ברוכים הבאים, אורח

הקשר בין הבעיות של כאן לבעיות חברה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הקשר בין הבעיות של כאן לבעיות חברה 2177 צפיות

הקשר בין הבעיות של כאן לבעיות חברה לפני 12 שנים #6651

• רפאל01
  • חבר חדש
היי , שלום לכולכם שמי רפאל , יש לי את הבעיה של שמירת העיניים באינטרנט, כמו שיש כמובן לחלק הארי בפורום כאן, אך יש לי גם מימי ילדותי עוד, בעיות חברתיות קשות, אני אמנם מוכשר ומצליח בלימודים וכדומה אך אין לי את הכישורים החברתיים כך שכל פעם הייתי בבדידות מזהירה, אני חושב שחלק גדול מההתמכרות שלי לאינטרנט נובע מהבעי'ה הנ"ל, ועכשיו לשאלה שלי: האם יש בפורום זה עזרה גם בבעיות חברה וכדו' כדי לא לחפש תחליפים לחיי חברה חסרים ועוד הרבה תיסכולים הנגרמים מזה? אני מבקש סליחה אם אולי חרגתי מהנושא העיקרי אך מי שרוצה ויוכל לעזור לי בזה, אהיה חייב לו את חיי ממש בזה ובבא.

בעניין: הקשר בין הבעיות של כאן לבעיות חברה לפני 12 שנים #6658

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
רפאל שלום,

כפי שאתה מבין לבד, אנחנו לא אנשי מקצוע ולא מתיימרים להיות כאלו. מה שכן, אנחנו יכולים לנסות לחלוק איתך מהנסיון שלנו. אם זה מתאים גם אצלך - טוב. אם זה לא מתאים אצלך - אתה לא חייב כלום לאף אחד.

אז מהנסיון שלי ושל עוד כמה חברים בפורום, אנחנו רואים קשר מאוד חזק בין ההתמכרות לבין התאווה. הגיוני מאוד שכאשר קשה לי בחברת בני אדם, אני אברח למקום היחיד שהוא העולם הפרטי שלי: עולם הפנטזיה והפורנו.

וזאת הסיבה שכדי לטפל בהתמכרות שלנו אנחנו מטפלים בבעיות בנפש שלנו ולא הפוך.

כדאי שתכתוב קצת יותר על עצמך (גיל וכו') שנוכל לנסות לעזור לך.

כולם כאן באותה סירה, אין לך מה להתבייש ובטח לא להתנצל על כלום. הכל כאן פתוח ועולה לדיון.

בהצלחה

זלמן
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: הקשר בין הבעיות של כאן לבעיות חברה לפני 12 שנים #6664

אני אישית סובל ומאובחן כאחד שסובל מבעיות חברה קשות מאוד. כולל הסתגרות בבית ופחד מיצירת קשרים עם אנשים. את רוב גיל הנערות שלי בליתי בגפי. בלי שום קשר להתמכרות למין שבה אני גם לוקה כשאר חברי הפורום הנמצאים כאן.
אשמח לדבר איתך בפרטי אם תרצה להרחיב את סיפורך ואשמח לשתף אותך בחוויותי בנושא החברתי וכו'...
בהצלחה.
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: הקשר בין הבעיות של כאן לבעיות חברה לפני 12 שנים #6705

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד

רפאל היקר כמו שזלמן חברינו הקדים אין לך ממי להתבייש כאן

מה שאני יכול להוסיף ולומר
כאחד שמכיר אישית את המציאות שאתה מתאר.. לדעתי ברור שיש קשר בין התאווה לבין הבדידות החברתית..
תכלס' מה שעוזר לי, הרבה הערכה עצמית! שמח בעצמך! ביכולותיך! יש בך המון טוב שאין באחרים! תלמד להכיר בערך העצמי שבך ובדברים הטובים שה' חנן אותך בהם!
אחרי שתעבוד על עצמך בנק' האלו תוכל להחיות את עצמך עם הדברים הטובים שבך, ללכת איתם ולהשתמש בהם בטוב! מתוך כך במקום להפנות את הרצון להתמלות מבחוץ, מהתמונות.. מהאתרים המזוהמים.. תוכל להפנות את הרצון להתמלות פנימה.. אל עצמך.. אל היתרונות שבך!
ובמקום להיות במקום של רק בריחה מעבירה תוכל לאט לאט להתחיל ללכת בדרך חיובית, בדרך של עשה טוב!

עלה והצלח   

בעניין: הקשר בין הבעיות של כאן לבעיות חברה לפני 11 שנים, 11 חודשים #8472

• דובי
  • דירוג פלטיניום
לילה טוב לך
הרגע עברתי על "הנושאים " בפורום ונתקלתי בנושא שהכי מטריד ואולי תוקע אותי בחיים . כמובן אחרי בעיית ההתמכרות
לדעתי אני תמיד ברחתי לתאווה ברוב בגלל הבדידות. עד היום אני לא מרגיש מחובר ושייך בקהילה שבה אני גר כמו שהייתי רוצה .
  מאוד נגע לי ללב המודעה שלך . ממש כאילו אני כתבתי אותה .
אני רוצה לקוות שהעבודה שאני עושה היום בנקיון ועם הצעדים בהמשך וכו' . תתן לי הצלחה וכוח להיפתח ולהרגיש נוח בחברה .
ואני מאחל זאת גם לך. שאחד מהמתנות שתקבל בדרך התוכנית זה חיי חברה שימלאו אותך בסיפוק ואושר
  יום טוב ונקי

תגובה: בעניין: הקשר בין הבעיות של כאן לבעיות חברה לפני 3 שנים #135454

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 247 ימים
  • דירוג פלטיניום
דובי כתב on 27 מאי 2012 22:37:
לילה טוב לך
הרגע עברתי על "הנושאים " בפורום ונתקלתי בנושא שהכי מטריד ואולי תוקע אותי בחיים . כמובן אחרי בעיית ההתמכרות
לדעתי אני תמיד ברחתי לתאווה ברוב בגלל הבדידות. עד היום אני לא מרגיש מחובר ושייך בקהילה שבה אני גר כמו שהייתי רוצה .
  מאוד נגע לי ללב המודעה שלך . ממש כאילו אני כתבתי אותה .
אני רוצה לקוות שהעבודה שאני עושה היום בנקיון ועם הצעדים בהמשך וכו' . תתן לי הצלחה וכוח להיפתח ולהרגיש נוח בחברה .
ואני מאחל זאת גם לך. שאחד מהמתנות שתקבל בדרך התוכנית זה חיי חברה שימלאו אותך בסיפוק ואושר
  יום טוב ונקי

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן