ברוכים הבאים, אורח

שלום, חדש פה- 2 שאלות:
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום, חדש פה- 2 שאלות: 864 צפיות

שלום, חדש פה- 2 שאלות: לפני 9 שנים, 9 חודשים #63422

א- שמתי לב שרוב הנפילות, או לפחות הנפילות שהכי קשה להשתחרר מהם קורות לפני השינה בלילה כשקשה להירדם, וכשאני לא הולך לישון באותה שעה שאשתי ישנה. איך מתמודדים עם זה?

ב- אני טיפוס די חברותי, ויש לי חברים מאוד נחמדים, אבל אני מחפש ידיד נפש, שאוכל לשפוך את נפשי בפניו, כולל נפילות, וכולל עליות, וכולל הרבה דברים שאינם קשורים לנושאים האלה... . אני חושב שזה יכול להשפיע בצורה מאוד חזקה על כל תהליך ההחלמה. איך עושים את זה?

אני בן 32 דתי לאומי (נוטה לחרד"ל), נשוי ואב לחמישה כ"י, משתדל להיות אופטימי ושמח וקשור מאוד לעניינים שבקדושה, אבל יש מחבלים בקשר הזה...

מי שחושב שיתאים לו, אולי נוכל להתכתב במייל, ולראות איך זורמים העניינים, ואם מתאים, נמשיך בקשר יותר קרוב.

תודה על היחס וההבנה!!! 

בעניין: שלום, חדש פה- 2 שאלות: לפני 9 שנים, 9 חודשים #63434

שלום חבר, ברוך הבא.
מזמין אותך להסתובב כאן יותר, להיות חלק, לכתוב, לשאול, ובעיקר לקרוא, יש כאן חומרים לשנים.

אם ניסית כבר מספיק בשביל לדעת שהסיפור הוא יותר שורשי, אז יש כאן דרך, דרך רצינית, אבל שווה כל רגע. ויש גם הרבה תקווה.
יש כאן גישה שלמה ויחס למחלה הזאת שאנו מכורים אליה. תוכנית. פעולות. ספונסר. חברים. 
הזיהוי של זמני הנפילות הוא חשוב, הוא יכול להציב לך את רגעי החולשה שלך שאתה חייב, אם אתה באמת רוצה להפסיק עם זה, להציב גבולות, ולעשות פעולות במקומות האלה. אבל יותר מזה, הנקודה היא של חיבור. התאווה לא מגיעה על ריק. והדרך לצאת ממנה לא מפסיקה ב"הימנעות", אלא מתעסקת בהתחברות. למצוא באלוהים את שחיפשנו ולא מצאנו בכל השאר.
ואין ספק שהעניין של חברים לדרך הוא יותר מתורם להחלמה ולחיבור. יש קבוצות חיות של שמור עיניך, רוב החבר'ה לא נושכים (אבל, גם לא צמחונים). ואתה יותר ממוזמן. בקצב שלך. מציע לך להשתתף באופן פעיל בפורום, לעלות לקבוצות הטלפוניות, לקלוט מי נגד מי (כולם בעד כולם, האמת), לראות איך זה עובד, ולנסות להתקדם, עם הרבה פתיחות ונכונות. דברים טובים קורים כאן.

אשמח להיות לעזר
אור

וקיפאון

בעניין: שלום, חדש פה- 2 שאלות: לפני 9 שנים, 9 חודשים #63440

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
שלום לך שואף לגדולות,

מזדהה עם הקושי שלך. גם אצלי הכי קשה זה בלילה. בעיקר כשאשתי נרדמת.
( שאז אני חש פגוע ממנה. והשקט של הלילה מדגיש לי את כל הרעשים שבלב... )

בדרך כלל בלילות הייתי נזרק לתאווה ולמרות האמונה שלי שזה לא טוב ולא נכון ולא ראוי ואפילו לא מתאים לי. . לא יכולתי להפסיק.
וכפרסומת האתר "טובע בפיתויי?"... לילה אחד זה היכה בי שהתשובה היא "כן!".

זכיתי להיות כאן בפורום ואחר כך בקבוצות טלפוניות ומפגשים. אתמול גם היה מנגל אגדי.
קיבלתי כאן חברים, תמיכה, אהבה, עזרה, נסיון כוח ותקווה.

ממליץ לך להישאר כאן, ולנסות לקבל את המקסימום.
אשמח להיות בקשר

בהצלחה
אוהב
הושיעה נא
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: שלום, חדש פה- 2 שאלות: לפני 9 שנים, 9 חודשים #63441

• bhelpful
  • דירוג כסף
  • במעבר מחוסר שפיות לחוסר אונים...
שלום צדיק,

החיפוש שלנו הוא אחרי משהו שימלא אותנו, שישתיק את הרעש הפנימי, משהו שיקבל אותנו תמיד, גם כשאנחנו למד ומתוסכלים מכל העולם.
הובלנו את עצמנו למעגל של הרס עצמי, בו בחרנו את התאווה כפתרון לזה. האמת שהיא רק קצה התסביכים שלנו.
אפשר לעבוד על זה, יש אור בקצה המנהרה.
פה יש לך משפחה. אנשים שישמחו לתת לך מניסיונם. יש כאן הרבה תקווה וממליץ לך להתחבר.
תכתוב בפורום, תקרא הודעות.
אשמח להיות איתך בקשר.
"וירדו חיים שאולה" - שגם בשאול חושבים שהם חיים.
הברכה ב"וירדו חיים שאולה", כמו [שאמרו חז"ל] "בני קרח לא מתו - מקום נתבצר להם ועשו תשובה", כי התשובה מועלת רק כל עוד שהוא חי, וזוהי הברכה, שגם בשאול יהיו חיים ויוכלו לעשות תשובה (היום יום כ'ו סיון, אדמו"ר מליובאוויטש).
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן