ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: יאוש 1225 צפיות

יאוש לפני 9 שנים, 7 חודשים #65164

היי שלום לכולם!
אחרי כמעט שנה שאני מכיר את האתר אני מרגיש תלוש לא שייך שנה אני מנסה שנה אני נכשל איפה נקודת היאוש
איפה נמצא נקודת העל חוזר איפה נמצאה האור ? אתמול היה יום כיפור היום כבר שכחתי אייך נלחמים ברגילות
אייך נלחמים ברצון הנורמלי לשמור על עצמך אולי פשוט להיכנע לחכות אולי עוד 30 שנה זה יעבור למה לשבור את הראש
אומר לכם את האמת פעם היתי חוטא אבל בלי יסורי מצפון אחרי זה היום אני חוטא אם יסורי מצפון זה הנקודה היחידה
שהתקדמתי שנה ? בקצב הזה גם 30 שנה לא יעזור מה עושים מתי תגמר המלחמה אומרים לי המלחמה זה כל החיים
אבל אין לי כוח אין ביי אני שבור רוצה לחזור בתשובה בשביל עצמי בשביל לחזור לעצמי הני שהכרתי לפני החטא האני שיכל ללכת ברחוב בלי לחשוב על סטייה פעם ב20 שניות האם עברתי את נקודת העל חזור את חוט הדק שאומר שאף פעם אני לא יחזור
עומד אני בערב יום כיפור ומבטיח שלא אחטא בדיוק שעה נשברה החלטה!! אין מלחמות צודקות פעם אמרו לי השאלה אם יש סיום למלחמה אם יש תקוה??? אני כותב ודמעות יורדת לי אני כותב והלב לחוץ מתי כבר אני עצמי יצא לחוץ מתי אני הנורמלי״ יחזור
ואלי אני הנורמלי זה בעצם אני אם החטא אולי ככה אלוקים אוהב אותי שבור על הברכיים בלי גאווה יודע שמה אני מי אניי אפילו לשמור על עצמו יום הוא לא יודע אני מצטט שיר לפעמים אדם צריך לעבור בעולם הזה כמה בילבולים רמה גילגולים עד שהוא מבין ש
דין חסד אור וחום יבש ורטוב להתנסות בתאות של שבעים אומת כדי להבין ש.......יש הקדוש ברוכו יש רק הקדש ברוכו אסיים בתפילה ריבנו של עולם תוציא אותי קח אותי ועטוף אותי בזרעותך אין לי אבא חוץ ממך!

בעניין: יאוש לפני 9 שנים, 7 חודשים #65221

אוהב אותך ומזדהה. אשמח לשוחח איתך. שולח לך את המספר שלי בפרטי.
חוסר אונים איננו חולשה, זו המציאות.

בעניין: יאוש לפני 9 שנים, 7 חודשים #65599

• גבע
  • חבר קבוע
שלום עליך אחי!
רבינו כותב שאחר חטא ונפילה צריך לעשות תשובה ולמצות את תחוש החרטה והצער אני רואה שאתה עושה את הקטע הזה אחלה! חח רק לפעמים זה שוטף את המבט הכללי על עצמך חשוב גם להעריך התקדמות ייסורי מצפון נובעים ממקום מאוד עמוק וטהור בלבב פנימה הצדדים האלה התעוררו בך עם הזמן וצריך מאוד לשמוח על הגילויים הללו.
מעבר לכך יום כיפור זה יום שלא אמור לייאש אני שנים הייתי נופל בי"א תשרי למרות תחינות ובקשות ורצונות וקבלות יום קודם.. מה לעשות הדרך לתיקון ושינוי הרבה פעמים מתחילה בנפילה מיידית אך צריך להיות מוכנים לה ולדעת להרים ראש מיד אחרי רצף כזה ולחזור חזרה ליום כיפור ולקחת מהיום הקדוש הזה את הרצונות שאני באמת שייך אליהם פתח שוב את המחזור תקרא את הקטעים שמרגשים אותך במיוחד וקבל על עצמך שוב ובעז"ה שתזכה לפתוח תקופה (כמה שתהיה) חדשה ונקיה.
נקי ומאושר מאז אב התשס"ט. יש תקוה!
forum.gye.org.il/index.php?topic=6070.0

בעניין: יאוש לפני 9 שנים, 7 חודשים #65685

תודה למי שהגיב נתתם לי משב רוח לקום
נ.ב מישהו יודע למה שאני נכנס להודעות אישיות זה לא מראה את ההודעה???

בעניין: יאוש לפני 9 שנים, 7 חודשים #65708

אח יקר,
אם הבנתי נכון, בשנה שחלפה רק קראת בפורום.
אז אני ממליץ לך לעבור על המדריך ולפעןל לפי הרשום שם. אני תמיד ממליץ על שבועת תפסיק, בה נעזרתי זמן רב.
במידה וכבר ניסית, ולא הלך לך, אז תתקדם לכלי הכבד יותר, ל12 הצעדים, לקבוצות הטלפוניות. תשתף אחרים, תיעזר בהם..

בקשר להודעות הפרטיות, זה מקום שבו אתה רואה הודעות שנשלחו אליך בצורה פרטית מאדם בפורום, או הודעות פרטיות שאתה שלחת למישהו במידה ושמרת אותן.

בהצלחה!
בחסדי ה', נקי מיז' באדר התשע"ד.
בשם ה' נעשה ונצליח.

בעניין: יאוש לפני 9 שנים, 6 חודשים #66309

• special
  • חבר ותיק
היי גבר אתה גדול מהחיים!
הכאב/תפילה שלך נוגעת ללב!
רק אל תסתפק בזה! אל תעצור פה!!
קח את הצער הזה את הרצון העז ותתעל אותו לאפיק מעשי תמנף את עצמך אתה חזק!
אין חטא שאי אפשר לשבור! יש אנשים שעלו ממצבים יותר גרועים!!
תחפש דרך עבודה מעשית ויסודית בטוח שתמצא ומאמין בך שתצליח
בהצלחה
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן