ברוכים הבאים, אורח

שיר לשלמה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שיר לשלמה 951 צפיות

שיר לשלמה לפני 9 שנים, 10 חודשים #62634

• Shlomiams
  • חבר חדש
שלום לכולם,
הכינוי שלי הוא " שיר לשלמה" ואני כניראה סקסוהוליסט,
ולמה אני רושם כניראה? כי אני בהכחשה! ונכון להיום 15/7/14 הגעתי לקרקעית של הקרקעית ואסביר...
מזה 7 שנים שאני מחרף את נפשי בכל יום וכל שעה בניסיון לצאת מהתאווה הנוראה, נשוי כבר 7 שנים לאישה מקסימה אבל הפערים בינינו בכל נושא המין הם ענקיים,
ולצערי, בכל פעם שאני נידחה על ידה אני מרגיש נורא, מרגיש דחוי, מרגיש  חסר אונים ולצערי פונה לשימוש {אוננות} חשוב לציין שאופי ההיתמכרות שלי או לא
חריג, מעולם לא בגדתי, מעולם לא יצרתי קשר מחוץ לנישואים, מעולם לא ההיתי אצל נערת ליווי במערכת הנישואין.
החטא היחידי שלי הוא שאני רוצה את אישתי יותר, כלומר לפחות פעם בשבוע שאני חושב שזה לא מוגזם בכלל! אבל התאווה הורגת אותי, וחיי אינם ניתנים כבר לניהול
בכל יום, במשך כל היום אני רק חושב אם בערב אזכה להיות עם אישתי ומה אעשה שלא אדחה ומה אעשה במידה ושוב אדחה, והדבר האחרון שארצה הוא לגשת לשימוש
כי השימוש הורג אותי נפשית ורוחנית ומרוקן אותי לגמרי...
נכון להיום אני כבר 3 חודשים לוקח חלק בשמור עינייך וב SA - ועובד על צעד ראשון. אבל קשה לי יהודים יקרים, קשה לי מאוד כי התאווה לא מניחה לי לרגע,
היא מתוחכמת, אכזרית, משכנעת, בלתי ניסבלת, אבל היא ממלאת אותי כאשר אני מרגיש דחוי ולא רצוי, אבל ממלאת אותי ברעל, רעל רעיל שלא יודע שובע,
אני פונה לכל החברים פה, שאני מוכן לדבר, לשתף, לחלוק עם כל אחד ואחד פה בתכנית, אני מכיר חלק לא קטן פה אבל אשמח להרחיב את מעגל החברים ולהמשיך במסע ההחלמה המופלא הזה...  המייל שלי הוא:  ****
הנייד שלי הוא ***--- כל אחד ואחד מוזמן להיתקשר בכל עת, לשלוח הודעת SMS, וגם לשלוח לי הודעות ב WHATS UP.
תודה רבה מחלימים ואוהבים יקירים, ממתין לכל אחד ואחד מכם,      שיר לשלמה.

ערכתי
ברוך הבא
לא טוב לכתוב מספר טלפון ומייל אישי כאן
יותר טוב למסור פרטים אישיים בהודעות פרטיות
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 10 חודשים על ידי .

בעניין: שיר לשלמה לפני 9 שנים, 10 חודשים #62636

ברוך הבא!
כואב לשמוע על ההתמודדות שלך. זמין לך בפרטי אם תרצה. אתה מגיע לקבוצות שמור עיניך?
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: שיר לשלמה לפני 9 שנים, 10 חודשים #62642

• הראל12
  • דירוג כסף
שלום לך וברוך הבא
הנה תפילה שראיתי כאן באחד הפוסטים שמדברת על צעד 1:
"א-לי, אני מודה שאני חסר אונים מול ההתמכרות שלי.
אני מודה שחיי אינם ניתנים לניהול כאשר אני מנסה לשלוט בהם.
עזור לי היום להבין את המשמעות האמתית של קוצר ידי.
הסר ממני את כל התכחשויותי להתמכרות."
"השיבנו ה' אליך ונשובה חדש ימינו כקדם."
"ה', אני מבקש ממך להשאר נקי רק להיום. כי לבד אני לא יכול, אבל בעזרתך אני יכול."

בעניין: שיר לשלמה לפני 9 שנים, 10 חודשים #62699

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלום חבר יקר,

אני שמח שקיבלת את ההמלצה לכתוב את הדברים בפורום, ומאחל לך לקבל גם כאן החלמה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן