ברוכים הבאים, אורח

התגעגעתי.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: התגעגעתי. 1031 צפיות

התגעגעתי. לפני 9 שנים, 6 חודשים #66249

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
חזרתי לכמה רגעים כי פשוט התגעגתי.
התגעגעתי לחברים. להחלמה. אני חב לכם את חיי. גם הנוכחיים. למרות שהתנתקתי מכאן מסבות אישיות.

בטוחני שהוותיקים שעוד זוכרים אותי מ"הימים הטבים" קצת שמחים לראות אותי שוב ואף מעוניינים לשמוע מה קורה עם מתנת האם הוא שומר על הנקיון או ש.. אך צר לי לאכזבכם. לא אפרט כאן מה אני עושה היום ומה עובד לי למרות הניתוק מחבורת-הקודש מהסיבה הפשוטה. למרות שיתכן שמה שעובד לי יעבוד גם לעוד כמה חברה אבל ישנם רבים רבים שזה הדרך היחידה וכל רעיון שלי מסוכן עבורם.
אני רואה שהפורום פורח והשבח לקל.
למרות הגעגועים והחסר, טוב לי אפה שאני אז אולי אשוב לביקורים קצרים ואולי לא אך לא מעבר לכך
רציתי רק לסמן עובדה מעניינת. חתימתי נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013
התאריך היום יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ה 30 אוקטובר 2014 בדיוק שנה. לא תכננתי לחזור היום. מלמעלה תיכננו.

אגב, לא אשוב בקרוב לקרא תגובות אז אל תפגעו
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: התגעגעתי. לפני 9 שנים, 6 חודשים #66264

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
זכור לטוב,
התכנית זה דרך חיים, של רצון אלוקים,
וכל אחד יש הדרך שאלוקים מוביל אותו לחייו,
העיקר להיות מחובר לאבא אוהב,
מתפלל בשבילך להמשך יום נקי, וחיים רגועים ושלווים.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: התגעגעתי. לפני 9 שנים, 6 חודשים #66279

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
היי מתנת....

וואלה שמחתי לקרוא ממך.

אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: התגעגעתי. לפני 9 שנים, 6 חודשים #66280

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
ברוך השב מתנת
אוהבים
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: התגעגעתי. לפני 9 שנים, 6 חודשים #66290

• זיו מציע
  • רצף ניקיון נוכחי: 1196 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אני מציע את עצמי לפניך לעשות בי ככל שתרצה
איזה כיף לשמוע שטוב לך. ה' יהיה איתך בכל אשר תלך. תודה על העדכון
את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
כדי להרים אותו, אני צריך עזרה.
שמימית.
(אביתר בנאי)

בעניין: התגעגעתי. לפני 9 שנים, 6 חודשים #66361

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום

ברוך השב מתנת

השב? טרם שבתי. פשוט הגעגועים תקפו. "קפצתי לביקור" וככל הנראה זהו ביקור קצר ביותר.

אל דאגה. הכתובת צרובה במוחי. אם אחוש שאני אכן לא יכול בלי, אחזור ללא היסוס. ב"ה שלע"ע הדברים עובדים על הצד הטוב ביותר.

אוהבים ומתגעגעים.

נ.ב. כשכתבתי שאני חב לכם את חיי התכוונתי לכל מילה. לא הייתי מגיע לרכבת הנוכחית ללא הרכבת הזאת. וגם אם ירדתי באמצע הדרך והחלפתי קרון זה עדיין לא פוטר אותי מהכרת-הטוב כלפי הקטר מהימים "ההם" שהביא אותי לתובנות.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: התגעגעתי. לפני 9 שנים, 6 חודשים #66637

צר לי לאכזבכם. לא אפרט כאן מה אני עושה היום ומה עובד לי למרות הניתוק מחבורת-הקודש מהסיבה הפשוטה. למרות שיתכן שמה שעובד לי יעבוד גם לעוד כמה חברה אבל ישנם רבים רבים שזה הדרך היחידה וכל רעיון שלי מסוכן עבורם.

שלום מתנת היקר,

כולנו נמצאים כאן כדי לעזור אחד לשני ולצאת משבי התאווה ולא למטרת תחרות וכדומה. נראה לי שאם יש לך דרך שעובדת כדאי בהחלט לשתף אחרים אם זה יכול לעזור למישהו. אין סיבה שמישהו יסתכן בגלל כך. אדרבה אולי אתה יכול לעזור לאנשים אחרים.

בעניין: התגעגעתי. לפני 9 שנים, 6 חודשים #66953

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
אדם יקר וחביב.

אהבתי את התמונה שלך. אכן סכנת-נפילה ליושבים על הגדר.  :D

ולעצם העניין, התוכנית בנויה על משיכה ולא פרסומת ובוודאי שלא פרסומת שלילית או פרסומת של דברים אחרים.

אוכל רק לומר לך שטרם עזיבתי הזהירוני מספר חברים מ"היום שאחרי" והמחוזות עליהם אגיע עם רק "אעיז" לעזוב.

לקחתי את הסיכון. לע"ע "נבואות-הזעם" למיניהם טרם התגשמו. אך אינני יודע. לא מוכן לקחת אחריות על חיי אחרים. בפרט חדשים שעדיין מהססים ויתכן שבשבילהם זאת כן דרך יחידה.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שהיא מגיעה ללא חומר משמר

בעניין: התגעגעתי. לפני 9 שנים, 6 חודשים #66992

דווקא בגלל שהתכנית בנוייה על משיכה ולא על פרסומת נראה לי שאזהרות על נפילה אם יעזבו את התכנית אינם ראויות. זוהי גם סוג של פרסומת שלילית בצורת איומים... אבל מה זה באמת משנה מה אמר פלוני או אלמוני, זו אינה הנקודה.

אני מתכוון באמת. הרי האתר הזה והפורום הזה לא שייכים בצורה מוצהרת לשיטת 12 הצעדים. הסיבה שזו השיטה הדומיננטית היא בשל היותה נכון לעכשיו השיטה המובילה בדרך ליציאה מאפילה לאורה. אין שום סיבה לשלול שום דרך כמו שאין סיבה לשלול את 12 הצעדים. כל הצעה תתקבל בברכה בתנאי שהיא מגיעה ממקום אמיתי ולא התריס או מתפלמס.

אם יש לך דרך שעובדת לך למה להשאיר אותה רק בשבילך?
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן