ברוכים הבאים, אורח

מחזיק כבר 5 ימים איזה כיף!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מחזיק כבר 5 ימים איזה כיף! 3925 צפיות

מחזיק כבר 5 ימים איזה כיף! לפני 12 שנים, 1 חודש #6339

• arielwriter
  • דירוג זהב
איזה כיף! אין כמו להתרענן בישיבה אחרי חופש רווי זימה... ברוך ד" כאן אני מרגיש מנותק מכל הנאות העולם הזה הלא מועילות נחוצות ובעיקר מספקות (האינטרנט) יש לי כאן אינטרנט אבל רק ברשות הרבים =) וחוץ מזה שאני לומד תורה ולימודי חול ויש כאן חברים שעוזרים לי כל היום! בקיצור יש מחר מבחן מועד ב' בהסתברות ואני מקווה שאני יצליח!

אז 5 ימים הלוואי שאני יצליח עוד ועוד ולעולם לא אפול

בעניין: מחזיק כבר 5 ימים איזה כיף! לפני 12 שנים, 1 חודש #6341

לא פשוט... גם אני 5 ימים אחי!
אבל אל תנסה לשכנע את עצמך להישאר נקי לתמיד, כי זה מייאש.
תישאר נקי רק להיום, או לכמה ימים...
אבא שבשמיים!!! אני באמת באמת רוצה להצליח, תעזור לי!!!

בעניין: מחזיק כבר 5 ימים איזה כיף! לפני 12 שנים, 1 חודש #6350

• arielwriter
  • דירוג זהב
לשקר כל יום ליצר הרע... כן, אבל בתת מודע אני יודע שאני ימשיך עד הסוף המר או המתוק =)

בעניין: מחזיק כבר 5 ימים איזה כיף! לפני 12 שנים, 1 חודש #6352

אתה בישיבה תיכונית?
וגם אני צריך לחזור בימים הקרובים לישיבה במסגרת שיותר ממלאת את היום,פחות יש זמן לחטוא-בחופש רווי התאווה וכ'ו אני מתגעגע לזמן הרגיל של "לרוץ,להספיק,להתכונן למבחן,להתבטל(אודה ולא אבוש  ) בעז"ה אני מקווה שאני יסתגל טוב לזמן הקרוב "קיץ" . אבל חייב גם חופש אז צריך שיהיה בחופש כמו קייטנת ישיבה של חופש ולימוד תורה.בכיף.אצל(נו) החרדים לא ידוע לי על דבר כזה.
"אין דבר העומד בפני הרצון"
"עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה"

בעניין: מחזיק כבר 5 ימים איזה כיף! לפני 12 שנים #6466

• arielwriter
  • דירוג זהב
והנה מגיע הסערה...
לאחר שבוע של נקיות בשבת האחרונה חלמתי פעמיים (בלילה ומנוחת הצהריים) שאני נמצא בחדר סגור עם מחשב לבד וכוח עצום שאין לי סיכוי מולו עומד כנגדי ולא נותן לי את החופשיות והבעלות על המוח כמו שכולנו מכירים שאנחנו חוטאים...

בכל מקרה אני עדיין נקי, יום ראשון אבל הקושי בהחלט התחיל. המלחמה מתחילה בדיוק עכשיו במיוחד שאני יוצא החוצה ברחוב (היה לנו היום מנגל באחד הפארקים) ובקושי הצלחתי להתמודד עם המראות שהלכו שם, בנוסף אני צריך להיאבק במוח שלי ממוצ"ש 24 שעות ביממה מאז שהחלומות חזרו אלי המלחמה שלי התחילה, אלוקים נתן לי ברוך ד" שבוע חסד אבל עכשיו המלחמה האמיתית מתחילה.

אני תמיד זוכר את ההרגשה אחרי שאני נופל, אוי אלוקים תן לי את היצר הזה אני יקרע אותו לגזרים עכשיו, אבל הוא מגיע רק אחרי כמה ימים עד שהתאווה מתפתחת שוב (במידה ואתה לא מתגרה יותר מידי מבחוץ).
אז עכשיו ההזדמנות שלי להוכיח לקב"ה שאני אוהב אותו ושאני שווה משהו, ושחיים ללא תורה הם לא חיים  :'( אויי כמה שזה קשה 'קדושה, קדושה אני מבקש!'
אין לנו דבר בעולם בחיים מלבד להתענג על זיו השכינה כפי שכותב הרמח"ל זה באמת האושר העילאי ביותר!
הלוואי שאני יצליח לעבור שבועות שבועות ולהילחם אבל אני יודע שזה יהיה כל כך קשה התמונות מתחילות לרוץ לי בראש ואני מרגיש את היצר מחלחל בעורקי...

אז 8 ימים! בע"ה הסערה תחלוף ותחזור ותחלוף. יש תקופות טובות ויש כאלה רעות... בע"ה שאני אצליח להמשיך לאחזיק ולא ליפול.

בעניין: מחזיק כבר 5 ימים איזה כיף! לפני 12 שנים #6468

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
עצה קטנה, אם לא אכפת לך. תעצור הכל, תעצום עיניים ותדבר עם הקב"ה. תספר לו על הקשיים ותבקש ממנו עזרה. תגיד לו שזה גדול עליך המאבק הזה ואתה חייב את העזרה שלו.

אנחנו איתך!
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: מחזיק כבר 5 ימים איזה כיף! לפני 12 שנים #6470

• arielwriter
  • דירוג זהב
zalmen כתב on 22 אפר' 2012 20:37:

עצה קטנה, אם לא אכפת לך. תעצור הכל, תעצום עיניים ותדבר עם הקב"ה. תספר לו על הקשיים ותבקש ממנו עזרה. תגיד לו שזה גדול עליך המאבק הזה ואתה חייב את העזרה שלו.

אנחנו איתך!

תודה רבה! ברור שאני עושה את זה! אין אף אחד חוץ מד"

בעניין: מחזיק כבר 5 ימים איזה כיף! לפני 12 שנים #6480

• arielwriter
  • דירוג זהב
מחר מחליף קידומת למספר דו ספרתי! ברוך ד" מודה על כל שניה שאני נקי ולא נופל ברשת...

אני מתוסכל מהחזרה לבית בסופ"ש אני לא יודע מה לעשות בבית, בבית נפתחות לפני הרבה יותר אופציות מכאן (למרות שגם כאן יש אופציות, אייפודים של חברים ועוד...) אבל בבית זה שונה יש אווירה אחרת לגמרי וגם אין עם מי לדבר...

טוב נקווה שנעבור את זה בכל מקרה אני יצבור עד אז בע"ה 13 ימי נקיות!

בעניין: מחזיק כבר 5 ימים איזה כיף! לפני 12 שנים #6490

• נעם ה'
אריאל,
החלומות מדברים אלינו בעיקר שתי צורות: אחת ישירה הממחישה את מה שעובר עלינו רק עם הדגשות חזקות אל הנקודות שבהן עלינו לשים לב אליהם והשנייה בנגטיב (בהיפוך) לחזק אצלינו תחושה כדי שנשאל את עצמינו 'מה אני עד כדי כך'?
לדוגמא: אתה מרביץ לחבר הטוב שלך בחלום: או שאתה מאוד אוהב אותו ולא שם מספיק לב כמה אתה קשור אליו או שקרה דבר מה בניכם שלא שמת לב אליו וחשוב לברר את הדברים כדי שלא יתדרדרו.
היופי של החלומות הוא שהם באים כשאתה אינך נוגע אליהם. אתה מסוגל להשפיע על התוכן שלהם אך לא על התנועה! עבדתי שנים על חלומותי ולמדתי עליהם המון ואני ממליץ לך לשבת עם עצמך ולפתור את החלום. החלום הזה יכול להעיד שאתה מעצים את הבעיה יותר ממה שהיא באמת ויכול להעיד הפוך, שאתה חייב לעשות מעשה כדי להפוך להיות יותר חזק מהתאווה (כמו לצרף את ה', 12 הצעדים וכד'). רק אתה יודע את האמת, שמו שכתוב בחלומות שר המשקים והאופים: "איש כפתרון חלומו" (לדעתי הפשט הוא כמו שאומר היום גם המדע שאדם יודע את פתרון חלומו בתוך עצמו, ורש"י הלך אחר המדרש כמו בפעמים רבות אחרות). החלום הזה יכול להיות המבוא לעבודה שלך על עצמך.
בהצלחה!!!

בעניין: מחזיק כבר 5 ימים איזה כיף! לפני 12 שנים #6491

• arielwriter
  • דירוג זהב
החלום חוזר ונשנה גם היום בבוקר חלמתי אותו שלישית... זה קורה לי כשאני בימי הנקיות שלי בד"כ.
אני לא חושב שאני מעצים את הבעיה אבל אני חושב שאני נוקט מספיק כלים ומתאמץ בכל הכוח בעיקר מתחזק באמונה כי מי שמאמין באמונה שלמה לא יחטא כי הוא מכיר ברבש"ע.
אז אני באמת לא ידוע מה לחשוב. אנסה לחשוב על זה קצת יותר לעומק.

בעניין: מחזיק כבר 5 ימים איזה כיף! לפני 12 שנים #6524

• arielwriter
  • דירוג זהב
החלפתי קידומת ל2 ספרות! מזל"ט לי! ככל שעובר הזמן אני משאיר מאחור את העבר ומתקדם ורק העפר שהיה שם הוא מה שנשאר

בעניין: מחזיק כבר 5 ימים איזה כיף! לפני 12 שנים #6571

• arielwriter
  • דירוג זהב
11 יום!
החזרה לבית והפחד והחשש העמוק מתגנבים לתוך הלב שלי... מה יהיה? האם אני אצליח להתגבר על יצרי גם בבית! אבא תעזור לי!

בעניין: מחזיק כבר 5 ימים איזה כיף! לפני 12 שנים #6574

• עבד ה
  • דירוג כסף
בעזרת ה' תצליח ובגדול!! 8)

בעניין: מחזיק כבר 5 ימים איזה כיף! לפני 12 שנים #6576

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
יהיה בסדר אחי היקר
יש עתיד

בעניין: מחזיק כבר 5 ימים איזה כיף! לפני 12 שנים #6620

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
שאריך אחי!
ארבע עשרה יום זה מטורף!
בהצלחה מרובה,
אין יאוש
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.52 שניות

Are you sure?

כן