ברוכים הבאים, אורח

באמצע הדרך
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: באמצע הדרך 1937 צפיות

באמצע הדרך לפני 12 שנים #6770

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
שלום לכולם

אני אדם ממוצע בחברה, נשוי עם ילדים ב"ה.

עד לפני מספר חודשים הייתי מובטל משך תקופה די ארוכה, שכללה מן הסתם לא מעט תקופות דיכאון. כתוצאה מכך הגעתי להרהורים. אמנם בבית האינטרנט מסונן אבל הייתי גונב מפעם לפעם את האינטרנט סטיק (כמובן לא מסונן...) שאשתי קיבלה מהעבודה וכך בא על סיפוקי במהלך היום. (כשאשתי הייתה חוזרת מהעבודה היא הייתה מגלה את הסטיק שהיא "שכחה" בבוקר, אבל כמובן שלא חושדת בבעל ה"צדיק" שלה).

לפני כמה חודשים התחלתי לעבוד שוב, בשעה טובה, וניסיתי לשקם את עצמי גם מהבחינה הרוחנית. בחלק מהדברים הצלחתי יפה אבל בעניין של שמרירת העיניים והברית נתקלתי בקשיים רבים. הייתי מצליח שמור על שבועיים נקיים ונופל לעוד שבוע.

כבר היו לי מחשבות להתפטר מהעבודה (לא בטוח שהיה עוזר) ואז גיליתי את האתר הנפלא הזה (דרך פרסומת ב-INN).

עכשיו אני כבר סוגר כמעט 60 יום נקיים בעזרת האתר וברור לי שאני על דרך המלך מכיוון שהיצר, גם כשהוא תוקף אותי, עושה זאת בעוצמות חלשות בהרבה מבעבר.

כל פעם שאני מרגיש לקראת נפילה אני נכנס לאתר וקורא את החוויות בהן האנשים פה משתפים את השאר. וכך אני קורא, ומדי פעם משאיר תגובה את שאני מרגיש שהיצר נחלש ואפשר להמשיך לעבוד.

אמנם ע"פ הסיפורים שאני קורא פה אני מבין שמה שבעיני הייתה התמכרות חמורה זה בעצם התמכרות קלילה יחסית, אבל עדיין עבורי היא מאוד משמעותית כמובן.

אני מודה לכל מי שעזר לי, גם בלא יודעין, לשמור על עצמי ומאחל לכולם הצלחה בתהליך ההחלמה.

אלי

בעניין: באמצע הדרך לפני 12 שנים #6777

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
שלום לך ידידי
עוצמת ההתמכרות אינה חשובה,
יש בינינו הרבה מכורים קלים יחסית,
מה שחשוב זה הרצון  להפסיק להתאוות,
ולצאת מהמעגל הנורא של ההתמכרות.
בהצלחה
נהיה בקשר
מוטי
נ.ב. אתה מוזמן לקבוצה הטלפונית החדשה
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: באמצע הדרך לפני 12 שנים #6795

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
שלום מוטי

השתתפתי היום באופן פאסיבי

אולי בהמשך אני גם אשתתף בשיחה באופן פעיל

אלי

בעניין: באמצע הדרך לפני 12 שנים #6801

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אלי שלום,

אני מצטרף לדבריו של ידידי היקר מוטי.

אני לא יודע מה הכוונה התמכרות קלה או קשה. יכול להיות שיש אנשים אחרים שיכולים להבדיל אבל אצלי זה שאלה עם תשובה של כן או לא. האם אני יכול לנצח או לא?

היו לי תקופות נפלאות ששכחתי שיש לי בעיה, עבדתי קשה, הייתי עם המשפחה, נהנתי וחשבתי שניצחתי, אבל תמיד הסתבר לי בסוף שזה לא המצב. אז לא משנה פעם בכמה זמן היתה הנפילה וכמה היא היתה כואבת, מה שמשנה זה שהתאווה שלטה בי במקום שאני אשלוט בתאווה.

בכל מקרה, כפי שהחתימה הנפלאה שלך אומרת - יש דרך החוצה! כל הכבוד שהשתתפת היום ובעז"ה נשמח לשמוע אותך מדבר גם כן ומשתתף. זה חלק חשוב מההחלמה.

בהצלחה חבר,

זלמן
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן