ברוכים הבאים, אורח

מה זה אומר עליי??
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מה זה אומר עליי?? 1869 צפיות

מה זה אומר עליי?? לפני 12 שנים #6599

• tLover
  • חבר חדש
המשיכה הרגילה שלי לבנות היא די חלשה.
המשיכה הרבה יותר חזקה שלי אליהן זה לבנות חזקות, או בעיקר אם הן גבוהות, ואני מפר את הברית בגלל זה הרבה, מה זה אומר עליי, ומה אני יכול לעשות?? בבקשה תענו לי!!

בעניין: מה זה אומר עליי?? לפני 12 שנים #6600

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אתה לא מפר את הברית בגלל זה, אלא בגלל שאתה רוצה. כל אחד יכול לאהוב איזה סוג של בנות שהוא רוצה, אבל זאת לא הסיבה למה שאנחנו עושים.

אני אוהב אוכל סיני, אבל אני אוכל בגלל שאני רעב. לא נוגע לי בכלל למה אני אוהב אוכל סיני, ולך לא צריך להיות נוגע למה אתה אוהב בנות מסוג מסויים.

השאלה היא לא מה זה אומר עליך, כי אין כאן אף פסיכולוג שיכול לענות לך. השאלה היחידה היא: מה אתה עושה כדי להפסיק.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: מה זה אומר עליי?? לפני 12 שנים #6615

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני אוסיף עוד נקודה על דברי זלמן - TLOVER היקר, המשיכה שלך היא דבר טוב. ב"ה הקב"ה נטע בנו רגשות חזקים ובריאים. משיכה אינה קללה, זה נכון שאולי לפעמים הייתי מעדיף שהיא לא תהיה או שאני אמשך רק ל'בית המדרש' ולא 'לבית עבודה זרה', אבל בסופו של עניין משיכה היא דבר טוב.
השאלה למה אני פוגם בברית היא שאלה אחרת לחלוטין - קודם כל השאלה היא האם אני מרגיש שהבעיה הזו שולטת בי ושיש לי איזה מימד של התמכרות בעניין, וגם במידה והתשובה היא שלילית - השאלה היא כיצד אני מגיב למשיכה הזו. מדוע אני מרגיש דחף 'לפרוק' אותה באופן כל כך 'אגואיסטי'? זו, כבר שאלה אחרת

למחשבה
נתן
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן