ברוכים הבאים, אורח

לזכור שתמיד בסוף יש תקווה!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לזכור שתמיד בסוף יש תקווה! 3347 צפיות

לזכור שתמיד בסוף יש תקווה! לפני 9 שנים, 7 חודשים #65073

• אושר עילאי
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר חדש
שלום לכולם,
אני מרגיש שאני צריך לשתף את האנשים פה על התחושות שלי, אולי לנסות ולסדר את המחשבות שעוברות לי בראש עם כל ההתמודדות הזאת, הקשה. לפעמים קשה מנשוא.

אני באמת לא זוכר בדיוק מתי ההתמודדות החלה, הופסקה, הושתקה ומתי בעצם הייתי נקי ומתי לא.
אני כן יודע להגיד שתליתי המון תקווה ברצון שלי, זה שנמצא עמוק עמוק ושכנראה גם היה זה שידע להרים אותי, לתת סתירה ולהגיד: צא מזה, היה מה שהיה ועכשיו תסתכל הלאה. בלי התקווה הזאת לא יודע איך הייתי שורד.

ותמיד ההתמודדות הושלכה להכל חוץ מעל עצמי. פעם זה היה על הסמארטפון- שנמכר. פעם על המחשב שניסיתי באמצעות נדרים וחרמות וכל מיני שיטות דומות להאשים אותו על שסיפק לי את מה שליבי לא חפץ בו, סלד ממנו, הקיא אותו.

היום אני מרגיש שהתמודדות לא יכולה להתבטא בלהתנזר מהאינטרנט לגמרי (יש לי כזה עם הגנה טובה) או מכל טכנולוגיה אחרת. לא נכון כי כשהתאווה מחפשת כ"כ, היא נוטה לעיתים (קרובות) גם למצוא. חשוב להשאיר איזה פתח, כזה שקיים ועליו חשוב לעבוד ואיתו להתמודד. לא לברוח. עייפתי מלברוח. היום אני רוצה להפסיק למרות שזה שם. מתפלל שאצליח לנקות את הרצון ולחדש את ליבי לעבודתו יתברך.

"לב טהור ברא לי.."

אשמח לשמוע עצתכם וניסיונכם.
תודה,
א.ע

בעניין: לזכור שתמיד בסוף יש תקווה! לפני 9 שנים, 7 חודשים #65100

• bhelpful
  • דירוג כסף
  • במעבר מחוסר שפיות לחוסר אונים...
שלום לך,
הבנתי שיש לי בעיה ואחרי תקופה של חיפושים בה ניסיתי להתמודד בעזרת שיטות שונות הגעתי לפה.
מאז אני משתדל להיות בתהליך של 12 הצעדים. כיום נקי בחסדי השם-רק להיום 32 ימים. מצאתי חיבור מיוחד לאלוקים, הגעתי הביתה.
הדלת פתוחה, אתה מוזמן להכנס גם.
אשמח להיות איתך בקשר ולנסות לעזור מנסיוני.
אוהבים אותך. בהחלמה.
"וירדו חיים שאולה" - שגם בשאול חושבים שהם חיים.
הברכה ב"וירדו חיים שאולה", כמו [שאמרו חז"ל] "בני קרח לא מתו - מקום נתבצר להם ועשו תשובה", כי התשובה מועלת רק כל עוד שהוא חי, וזוהי הברכה, שגם בשאול יהיו חיים ויוכלו לעשות תשובה (היום יום כ'ו סיון, אדמו"ר מליובאוויטש).
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 7 חודשים על ידי .

בעניין: לזכור שתמיד בסוף יש תקווה! לפני 9 שנים, 7 חודשים #65113

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוכים הבאים,
כל הכבוד על הכותרת שלך, "לזכור שתמיד בסוף יש תקווה"
תהיה איתנו ובעז"ה תתחיל להאמין לכותרת יותר ממה שאתה חושב עכשיו,
אל תתיאש, יש לנו שפה חדשה, אבל בסוף מתרגלים לשפה הייחודי שלנו, ומתמכרים לזה,
תמשיך לבוא.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: לזכור שתמיד בסוף יש תקווה! לפני 9 שנים, 7 חודשים #65139

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
כשאני רואה את מה שכתבת, אני נזכר במה קראיתי בספר "אור לנתיבתי" (מהרב יעקב ישראל לוגאסי, ספר חבל"ז, ניתן לקבל אותו ב3 ש"ח, בבני ברק בטלפון: 03-6746697), הוא כותב שם בהתחלה דבר נפלא, אחרי שהוא תוהה למה יש כ"כ הרבה נפילות וכו', הוא מסביר שם מאוד יפה, שזה שיש לנו אפשרות להתחזק גם היא חסד מהבורא יתברך.
הלא כל מי שניסה לעשות עיסקא, וראה שהוא נופל בה, היה מנסה אולי עוד פעם אחת, אבל לא יותר מזה, הלא כאן אנו מתחילים שוב פעם אחרי פעם, וכל פעם אנו אומרים אולי הפעם זה ילך - כל זה הוא מחסדו יתברך, שמכניס לנו בראש שננסה , ואולי זה ילך, ולכן יש בנו כח להתחיל מחדש כאילו לא היה כלום.

מברך אותך ואתי ואותנו בכל הברכות
שתהיה לנו שנה טובה ומתוקה בכל המובנים
ושביוה"כ שעעל"ט כבר נהיה מהמחתומים לשנה מתוקה.

משה

בעניין: לזכור שתמיד בסוף יש תקווה! לפני 9 שנים, 7 חודשים #65140

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
ראיתי שאת הספר עליו דיברתי לפנ"כ ניתן לעיין גם אונליין בקישור הבא:
www.ateret4u.com/online/f_01288.html

בעניין: לזכור שתמיד בסוף יש תקווה! לפני 9 שנים, 7 חודשים #65174

• isaklev
  • חבר חדש

ראיתי שאת הספר עליו דיברתי לפנ"כ ניתן לעיין גם אונליין בקישור הבא:
www.ateret4u.com/online/f_01288.html

יהודי יקר אינני יודע מה חשבת לעצמך כשהעלית את הספר הזה אבל אספר לך איך עבר הבוקר שלי.

מהשעה 9 עד השעה 11.30 אני נאבק בעצמי האם ללכת לשירותים עם האייפון או לא....

בשעה 11.30 נכנעתי והלכתי בלב כבד ובדרך התחננתי לבורא עולם שישלח לי סימן שהוא איתי ויעזור לי להימנע.. הקב"ה שמע לתםילה שלי וכשהגעתי השירותים היה תפוס ניצלתי ל-30 דקות...

אבל זה לא עבר הדימיונות נשארו בראש ולאחר חצי שעה שוב הכל חוזר ואני כבר מתחיל לרפרף וסוגר לרפרף וסוגר ואז שוב ביקשתי מבורא עולם שיעזור לי ופתחתי את שמור עימך כשברקע פתוחים עוד כמה כרטיסיות...

ואז קראתי הכל ושום דבר לא עזר לי אמנם חזרתי לעבוד אבל המחשבות נתקעו בראש!

ואז שוב נכנסתי לשמור עינך ולחצתי על הקישור של הספר שהבאת ואושר כזה הציף אותי ברמה שלא הכרתי כל ה-20 יום האחרונים שנמנעתי לא רק שהמחשבות הלכו אלא שאני מאושר עכשיו ובטוח שבעזר"ה אצליח לסיים את היום הזה נקי.

תודה לך

בעניין: לזכור שתמיד בסוף יש תקווה! לפני 9 שנים, 7 חודשים #65400

• avi55
  • חבר חדש
אני אישית כמה פעמים קרה לי הנסיון הזה, זה קשה מאוד, אתה יודע שאתה הולך לחטוא, ה' ישמור!!

תמיד קיבלתי סימנים לעזרה מן השמים, אחרי תפילה כמובן, פעם המכשיר לא עבד, פעם הוא לא נכנס למקומות המטונפים וכו' רק אחרי התעקשות זה עבד..

הלוואי שאצליח לתקן הכל
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן