ברוכים הבאים, אורח

מצטרף חדש
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מצטרף חדש 1393 צפיות

מצטרף חדש לפני 9 שנים, 8 חודשים #64729

• david_maur
  • חבר קבוע
שלום לכל המתשתתפים
אני חדש פה, כבר עשרות שנים מכור לפורנוגרפיה עם הפסקות !
אני כרגע בהפסקה עם תקווה שזה יהיה לאורך זמן
ההתמכרות שלי התגברה מאז שקניתי סמרטפון ולמרות בקרת הורים שביקשתי, אני תמיד מוצא דרך לעקוף
אשמח לשתף,לשמוע מניסיונות מאחרים ולקבל עזרה

בעניין: מצטרף חדש לפני 9 שנים, 8 חודשים #64730

• bhelpful
  • דירוג כסף
  • במעבר מחוסר שפיות לחוסר אונים...
שלום דוד, ברוך הבא!
בפורום יש הרבה מידע שיכול לעזור לך.
תשתדל לשתף ולקרוא ובע"ה בזכות אלוקים אוהב תוכל לעלות על דרך של החלמה.
אשמח להיות איתך בקשר.
אוהב.
"וירדו חיים שאולה" - שגם בשאול חושבים שהם חיים.
הברכה ב"וירדו חיים שאולה", כמו [שאמרו חז"ל] "בני קרח לא מתו - מקום נתבצר להם ועשו תשובה", כי התשובה מועלת רק כל עוד שהוא חי, וזוהי הברכה, שגם בשאול יהיו חיים ויוכלו לעשות תשובה (היום יום כ'ו סיון, אדמו"ר מליובאוויטש).

בעניין: מצטרף חדש לפני 9 שנים, 8 חודשים #64731

• david_maur
  • חבר קבוע
אני מבין שזאת הודעה אוטומטית. אבל לא חשוב!
חשוב לי להגיד שאני לא יכול לדבר עם זה עם אף אחד מהמכרים שלי (אוי לי לבושה)
אפילו אשתי לא יודעת. אני יודע שבן שלי תפס אותי פעם מבקר דרך הסטוריית הגלישה שלי ורמז לי שהוא יודע
קשה לי לחיות עם זה. מאז אני גולש פורנו רק דרך הסמרטפון שלי בלילה מתחת לסדין!

בעניין: מצטרף חדש לפני 9 שנים, 8 חודשים #64734

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
שלום לך חבר יקר,

מצד אחד הלב כואב למשמע עוד סיפור שמצטרף לסיפור הכללי שלנו הסובלים מהתמכרות לתאווה.
ומצד שני, אני גם שמח בשבילך שבאת למקום הנכון. המקום שאני ועוד מאות ואלפי חברים כמוני מצאו נחמה. ובעיקר תקווה.

אצטרף לדברי החבר הקודם, שהוא חבר אישי וקרוב אלי, ( בהחלט לא אוטומטי. אם רק היית יודע כמה רגש ומחשבה והתלבטויות שהוא הכניס בכמה מילים האלה )...

הישאר עימנו, תמשיך לקרוא ולכתוב.
ועם הלמידה והצעידה יקרו לך דברים מופלאים.

אם תרצה נוכל לשוחח

אוהב
הושיעה נא
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: מצטרף חדש לפני 9 שנים, 8 חודשים #64751

• david_maur
  • חבר קבוע
תודה!
אני מקווה שראש השנה הבא עלינו לטובה, יהווה הזדמנות חדשה להפסיק עם ההתמכרות שלי. אם כי, אני חייב להודות שבכל השנה אני מבטיח לעצמי ושוב אני נופל :-\

בעניין: מצטרף חדש לפני 9 שנים, 8 חודשים #64764

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
אני חושב שאין פה אחד שלא הבטיח לעצמו בכל ראש שנה שזהו, עכשיו יותר לא יהיו נפילות. ובאמת לא היו לפחות יומיים

ההבטחות הללו לא שוות הרבה כי המחלה חזקה מאיתנו וצריך להיות ברור שלבד אי אפשר (אחרת כבר היית מסתדר לבד ולא מגיע לפה)

הפיתרון הוא כמובן לשתף כל הזמן כשקשה. במיטה מתחת לסדין תשלח לנו פוסטים על כמה זה מאתגר ואיך ההתמודות.
אני יכול להעיד שלי זה הועיל מאוד.

תתחיל לספור את 90 הימים. אם אתה לא מצליח להתקדם תקח ספונסר ותתחיל לצעוד לפי שיטת הצעדים

עכשיו זה אומנם ימי הדין, אבל מצד שני אלו ימי הרחמים. זה הזמן להתחיל לצעוד בדרך חדשה

בעניין: מצטרף חדש לפני 9 שנים, 8 חודשים #64765

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
david_maur כתב on 22 ספט' 2014 06:14:

תודה!
אני מקווה שראש השנה הבא עלינו לטובה, יהווה הזדמנות חדשה להפסיק עם ההתמכרות שלי.

האם אתה מוכן לעשות הכל בשביל זה?
אם כן, יש לי הצעה בשבילך!

שנה טובה ונקייה!
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

בעניין: מצטרף חדש לפני 9 שנים, 8 חודשים #64773

מאוד מזדהה עם ההבטחות לקראת שנה חדשה. וכל פעם. כולל מקווה, טבילות, תפילות. ובאמת היו רגעים שהיתי בטוח שזהו, ההפסקה הזאת היא הנצח, אבל תמיד אחרי חודש, שבוע או יום, גיליתי שגם זאת נכנסה לערימה של ההפסקות הבאמת באמת באמת אמיתיות ולעולמי עד ועד, וככה זה היה אצלי, בכל הפסקה הקפיץ של התאווה הלך והתכווץ, לא באמת הפסקתי ולא באמת החלמתי, החזקתי את הקפיץ הכי חזק, וכשהוא השתחרר, הו הו, ממטר לא ראיתי.
אבל הנה אסירות תודה, עליתי על דרך, בזכות האתר, תוכנית הצעדים, חברים, ספונסר, ובעיקר אלוקים, ואני נקי. רק להיום. יש עוד הרבה לאן להתקדם, ותמיד יש עוד ועוד, אבל כל יום רק להיום עובדים על זה. על כל מה שמונח מתחת לתאווה. שכל הבחירה הזאת לפונוגרפיה רק מחפה עליה. ואלוקים יכול ועושה.

ה' יהיה איתך
בא איתנו, אל תסתפק בהצהרות רצון, יש כאן הרבה תקווה, שמגיעה כשפותחים את הדלת
אשמח להיות לעזר
אור

וקיפאון

בעניין: מצטרף חדש לפני 9 שנים, 7 חודשים #64817

• david_maur
  • חבר קבוע
תודה . אם לא הייתי מוצא את האתר, והייתי לוקח החלטה להפסיק עם הפורנוגרפיה, אז שום דבר לא היה משתנה וסביר להניח שהייתי שוב נופל. סוף סוף נפל לי האסימון , אני יודע עכשיו שללא תמיכה , וללא שיתוף הבעיה שלי עם אחרים שסובלים כמוני,לא אוכל להתמודד. עשרות שנים של אוננות, גלישה באתרי פורנוגרפיה קשה, וכל זה כאשר אני שומר לעצמי את הסוד ולא משתף אף אחד מרוב בושה. כל זה לא נעלם בזבנג וגמרנו. אז אני זועק לעזרה , זעקה מרה כלפי הקב"ה שיתן לי כוח לחלוק עם אחרים את הבעיה שלי ,שיתן לי כוח לקבל עזרה , להודות בפני בשר ודם שאני מכור לפורנוגרפיה . אולי מהזעקה הזו תבוא הישועה.
שנה טובה ומתוקה לכל משתתפי הפורום! שה' יעשה די לצרותינו אכי"ר

בעניין: מצטרף חדש לפני 9 שנים, 7 חודשים #64843

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוכים הבאים0,
שלחתי לך בפרטי,
ותמשיך להיות איתנו
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן