ברוכים הבאים, אורח

פעם ראשונה באתר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: פעם ראשונה באתר 2361 צפיות

פעם ראשונה באתר לפני 12 שנים #6939

• benero
  • חבר חדש
שלום לכולם
ואני חשבתי שאני בין הבודדים שנופלים בענין הזה והנה אני רואה כל כך הרבה לצערי.
אני אדם בגיל 40 חרדי שמגיל קטן ( כשלא הייתי דתי) צפיתי בסרטי תועבה ואף אוננתי מולם.
היום אני 20 שנה אחרי תשובה או יותר נכון נסיון של תשובה כי אני לא נגמלתי מהצפיה.( מהאוננות כן)
אני נשוי ויש לי חיים נהדרים עם אישתי ואף עןסק בחינוך עד כמה שזה נשמע אבסורדי.
תמיד אני משתדל להחזיק מעמד בתחילה היו הפסקות של שנים ואח"כ חודשים ואח"כ שבועות ועכשיו ימים ובמקרה הטוב שבועות.
אני מאוד רוצה להפסיק ובמקרה(רק מה') הגעתי לאתר זה לאחר שגלשתי באתר העוסק במסחר בבורסה.
החלטתי לקחת את התוכנית של ה90 יום
ובע"ה ה' לקבל מכם חיזוקים ולהצליח.

בעניין: פעם ראשונה באתר לפני 12 שנים #6940

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלום חבר וברוך הבא למקום הנכון.

ברשותך שאלה קטנה. אם כבר היו לך פעמים שבהם חודשים שלמים הצלחת להיות נקי, מה ישנה הפעם שתספור שוב 90 יום?
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: פעם ראשונה באתר לפני 12 שנים #7069

• benero
  • חבר חדש
זה שהיו לי תקופות ארוכות זה היה מזמן וכשנפלתי לא הייתי מודע לכך שיש לי איזה כימיקל שמשתחרר במח וגורם להרגשת התמכרות, לא ידעתי שאחרי 90 יום ההתמכרות אמורה להיות חלשה יותר כך.
אני מקווה הפעם שאחרי 90 יום אם אנצח ואגיע לשם אשמור את עצמי ויהיה לי יותר קל בע"ה.

בעניין: פעם ראשונה באתר לפני 12 שנים #7152

• סוד הכניעה
  • מנהל
תראה, אם היית בחור בן 16, הייתי אומר לך: בהצלחה.

אבל אתה בן 40, אז אין לי ברירה אלא לאכזב אותך. אחרי תשעים יום שום דבר לא ישתנה. אתה יכול לחשוב שאני משוגע, אתה יכול לכעוס עליי למה אני אומר לך דברים רעים - זאת זכותך. אבל שוב: המציאות לא תשתנה גם אם לא אומר לך כלום. והמציאות היא שגם אחרי תשעים יום אתה תישאר בדיוק כמו לפני כן. במקרה הכי טוב, יהיה לך טיפה יותר קל, במקרה הגרוע - יהיה לך יותר קשה.

זה לא שהאתר לא צודק. יש מחקרים, והענין של תשעים יום הוא נכון במאה אחוז, אבל לא אצלי וכנראה גם לא אצלך. זה נכון אצל אלו שהתחילו לסבול, לא עבור אלו שכבר חצו את כל הגבולות.

לדעתי ספירה לא תספיק לך. תצטרך גם לעבוד ממש.

בהצלחה חבר
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

בעניין: פעם ראשונה באתר לפני 12 שנים #7183

• benero
  • חבר חדש
אפשר לקבל תוכנית מסודרת שבה עלי לעבוד קשה ?
אני מוכן לכל ובלבד לא ליפול עוד פעם בראיות אסורות ההרגשה הנוראית שיש לי כלפי עצמי היא בלתי נסבלת
תודה זלמן

בעניין: פעם ראשונה באתר לפני 12 שנים #7189

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
זלמן פשוט יגיד לך ללכת לקבוצת 12 הצעדים.
להסבר על הקבוצה היכנס לפה:
http://www.gye.org.il/index.php?option=com_zoo&view=category&Itemid=84
זלמן בטח יפרט יותר ממני.
בהצלחה מרובה,
אין יאוש
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים על ידי .

בעניין: פעם ראשונה באתר לפני 12 שנים #7198

• אלקנה
  • חבר ותיק
ברוך הבא ושבת שלום
גם אני כמוך חשבתי

בעניין: פעם ראשונה באתר לפני 12 שנים #7203

• סוד הכניעה
  • מנהל
אוקיי, אתה אומר דבר נפלא. כי ממה שאני מכיר את עצמי, לקח לי המון זמן לומר שאני מוכן לעשות ה-כ-ל כדי לצאת. הסכמתי לעשות "הרבה" אבל לא "הכל", וזה הבדל עצום. הרבה זה אומר לעשות כל מיני שינויים קוסמטיים, אבל הכל זה אומר לעשות הכל.

אז ככה: אני מבטיח לך שיש דרך לצאת החוצה, אבל זה תלוי שוב במה שהתחייבת עליו בהודעה שלך: לעשות הכל.

וברשותך, לפני שאנחנו יוצאים לאיזה שהיא דרך, ישנה נקודה קטנה שחייבים לברר. האם אתה חושב שיש לך סיכוי לבד לנצח את התאווה או שאתה יודע שניסית כל דרך אפשרית ותמיד הגעת לדרך ללא מוצא?

אסביר לך קצת. כל זמן שלא התייאשתי ולא נכנעתי בפני התאווה - לא הצלחתי לצאת לדרך החדשה. רק כאשר נכנעתי - יש לי סיכוי. אני יודע שזה נשמע מטורף, ואם תרצה - יש על זה הרבה פוסטים שנכתבו כאן באתר ואתה מוזמן לקרוא בהם, אבל השאלה לא משתנית: אתה חושב שיש לך סיכוי מול עצמך או התייאשת כבר?

נערך לאחרונה: לפני 12 שנים על ידי .

בעניין: פעם ראשונה באתר לפני 12 שנים #7220

• benero
  • חבר חדש
זהו שבאמת התיאשתי והפסקתי להאמין בעצמי

בעניין: פעם ראשונה באתר לפני 12 שנים #7223

• סוד הכניעה
  • מנהל
מצוין. (אתה שוב חושב שאני משוגע...)

השלב הראשון לקראת ההחלמה הוא כניעה מוחלטת בפני התאווה. רק מכאן אפשר להתחיל להתקדם.

אז כעת ברשותך אציע שני דברים:

א. תעבור קצת על הפוסטים בנושא הצעדים שפורסמו כאן ובמקביל תעבור על קצת חומר באתר עצמו שקשור לתכנית הצעדים. אם יש לך שאלות - תחזור לכאן וננסה ביחד להתקדם. אם זה נראה לך מתאים - אתה מוזמן להצטרף לקבוצה שהתחילה ביום שני האחרון ואנחנו ממש בהתחלה.

ב. אנא תבקש הרשאה לפורום גברים נשואים. זה יכול להועיל.

בהצלחה חבר

בעניין: פעם ראשונה באתר לפני 11 שנים, 10 חודשים #11227

• benero
  • חבר חדש
שוב שלום לכולם
מאז הפעם החרונה שהייתי כאן הספקתי לפול מספר פעמים כעת אני 8 ימים נקי (נשמע קצת, בשבילי ובמציאות שחייתי בה זה המון)

אני רוצה להתחיל תכנית מסודרת אני פשוט לא מאמין בעצמי וחושש ליפול שוב.
מישהו יודע איך נרשמים לפורום של גברים נשואים?
כמו"כ יש לי משהו שאני חייב לשתף אתכם(סתם מחשבה)
לפני שהגעתי לאתר הזה חשבתי שאני בין הבודדים בעולם שהינו חרדי וגולש לתכני פורנו, עכשיו כשראיתי מה קורה כאן ואת הכמות העצומה לצערי של אלו שנמצאים פחות או יותר במצבי
הדבר הקהה מעט את התחושה הנוראה אותה חשתי ובאיזה שהוא מקום אף נתנה לי לגיטימציה ליפול שוב (הרי אני מנסה להאשים את כולם...) וחשבתי לעצמי שצרת רבים... וכו'
שוב אני מבקש עזרה ומי שיכול לעזור לי או לחלוק עימי את הנטל הקשה בדרך להחלמה או סתם להתכתב על הקשיים מוזמן לכתוב לי למייל vfgvfg@walla.com ואני אשמח לעמוד עימו בקשר אולי אף טלפוני (על זה נאמר קשר כשר)
או שבעצם אני גם מבקש מזלמן שידריך אותי ואולי גם אני בסופו של דבר אזכה לעשות תשובת המשקל
הרבה הצלחות לכולם
ותזכרו תמיד שאם קשה לנו סימן שאנו בעליה וההיפך....
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 10 חודשים על ידי .
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.49 שניות

Are you sure?

כן