ברוכים הבאים, אורח

אנא מכם, ברחמים - עזרו לי!! אני מיואש לחלוטין.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: אנא מכם, ברחמים - עזרו לי!! אני מיואש לחלוטין. 1653 צפיות

אנא מכם, ברחמים - עזרו לי!! אני מיואש לחלוטין. לפני 9 שנים, 10 חודשים #62884

מתוך הדפדוף כאן בפורום, ראיתי שיש כאן אנשים טובים, שעזרו לעצמם ורוצים לעזור לאחרים.
אני מתחנן, עזרו לי, אני שקוע עמוק עמוק עמוק בעבירות.
לא מצליח להשתחרר!
אני 10 שעות ביום מול המחשב, נמאס לי, ואני כבול!
מה עושים, אנא בתחנונים, עזרו לי!

בעניין: אנא מכם, ברחמים - עזרו לי!! אני מיואש לחלוטין. לפני 9 שנים, 10 חודשים #62885

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
תשנה קצת את המינוחים: כבר עברת את שלב העבירות, עכשיו אתה בשלב המחלה...

יכול להמליץ רק על מה שעזר לי: כל פעם שאתה מרגיש את התאווה מתגברת כנס לפורום, תקרא ותשתף אחרים בקשיים שלך. מניסיון ההשפעה מיידית

מציע שתתחיל את תוכנית תשעים הימים ותעדכן בכל יום! (גם על כמה פעמים ביום אף אחד לא יתלונן כנגדך על הטרדה...)

מחכה לשמוע ממך

בעניין: אנא מכם, ברחמים - עזרו לי!! אני מיואש לחלוטין. לפני 9 שנים, 10 חודשים #62886

ישר כח, אתה מתכוון לפתוח דף חדש בפורום תחת השלוחה של משע בן 90 יום?

בעניין: אנא מכם, ברחמים - עזרו לי!! אני מיואש לחלוטין. לפני 9 שנים, 10 חודשים #62888

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלום חבר וברוך הבא,

כפי שכתבת, אכן יש כאן חברים שבחסד אלוקים מצאו פיתרון, וחלק מהפיתרון העצמי הוא לעזור לאנשים אחרים.

אצטרף לדבריו של אלי בנוגע למסע, ואמליץ לך גם להסתובב קצת בפורום, לקרוא הודעות של חברים אחרים ולראות מה מתאים לך. כשיהיו לך שאלות - יהיו כאן הרבה (ואני בתוכם) שישמחו להסביר ולהדריך.

בהצלחה במסע.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: אנא מכם, ברחמים - עזרו לי!! אני מיואש לחלוטין. לפני 9 שנים, 10 חודשים #62898

• הראל12
  • דירוג כסף
ברוך הבא
אני ממליץ לך לפתוח נושא חדש בלשונית ימן מסע ולהתחיל לכתוב שם את המסע שלך בדרך להחלמה
"השיבנו ה' אליך ונשובה חדש ימינו כקדם."
"ה', אני מבקש ממך להשאר נקי רק להיום. כי לבד אני לא יכול, אבל בעזרתך אני יכול."

בעניין: אנא מכם, ברחמים - עזרו לי!! אני מיואש לחלוטין. לפני 9 שנים, 10 חודשים #62915

• adam1
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג זהב
אוהבים. תמשיך לבוא. זמין בפרטי אם תרצה.

בעניין: אנא מכם, ברחמים - עזרו לי!! אני מיואש לחלוטין. לפני 9 שנים, 10 חודשים #62928

• הראל12
  • דירוג כסף
גם אני זמין בפרטי אם תרצה.
"השיבנו ה' אליך ונשובה חדש ימינו כקדם."
"ה', אני מבקש ממך להשאר נקי רק להיום. כי לבד אני לא יכול, אבל בעזרתך אני יכול."

בעניין: אנא מכם, ברחמים - עזרו לי!! אני מיואש לחלוטין. לפני 9 שנים, 10 חודשים #62931

תודה על התזכורת של הכאב הגדול.

יש פיתרון והוא מדהים הרבה מעבר למה שאני עוד מסוגל לדמיין, כל יום רק להיום קורים ניסים מדהימים, רק צריך להיצמד לתוכנית במסירות, ואת השאר הוא עושה.

בהחלמה

בעניין: אנא מכם, ברחמים - עזרו לי!! אני מיואש לחלוטין. לפני 9 שנים, 9 חודשים #63199

אם נמאס לך זה טוב.
אם אתה מנסה להפסיק ולא מצליח זה עוד יותר טוב.
תזכור את הכאב - הוא יעזור לך בהמשך הדרך.
מה שמומלץ לעשות זה להתחיל להגיע לקבוצות.
השאר כבר יקרה.
בהצלחה.
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: אנא מכם, ברחמים - עזרו לי!! אני מיואש לחלוטין. לפני 9 שנים, 9 חודשים #63222

זה עיקר הבעיה, זה כואב מתסכל, מוציא מהדעת, אבל...עוברות כמה שעות, והכל נשכח!!!!!

בעניין: אנא מכם, ברחמים - עזרו לי!! אני מיואש לחלוטין. לפני 9 שנים, 9 חודשים #63237

שלום מנסה.
כאב לקרוא את דבריך. כאב - כי הכאב מוכר וקרוב כל כך.
אתה במקום טוב, עם קהילה טובה ודרך טובה.
מספיק הסתובבנו במחוזות של רוע ואדישות, בתוך ממלכת התאווה הצינית והנצלנית.
בוא לפה, אם טוב ואם רע. האטמוספירה פה טהורה יותר.

אשמח להיות בקשר. מוזמן לפנות בפרטי.
בהצלחה -
חזק וקווה
אם אמרתי מטה רגלי - חסדך ה' יסעדני

בעניין: אנא מכם, ברחמים - עזרו לי!! אני מיואש לחלוטין. לפני 9 שנים, 9 חודשים #63378

כן, השכחה. תוך כמה שבועות, ימים או דקות. ברגע אחד לחזור ולחזור ולחזור. כאילו, אין, עכשיו זה באמת יעזור. וגם אם לא, לפחות לא להרגיש את הח*א ברמת האלה בדם.
אוהב אותך אחי, הייתי שם, על מלא, 24*7, ואסירותודה לאלוקים שאפשר אחרת, להפסיק להיות לא שפוי ומסתובב עם מבט של מורעל בעיניים שמחפש ומחפש ומחפש, ולעשות תוכנית, ועבודה, ולפתוח דלת לחיים חדשים

וקיפאון

בעניין: אנא מכם, ברחמים - עזרו לי!! אני מיואש לחלוטין. לפני 9 שנים, 9 חודשים #63551

• bhelpful
  • דירוג כסף
  • במעבר מחוסר שפיות לחוסר אונים...
שלום חבר, ברוך הבא!
הגעת למקום הנכון, מכאן החיים יוכלו להשתנות לטובה.
תשתדל לקחת מכאן כמה שיותר, זה עניין של חיים.

אשמח לשמור איתך על קשר. שלחתי לך מסר בפרטי.
בהחלמה.
"וירדו חיים שאולה" - שגם בשאול חושבים שהם חיים.
הברכה ב"וירדו חיים שאולה", כמו [שאמרו חז"ל] "בני קרח לא מתו - מקום נתבצר להם ועשו תשובה", כי התשובה מועלת רק כל עוד שהוא חי, וזוהי הברכה, שגם בשאול יהיו חיים ויוכלו לעשות תשובה (היום יום כ'ו סיון, אדמו"ר מליובאוויטש).

בעניין: אנא מכם, ברחמים - עזרו לי!! אני מיואש לחלוטין. לפני 9 שנים, 9 חודשים #63632

זה מטורף!!!!!

כנראה שאקבל את עצת ה"גולן" - ופשוט אקפוץ למים של ה"קבוצות החיות", תודה לכם על העידוד, אני מרגיש שאני בכיוון נכון.

בעניין: אנא מכם, ברחמים - עזרו לי!! אני מיואש לחלוטין. לפני 9 שנים, 9 חודשים #63651

• bhelpful
  • דירוג כסף
  • במעבר מחוסר שפיות לחוסר אונים...
בהצלחה! מחכים לשיתוף ממך איך היה ועדכון בקשר להמשך הדרך.
"וירדו חיים שאולה" - שגם בשאול חושבים שהם חיים.
הברכה ב"וירדו חיים שאולה", כמו [שאמרו חז"ל] "בני קרח לא מתו - מקום נתבצר להם ועשו תשובה", כי התשובה מועלת רק כל עוד שהוא חי, וזוהי הברכה, שגם בשאול יהיו חיים ויוכלו לעשות תשובה (היום יום כ'ו סיון, אדמו"ר מליובאוויטש).
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן