ברוכים הבאים, אורח

אני מכור ולא יכול להפסיק :(
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אני מכור ולא יכול להפסיק :( 3229 צפיות

אני מכור ולא יכול להפסיק :( לפני 12 שנים #6605

• yoni2528
  • חבר חדש
קצת על עצמי . אני בן 14 אני דתי לאומי בבית דתי לומד בישיבה .
התחלתי את זה לפני שנתיים , בחצי שנה הראשונה לא ידעתי שזה אסור , סתם זה פשוט היה נורא כייף .
אחר כך בישיבה הראו לנו סרטון "חותם אמת " על מישהו שעבר מוות קליני וכשעלה לשמים האשימו אותו בהוצאת זרע לבטלה .
הדבר נורא הרתיע אותי ,אז הפסקתי ל כמעט חודשיים , אבל אז זה חזר שוב  , ובגדול .כבר יותר משנה שהכי הרבה שהצלחתי זה שבועיים מבלי לחטוא .
אני מרגיש פשוט נורא, בכל דבר שקשור לרוחניות אני מרגיש צבוע , בשאני מתפלל,מניח תפילין , אני פשוט מרגיש רחוק . אני כ"כ רוצה להפסיק שהייתי מוכן לתת הכל! אני פשוט כבר מיואש. אני זקוק לעזרה,ודחוף . ואני מפחד , אני מפחד שאני אגדל , וזה לא יעבור לי ,ואני לא רוצה את זה !!!! אז אם מישהו יכול לעזור בצורה כלשהי . אז בבקשה :'(
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים על ידי .

בעניין: אני מכור ולא יכול להפסיק :( לפני 12 שנים #6607

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
מזכיר קצת אותי רק תוריד תלמיד ישיבה ושבועיים שיא אני זה שמונה ימים,אבל חשוב אחי למצוא משהו שאתה אוהב אותו,משהו שאתה עושה אותו זה עושה לך טוב וזה גורם לך להתרחקות מהוצאת שז''ל יש דבר כזה אחי ?
יש עתיד

בעניין: אני מכור ולא יכול להפסיק :( לפני 12 שנים #6609

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
ליוני שלום,

ראשית כל, אתה צריך להבין נקודה מאוד חשובה, ולמרות שאתה צעיר, נראה לי שאתה מספיק בוגר כדי להבין אותה. אם אתה מכור לתאווה הזאת, אתה לא אדם רע אלא חולה. ה' אוהב אותך הרבה יותר ממה שאתה אוהב את עצמך, והרגשות הנוראיים שיש לך הם לא מגיעים מהיצר הטוב אלא מהיצר הרע. לכן, גם אם אתה נופל, אל תשמע ליצר הרע, ותמשיך לעשות את כל הדברים הטובים שאתה כן יכול לעשות. ה' לא שונא אנשים חולים, ה' רק רוצה שנעשה הכל כדי להתרפא.

כעת תרשה לי להעתיק משהו שכתבתי לבחור אחר שגם הוא בערך בגילך ומתמודד עם אותם דברים:

א. אתה צריך מורה רוחני. מבוגר שהיה בבלאגן (לא רב, אלא אחד שמבין בדיוק מה עובר עליך) שידריך אותך במלחמה הרוחנית. זה לא קשור לשום דבר דתי, הוא לא יגיד לך מתי להתפלל אלא איך להתחבר לקדוש ברוך הוא.

ב. ספורט. אתה צריך תכנית ספורט אמיתית שאתה עובד עליה קשה באופן קבוע. זה יתן לך משהו להשקיע בו את הראש. ממש תכנית אימונים.

ג. עיסוק. לא עיסוק של לימוד אלא למצוא משהו שאתה יכול לעשות וליהנות. אולי עבודה של שעה כל יום, אולי משהו אחר, אבל משהו שאתה מרגיש טוב איתו כשאה עושה אותו.

בהצלחה חבר.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: אני מכור ולא יכול להפסיק :( לפני 12 שנים #6616

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
וואו. אני בהלם מכך שהראו לכם סרט כזה - בעיני זו ממש הטיפשות בהתגלמותה. יוני, בתור אחד שהתחיל את המלחמה הזו קצת לפניך (גיל 13 וחצי נדמה לי), הדבר המרכזי שאני רוצה להגיד לך הוא שתעצום עיניים, תדמיין חיבוק גדול מחבר טוב, ותחשוב שזה אנחנו, כאן מהפורום.
כולנו מפחדים, כולנו כואבים את הבעיה הזו, ומדי פעם רק רוצים לבעוט בקיר ולצעוק בכל הכוח - 'די, מיצינו, מה הקטע הזה? די לצביעות הזו'.
עוד לפני שאני כותב כל מיני עצות ומחשבות, אני מבקש ממך לקרוא קצת יותר את החלק הזה בפורום (של 'הצג עצמך').
יוני, אתה לא לבד, יש הרבה אנשים שהגיעו למקומות עוד הרבה יותר גרועים, וב"ה הם עכשיו מחפשים את הדרך על השפיות ואפילו מוצאים אותה איש איש בעוצמתו הרוחנית ובמדרגתו.

יוני, הקב"ה אוהב אותנו, המאבקים האלה משמעותיים לו לא פחות מהנקיות. בבקשה ממך, תמחוק את הסרט הזה כמו שאתה מנסה למחוק (או לפחות אני מנסה למחוק) מהזיכרון את סרטי הפורנו שיצא לך לראות...

כואב ומזדהה
נתן
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: אני מכור ולא יכול להפסיק :( לפני 12 שנים #6619

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
קודם כל אשריך!
"הבא להיטהר מסייעין לו".
מי הראה לכם את הסרטון הזה?
זה ממש לא עוזר אלא להפך, זה מחליש.
הקב"ה רואה את המאמץ שלך ורוצה לעזור לך.
הרי הקב"ה אמר בספר יחזקאל על חזרה בתשובה: "כל חטאתיו אשר חטא לא תזכרנה לו"
אתה לא לבד, כולנו פה אתך בדיוק באותו מצב.
בהצלחה מרובה,
אין יאוש
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"

בעניין: אני מכור ולא יכול להפסיק :( לפני 12 שנים #6622

• yoni2528
  • חבר חדש
תודה רבה לכולם באמת שעזרתם לי , אתם אנשים מדהימים!! כל אחד רוצה כ"כ לעזור .
בעזרת ה' אני עכשיו ישבור שיא ,ואני יצליח להיות נקי ליותר זמן .

בקיצור תודה רבה !

בעניין: אני מכור ולא יכול להפסיק :( לפני 12 שנים #6630

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
לכל שאר החברים שהגיבו מסכים איתכם,אני חושב שההקרנה של הסרט הזה היא כדי לגרום לכם לא לעשות את זה אבל לא בצורה שתבוא מהלב בצורה של פחד וחרדה.פשוט מגעיל כל הקטע הזה בגלל זה אני גם לא מתחבר להרבה אנשי דת,שונא את כל אלה שאומרים ומכריחים  חייב מיתה ! שונא שונא שונא !!!!!!!!!!! תפסיקו להפחיד את הילדים,שכל ילד יעשה מה שטוב לו ואם הוא רוצה להפסיק שיפסיק בדרך שהוא ירגיש שלם איתה לא בדרך שהוא מפחד להזיז את היד,זה פריקה קטנה של מה אני חושב על הקטע הזה,בכל מקרה שבת שלום לכולם אוהב את כל האנשים שפה שצריכים עזרה ורוצים לעזוב את זה בלב שלם ולא מפחד
יש עתיד
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 1.21 שניות

Are you sure?

כן