ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום 1252 צפיות

שלום לפני 9 שנים, 6 חודשים #66019

• Goytzadik
  • חבר חדש
שלום לכולם אני נשוי ומעווניין להיגמל אני מוצא עצמי מחפש ומחפש ללא הרף בלי שליטה ממשית לעצור את עצמי אני מרגיש מאוד רע עם ז.  זה טורד את ראשי הרבה מאוד במהלך הימים ואני זועק לעזרה.

בעניין: שלום לפני 9 שנים, 6 חודשים #66022

• מודה ועוזב ירוחם
  • רצף ניקיון נוכחי: 17 ימים
  • דירוג זהב
  • גם כך אנחנו עוברים פה, לפחות נהנה מהדרך
חבר יקר,
לפני שנה הייתי באותו מקום בדיוק.
מזדהה לגמרי עם חוסר האונים שאתה מתאר.
תישאר איתנו קורים פה נסים.
מאז שהגעתי לתכנית,לפני פחות משנה, אחרי עשרות שנים של שימוש, החיים שלי רצופים בנסים לא מוסברים שאם לא הייתי חי בהם לא הייתי מאמין שהם יכולים לקרות.
שיהיה בהצלחה,
ירוחם
אבא, אני רוצה להיות בטוח בכל ליבי
שלמסע הזה יהיה סוף טוב
שכל מה שאני עובר בדרך
יהפוך חולשה לעוצמה גדולה (אביתר בנאי)

בעניין: שלום לפני 9 שנים, 6 חודשים #66026

ברוך הבא.
הגעת למקום בו תוכל לקבל את הכלים להתמודדות עם התאווה. אני מאחל לך שתטפס מהר למעלה.
בהצלחה
בחסדי ה', נקי מיז' באדר התשע"ד.
בשם ה' נעשה ונצליח.

בעניין: שלום לפני 9 שנים, 6 חודשים #66032

• Goytzadik
  • חבר חדש
היי א.  תודה רבה על העידוד ב.  אשמח לקבל קצת התרשמות על סגנון האנשים מה עבר עליהם באיזה  מקום היו ואיך יצאו אני לא אסתפק בהייתי במקום שלך לפני........

תודה רבה

בעניין: שלום לפני 9 שנים, 6 חודשים #66040

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוכים הבאים למקום מציל חיים,
1. יש פה כל מיני סגנונות של אנשים מהחילוני הכי שמואלני ועד חרדי הכי פאנטי, וכל הגילים,
זה מחלה שלא מבדילה בין זן לזן וגזע לגזע,
2. יש פה כל הסוגים ממקומות הכי גרועים שמטעמי הפורום אי אפשר לכתוב אותם, אבל הפנטזיה הכי שיש לך, יש פה אנשים שהיו שם,
ועד אנשים שעוד לא פרצו כל הגבולות,
Goytzadik כתב on 26 אוק' 2014 18:24:

ואיך יצאו

אני אכתוב אייך אני יוצא מזה, (זה דרך של כל החיים ורק להיום,)
העיקרון הוא 12 צעדים (תשוטט בפורום ותקרא עליהם,)
והביצוע הוא ע"י קבוצות, טלפונים, וספונסר (מאמן)

בכל מקרה תהיה איתנו בפורום ולאט לאט תמצא שפה חדשה אבל דרך מחלימה בעז"ה
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: שלום לפני 9 שנים, 6 חודשים #66049

ארשום לך מנסיוני, אחרי יותר מ8 חודשי פעילות כאן.

היציאה מהמערבולת הזו אפשרית בהחלט, ובדרך תקבל הרבה דברים טובים, כמו למשל, הבנת שורש הבעיה ששולחת אותך לאונן שוב ושוב.

באשר לסוג האנשים, המכנה המשותף היחיד(!) בינינו הוא הרצון להיגמל. אצל רבים מאיתנו האוננות היא כפייתית, וההכרה בכך מועילה מאוד כדי לצאת מזה. זה פשוט חלק פגוע במח או בנשמה שצריך שיקום.
מי יתן, ויימתק לי הניקיון, כפל כפליים מהעונג שמציעה התאוה.

בעניין: שלום לפני 9 שנים, 6 חודשים #66062

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
שלום צדיק

כולנו פה באותה סירה

מציע להתחיל את מסע 90 הימים ולעדכן בכל יום

מאוד עוזר לשתף כאשר מתחילים להרגיש שזה מתקרב. עזר לי פעמים רבות מאז שהגעתי לפורום הנהדר הזה

בהצלחה

בעניין: שלום לפני 9 שנים, 6 חודשים #66075

• bhelpful
  • דירוג כסף
  • במעבר מחוסר שפיות לחוסר אונים...
שלום, שמח שבאת. פה יש פתח לדרך של חיים חדשים ומאושרים.
מאחל לך שתמצא ותייקר את המתנה הזאת.
אוהבים אותך.
"וירדו חיים שאולה" - שגם בשאול חושבים שהם חיים.
הברכה ב"וירדו חיים שאולה", כמו [שאמרו חז"ל] "בני קרח לא מתו - מקום נתבצר להם ועשו תשובה", כי התשובה מועלת רק כל עוד שהוא חי, וזוהי הברכה, שגם בשאול יהיו חיים ויוכלו לעשות תשובה (היום יום כ'ו סיון, אדמו"ר מליובאוויטש).

בעניין: שלום לפני 9 שנים, 6 חודשים #66389

• Goytzadik
  • חבר חדש
היי לכולם
מאז שאני כאן לא השתנה הרבה, אני יושב וחושב מה קורה לי....
אני תמיד נזכר בתפילת גשם גם שיש שמש חזקה כי זה ככ אמיתי הקטע הזה.. האזינו "זכור טען מקלו ועבר ירדן מים, ייחד לב וגל אבן מפי באר מים, כְּנֶאֱבַק לוֹ שַׂר בָּלוּל מֵאֵשׁ וּמִמַּיִם, לָכֵן הִבְטַחְתּוֹ הֱיוֹת עִמּוֹ בָּאֵשׁ וּבַמָּיִם, בַּעֲבוּרוֹ אַל תִּמְנַע מָיִם" אני חש במלחמה שאני לא שווה כוחות בה, אני מתחנן כל יום לפניו שיתן לי כח להמשיך להילחם כי זה שאתה נושם לא אומר שאתה חי... אני רוצה להילחם בזה בכל כוחי אשמח לייעוץ ראשוני שלכם האם 12 צעדים? 90 ימים? קבוצה טלפונית? תבינו ברמה האישית לוקח לי הרבה זמן להיחשף זה מפחיד אותי (משהו אישי, לא מכם) זא תייעצו  לי איך להתחיל אני מבטיח בסוף אני יפתח.....
תודה רבה

גוי...

בעניין: שלום לפני 9 שנים, 6 חודשים #66390

שלום לך.

ראשית כל עצם העובדה שאתה פה שוב ומעוניין באמת בעזרה זה נס גדול.
אני אישית עוד לפני שבאתי לכאן באמת והבאתי את כל כולי הייתי פעם לפעם נכנס פותח ניק וזועק לעזרה ונעלם בחזרה לתוך המחלה וההכחשה ששוב זה לא באמת יקרה.

לשאלתך. האמת אומר לך שבאתי לפה לפני שנה לא האמנתי בפתרון אם כי שמחתי לשמוע שיש כאלו שזה עובד להם. שנים עשר צעדים ? חיפשתי את הרשימה עם ההוראות המעשיות ליישום ולא מצאתי.
נשארתי פה כי לא עבד לי שום פתרון אחר וזה היה ברירת מחדל במקום אשפוז. לא סבלתי את המצב שלי יותר.
התחלתי לאט לאט. ספונסר = מלווה אישי. קבוצות טלפוניות. ועבודת הצעדים.
לאט לאט הבנתי וקיבלתי שזה תהליך והוא יומי וכל הסיפור הוא רק ליום אחד ודברים טובים קרו.

פחד החשיפה שאתה מתאר הוא טבעי אבל כשזה קרה אצלי קרו דברים טובים. למדתי שכל פעולה שאני פוחד ממנה מאוד אז כשאעשה אותה דברים טובים יקרו ואוכל להתקדם צעד אמיתי ביחס לשינוי המהותי אותו אני חווה בהחלמה

זה עובד לי ברוך השם ובנס גדול 350 ימים.  ואני תפילה שזה יעבוד גם לך.

בעניין: שלום לפני 9 שנים, 6 חודשים #66403

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
היי חבר יקר,
אין לי מושג מה יעבוד בשבילך..
בכל אופן, אתה מוזמן להתחיל להתקדם מכאן: forum.gye.org.il/index.php?topic=3538.0.
מה שבטוח הוא שזה תהליך, כמו שכתבו לפניי. כמו שלא התמכרתי ביום אחד והזנתי את המחלה שלי הרבה שנים, כך גם ההחלמה אצלי זה תהליך מתמשך, עם עליות וירידות.
בהחלמה.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן