ברוכים הבאים, אורח

שמח להצטרף כחבר מהמניין
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שמח להצטרף כחבר מהמניין 845 צפיות

שמח להצטרף כחבר מהמניין לפני 9 שנים, 6 חודשים #66854

שלום לכולם. אמנם איני חדש לשמור עיניך. וגם לא לקבוצות אבל אני חדש בפורום.
רציתי לשתף אתכם. במה שקרא לי אתמול. פתאום היה לי אינטרנט פתוח. ונפלתי כמובן. זה בכלל לא היה מבחירתי. זה פשוט קרא. וזה ממש כאב לי. כי:
א. הייתי נקי כבר יחסית הרבה זמן.
ב. זה לא היה בשליטתי.
אבל זה ממש חידד לי את הצעד הראשון. כשקמתי הבוקר, חייכתי חיוך גדול, הסתכלתי למעלה ואמרתי "אבא,שנינו יודעים שאני חסר אונים מול אינטרנט פתוח. אז אני מבקש ממך, בבקשה תעזור לי היום לעשות את הפעולות הנכונות להתחבר אליך היום. כי בלעדיך, אני לא יכול לשרוד"...
וכך התחלתי את היום!
אני חייב לציין שהיה לי יום נפלא. ואני מודה להשי" ת על כל דקה של חיבור חיובי ואמיתי.
ומנסה להזכיר לעצמי שאני תלוי בחסדיו. וחייב להודות לו על הרגע.
אז אמנם הנפילה לא הייתה טובה. אבל אם יצא מזה, ולו דבר אחד קטן, הוא רק להיום-כאן-ועכשיו.
תודה על ההקשבה.

נ.ב.
כמובן שזה לא בא במקום פעולות. מיד אחרי ההתאוששות הרמתי טלפונים ווידאתי שזה יחסם (לי לפחות). אבל שום דבר לא ערובה למה שיכול לקרות בעתיד..

בעניין: שמח להצטרף כחבר מהמניין לפני 9 שנים, 6 חודשים #66965

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
וואו, בטלטלות שעוברות עלי, כשאני על גבול אתרי גיהנום, והאש כבר שורפת, אני כל כך צריך לקרוא דברים כאלה.
תודה.
חשוב בשבילי
נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: שמח להצטרף כחבר מהמניין לפני 9 שנים, 6 חודשים #67050

תודה על הכנות. אסירותודה על נכונות לזוז משם, לקבל את עצמך ולהגיד רק להיום. לא מובן בשבילי בכלל בכלל

וקיפאון

בעניין: שמח להצטרף כחבר מהמניין לפני 9 שנים, 6 חודשים #67124

שמח בשבילך שקמת מהר.
בהצלחה!
בחסדי ה', נקי מיז' באדר התשע"ד.
בשם ה' נעשה ונצליח.

בעניין: שמח להצטרף כחבר מהמניין לפני 9 שנים, 5 חודשים #67390

רק תזכור את ימי הנקיות
תודה לאבא ששם אתנו פה
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות