וכו...), בעיות שלום בית (עברנו כמעט את כל המטפלים שקיימים וכבר כמעט שהלכנו לרבנות) וכמובן בעיית ההתמכרות לתאווה.
מספר שבועות אחרי שהתחלתי בתוכנית 12 הצעדים להבין שאין לי סיכוי לנצח בכוחות עצמי את התאווה, הבנתי שרק הקב"ה יכול לעזור לי, החלטתי למסור את עצמי לקב"ה והתחלתי לתקן פגמים שראיתי בעצמי (צעדים 0-4 מתוך 12), כבר נעלמו בעיות השלום בית (כאילו התחתנו אתמול), בעיות הפרנסה החלו להיפתר וכמובן הרבה יותר קל לי במלחמה מול התאווה.
כמובן שאני רק בתחילת הדרך, אך כבר רואים את האור !!!

מדוע בעצם נפתרו כל הבעיות הללו?
בעצם לא הייתי חייב הסבר. כמו שזלמן אמר היום בקבוצה הטלפונית:
כשאתה רואה שממלאים את מיכל הדלק בדלק והאוטו נוסע, אז אתה יודע שדלק גורם לאוטו לסוע, אתה לא שואל שאלות !!!
אבל יש גם הסבר: ההסבר הוא שיש מקור אחד לכל הבעיות הללו ולעוד בעיות והמקור הזה הוא אני !!!
לא אשתי, ולא הבוס בעבודה ולא כל הבחורות הלא צנועות ברחוב, אלא רק אני !!!
כאשר אני מתקן את עצמי אז ממילא הכל נפתר !!!

בהצלחה ובאהבה רבה
שמואל.
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: אוי רבש"ע עזור לי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!! לפני 11 שנים, 11 חודשים #9648

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום

בשלום בית  ממש לא הולך לי כל יומיים אנחנו רבים -אשתי עצבנית מאד

אני מבקש בכל לשון של בקשה  לכל חברי ומגיבי הפורום ולמנהליה ולמי שיכול לעזור לי  או מי שעובר או עבר בעיות האלה
שיגיב  ,שיכתוב שיחשוב ,שיתפלל עלי                               
                                                                  תודה רבה מקרב הלב
                                                                  פלוני בן אלמונית

בס"ד
שלום גם לך פלוני בן אלמונית
הצעדים השונים שיש באתר להתמודדות נכונה מגוונים מאוד
האם ניסית את המסע אל ה90 יום? יש הרבה שראו דרכו ישעות
האם פנית ל"ספונסר"? גם זו יכולה להיות התחלה טובה...

דרך אגב בעניין השלום בית ראיתי בספר של הרב הרוש ב"גן השלום" שמסביר בצורה מאוד מפורטת את הנקודה שכתב עליה שמואל שכאשר אנו נקיים מהתאווה אז גם הקשר הבן אישי הוא אחר
(הוא הסביר שהזכר תפקידו לתת, וכאשר אנו בתאווה אנו בעצם רוצים לקבל. וכך בעצם לוקחים את תפקיד הנקבה והופכים את היוצרות. זה מה שגורם לבעיות בשלום בית -מקווה שהבנתי והסברתי נכון את הדברים)
בהצלחה רבה מכל הלב
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: אוי רבש"ע עזור לי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!! לפני 11 שנים, 11 חודשים #9857

• סבבה
  • דירוג זהב
אחי משו קטן בנינו גם לי יש גירוי מטורף
ועוד משו גמאני הייתי מאונן כמוך והייתי מחזיק רק כמה שעות בודדות ביום וחשבתי שאין לי סיכוי אחי הייתי מיואש משו אבל ממש
אבל אני יגיד לך את העיצה שמחזיקה אותי ב"V אחי כבר 115 ימים קודם כל אתה צריך להיות בטוח שאתה יכול להצליח ואתה יכול לשמור ולהתגבר ואתה יותר חזק זה דבר ראשון
דבר שני תנסה להתגבר עליו באמת בהתחלה זה בכלל לא פשוט וזה מאוד קשה אבל אחרי כמה התגברויות אתה עוד תצליח
אתה רק צריך להאמין שאפשר
אם תרצה להיות בקשר בפרטי אז בשמחה אחי
בהצלחה
סבבה.
יאאאלה קדימה להסתער!!! אתה יכול אחי!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן