ברוכים הבאים, אורח

סוף סוף אזרתי אומץ לעשות את מה שידעתי שאני צריך לעשות וזה להתחיל
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: סוף סוף אזרתי אומץ לעשות את מה שידעתי שאני צריך לעשות וזה להתחיל 839 צפיות

סוף סוף אזרתי אומץ לעשות את מה שידעתי שאני צריך לעשות וזה להתחיל לפני 9 שנים, 8 חודשים #64129

• avi408
  • דירוג כסף
פעם ראשונה שאני מחובר לפורום. הערב היה פעם הראשונה שבכיתי אחרי הרבה שנים (מאז שחבר ובן משפחה נהרג ) וזה היה בכי לא מהמצב העמוק שאני נמצא בו ולא מחמת הכאב האין סופי שמלווה אותי שנים של הכחשה והדחקה ולמרות שתמיד ידעתי שהפתרון נמצא בשתים עשרה הצעדים אבל זה היה קשה לעשות צעד כל כך ברור. מרגע שהחלטתי הכאב והפחד הם כל כך חזקים! מה אני אעשה כשקשה? איך אתמודד עם עצמי? איך אחיה בלי מה שהיה בן לוויה כל כך הרבה שנים?  איך אני אמלא את הריקנות העצומה שאני חש כבר עכשיו? ואם זה ככה עכשיו מה יהיה כמו שאמרתי הכאב הוא כל כך חד ומפלח שהגעתי ממש
תוכלו לעכוב אחרי המסע שלי כאן [ולהשתתף כמובן]
forum.gye.org.il/index.php?topic=6153.0
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 8 חודשים על ידי .

בעניין: סוף סוף אזרתי אומץ לעשות את מה שידעתי שאני צריך לעשות וזה להתחיל לפני 9 שנים, 8 חודשים #64133

מה יהיה ? יהיה טוב.
את זה יכולים להבטיח לך כמה אנשים פה שהיו הרבה שנים בתחתית.
פשוט תישאר. תבוא למפגשים וקבוצות, תצעד את הצעדים ותתחבר.
אלוקים כבר ייתן לך את השאר.
אני לא האמנתי שאפשר לחיות בלי לאונן, 15 שנה נפלתי...
ובאסירות תודה כבר שנה לא אוננתי.
היית מאמין ?
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: סוף סוף אזרתי אומץ לעשות את מה שידעתי שאני צריך לעשות וזה להתחיל לפני 9 שנים, 8 חודשים #64157

• בחסד אלוקים
  • חבר ותיק
  • בחסדו ובעזרתו של אלוקים אני נכון, רק להיום
שלום וברכה חבר יקר!

אסירות תודה לא-לוקים שהביא אותך לפורום הזה, שעשית את הצעד האמיץ להתחבר.

בתוכנית הזו מתרחשים ניסים גלויים, ואני אומר לך מניסיון שאם באים ועובדים את התוכנית ברצינות אזי מה שהוא בן לוויה קבוע שלך ילך ויפחת לאט לאט, בקצב שה' יתברך יכתיב לך.

תמשיך לכתוב בפורום, לשתף כאן במה שאתה חווה, לי באופן אישי השיתוף שלך נותן לי כוח.

בנוסף, במידה ויש לך שאלות כלשהן אתה מוזמן לשאול בשמחה, אל תהסס לרגע.

שיהיה בהצלחה ושכמו שהתחברת לפורום הזה שתישאר בו, תצמח ותגדל.

אוהבים,

בחסד א-לוקים

בעניין: סוף סוף אזרתי אומץ לעשות את מה שידעתי שאני צריך לעשות וזה להתחיל לפני 9 שנים, 8 חודשים #64162

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אוהבים אותך חבר יקר.

יש כאן המון תקווה!
תישאר איתנו. תראה ניסים.

אם תרצה למלאות את הוואקום אחת הדרכים הטובות ביותר זה להיות בקשר אישי עם חברים מהתכנית.
אשמח להיות איתך בקשר. בהתכתבות או טלפונית.

אוהב
הושיעה נא
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: סוף סוף אזרתי אומץ לעשות את מה שידעתי שאני צריך לעשות וזה להתחיל לפני 9 שנים, 8 חודשים #64181

• bralevtaor
  • חבר ותיק
בהצלחה רבה חבר יקר.

עשית צעד אמיץ לעבר התקווה שאתה מחפש. הזכרת לי גם את הצעד הראשון שלי, רק לכתוב בפורום היה נראה כל כל מאיים.
מאחל לך המון הצלחה, פשוט תמשיך ללכת בדרך.

בעניין: סוף סוף אזרתי אומץ לעשות את מה שידעתי שאני צריך לעשות וזה להתחיל לפני 9 שנים, 8 חודשים #64196

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
אחי, נכנסת למקום הנכון

כל הכבוד שהתחלת לכתוב, תגלה שהשיתוף מפרק את המתח

תמשיך לשתף אותנו, זה רק יעשה לך טוב

בעניין: סוף סוף אזרתי אומץ לעשות את מה שידעתי שאני צריך לעשות וזה להתחיל לפני 9 שנים, 8 חודשים #64414

• avi408
  • דירוג כסף
אני כבר שמונה ימים נקי !!! ואני לא מאמין בעצמי כמה עברתי בימים הללו.הצעדים שהיו נראים בלתי אפשריים נעשו.כתבתי כמה וכמה פוסטים ובהתחלה זה היה ניראה שאין סיכוי שזה יעזור ואין סיכוי שאני אלך לקבוצה חיה ואין סיכוי שאני אתקשר לחברים ,אבל אני פה ולהפתעתי עדיין נקי ועדיין פה.הקושי לפעמים היה בלתי נסבל וכמה פעמים אמרתי לעצמי די די די אני לא יכול יותר! אחת מנקודות השפל שלי היה שפתאום גיליתי עד כמה אני לא יכול ,עד כמה אני כזה חלש,כל מה שחשבתי שאני הוא שקר ,כל האגו מתנפץ לרסיסים ואתה עומד מול אלוקים ומרגיש אפס! למרות הקושי ,למרות רגעי השבר שאתה אומר לעצמך זה קשה מדאי אולי אתה יכול לעשות את זה בעצמך הסיפוק שבשמונה ימים נקיים הוא עצום.
אלוהים עזור לי להמשיך הלאה !עזור לי להרגיש נח בקרבתך ואתה היחיד שיכול לעשות את זה כמו שהבאת אותי עד לכאן תעזור לי הלאה !אל תשליכני מלפניך ורוח קדשך אל תיקח ממני

בעניין: סוף סוף אזרתי אומץ לעשות את מה שידעתי שאני צריך לעשות וזה להתחיל לפני 9 שנים, 8 חודשים #64484

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
בעזרת ה' תראה ישועות והחלמה מלאה

אל תפסיק. תמשיך לשתף על בסיס יומי, ואם צריך אפילו שעתי

מחכים לשמוע
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן