ברוכים הבאים, אורח

קבלה וכניעה היא המפתח
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: קבלה וכניעה היא המפתח 1136 צפיות

קבלה וכניעה היא המפתח לפני 9 שנים, 7 חודשים #65681

• ronen
רק בשנים האחרונות הבנתי שיש לי בעיה שחיי מתנהלים בדרך שמובילה לתהום. חיי היו בלתי ניתנים לשליטה ובאמת שאיבדתי את השפיות בחיי. הגעתי לתוכנית לפני 8 חודשים אחרי שעברתי כמעט הכל בתאווה. במשך כמעט 25 שנה אני סובל בייסורים יום יומיים אני מאונן ללא הפסקה ואיני מצליח להפסיק את המעשים הכפיתיים שלי. הייתי אצל טובי הפסיכיאטרים והמטפלים, טופלתי בתרופות פסיכיאטריות שלא עזרו בכלום וניסיתי מדיטציות ושיטות מיוחדות לשיפור עצמי. כל אלה לא עזרו בכלל ומחלתי הלכה והחמירה עם השנים. רק כאשר הגעתי לתוכנית קרה לי נס. ראשית הבנתי שההתמכרות שלי למין אינה הבעיה העיקרית שבחיי אלא זאת היוותה פתרון קל שמצאתי לברוח לתוכו במקום להתמודד עם המציאות כמו שהיא. התוכנית היא נס גדול בעבור אדם חולה כמוני אלוהים ממש נמצא בה ואני מרגיש אותו בכל רגע ורגע מלווה אותי. אם אתה סובל כמוני אתה לא חייב להמשיך לסבול, יש פתרון אמיתי לבעייתך וזה אפילו לא עולה לך כסף . אתה צריך רק לרצות להפסיק לסבול, השאר כבר יקרה לך. פתגם עתיק אומר כשהתלמיד מוכן המורה מופיע.., אלוהים יעשה בשבילך את מה שאתה לא היית מסוגל. אל תברח אחי היקר, אל תפחד, התוכנית לא מחייבת אותך לכלום והיא דיסקרטית לגמרי, התוכנית אינה דתית גם אם הדבר נראה לך ככה, אני כופר ביהדות לגמרי אבל עדיין בתוכנית ואלוהים מחובר אליי חזק. אם הגעת עד לכאן אל תוותר. אל תברח ואל תקשיב לראש החולה שלך שמנסה לשכנע אותך שהכל בסדר. אתה יכול לחיות אחרת אל תאבד תקווה. אני הייתי גרוע מכל מה שאתה מסוגל להבין, מצאתי בתוכנית בית אמיתי ושקט נפשי, אני יודע היטב מה הבעיה ממנה אני סובל ואני מחלים ממנה לאט לאט.  תעשה רק את הצעד הראשוני ותפנה אלינו , אלוהים כבר יעשה בשבילך את השאר, אני מבטיח לך. במקרה הכי גרוע ניסית.

בעניין: קבלה וכניעה היא המפתח לפני 9 שנים, 7 חודשים #65682

אוהב אותך איש מתוק

בעניין: קבלה וכניעה היא המפתח לפני 9 שנים, 7 חודשים #65683

צודק בכל מילה מתפלל שהרגילות הזאת תגיע אלי!

בעניין: קבלה וכניעה היא המפתח לפני 9 שנים, 7 חודשים #65761

איזה יופי, שמח בשבילך, וזה גם נותן הרבה תקווה

וקיפאון

בעניין: קבלה וכניעה היא המפתח לפני 9 שנים, 6 חודשים #65949

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
תודה רונן
מדהים
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: קבלה וכניעה היא המפתח לפני 9 שנים, 6 חודשים #66296

• special
  • חבר ותיק
תודה חבר על החיזוק הנפלא
אומרים שיותר ממה שהעגל רוצה לינק הפרה רוצה להניק!! אבל... אם העגל לא רוצה לינק לא יעזור לפרה כלום!!
המוסר השכל פה שהבסיס להחלמה זה החלטה גמורה ואמיצה של הבנאדם בעצמו לטפל בזה באופן מעשי ושורשי
בהצלחה לכולם

בעניין: קבלה וכניעה היא המפתח לפני 9 שנים, 6 חודשים #66299

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
תודה רבה חבר

יש לי תועלת גדולה לקרוא את זה.

אני חושב שזה קול חשוב בפורום שלנו.
נשמך אם תמשיך לכתוב לנו על ההחלמה נסיון ותקווה שלך.

אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן