ברוכים הבאים, אורח

אני חייב לדבר עם מישהו.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אני חייב לדבר עם מישהו. 1127 צפיות

אני חייב לדבר עם מישהו. לפני 9 שנים, 10 חודשים #62511

שלום לכל הצדיקים, אני לא אפתח כאן את שמי, אני דיי מתבייש במעשי.
לפני כמה שנים, הכירו לי את הדבר הנוראי הזה שנקרא "זרע לבטלה", לפני כ-3 שנים ליתר דיוק.
ניסיתי להסביר לעצמי, שאם פעם אחת זה יקרה, אז זה בסדר, ופעם אחת זה קורה.
ואז כמו שאתם מתארים לעצמכם, זה לא נגמר בפעם אחת, אני דיי גדול, כיום אני בן 16 וקצת.
אחרי כל פעם שזה קורה לי, אני מרגיש שאכזבתי את עצמי, ואת ה'.
זה הגיע למצב שהצלחתי לשמור על עצמי,
זה התחיל משבוע קשה ראשון,
עבר לשבועיים קשים, ומשם לחודש - אחרי זה נשברתי.
אחרי החודש אמרתי לעצמי - "לעזאזל, אתה כבר צריך לבנות לעצמך חיים", והגעתי למצב של 3 חודשים, ללא ראייה בלתי צנועה, ללא זרע לבטלה.
ואז הגיע למצב ששוב נשברתי, וזה כבר גמר אותי, לא ידעתי מה לעשות עם עצמי.

אנא ממכם, אם מישהו מכם יוכל לעזור לי, אני אשמח.
ושהיה לנו שבוע שקט.

בעניין: אני חייב לדבר עם מישהו. לפני 9 שנים, 10 חודשים #62524

• יוני הדר
  • רצף ניקיון נוכחי: 80 ימים
  • דירוג כסף
אחי, אני אוהב אותך.

הרגשתי את עצמי בתוך הסיפור שלך.
אני די חדש כאן, ואני מניח שיהיו כאן חברה שיוכלו לעזור לך לעזור לעצמך.
אוהבים
אוֹדְךָ ה' אֱלֹקַי בְּכָל לְבָבִי, וַאֲכַבְּדָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם. כִּי חַסְדְּךָ גָּדוֹל עָלָי וְהִצַּלְתָּ נַפְשִׁי מִשְּׁאוֹל תַּחְתִּיָּה.

בעניין: אני חייב לדבר עם מישהו. לפני 9 שנים, 10 חודשים #62544

• הראל12
  • דירוג כסף
גם אני די חדש כאן, וקרה לי סיפור מאוד דומה לסיפור שלך...
בהצלחה בהמשך הדרך, ואל תתייאש!
"המחשבה שעלינו להצליח תמיד למעשה הופכת אותנו לטרף קל ליצר הרע. הוא משתמש בתכונות הטובות שלנו - כמו הכמיהה המתמדת אחר שלמות – נגדנו, כשהוא מנסה לגרום לנו להרגיש מדוכאים אחרי שאנחנו חווים נפילה. במאבק הזה זה לא "הכול או כלום". כשצבא יוצא לקרב, האם הוא תמיד מנצח? האם אף פעם אין נפגעים? פצועים? הפסוק אומר, "אֵין צַדִּיק בָּאָרֶץ--אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה-טּוֹב, וְלֹא יֶחֱטָא" (קהלת ז, כ).
הרב הוטנר כתב פעם מכתב לבחור שהיה מדוכא בשל כשלונותיו הרוחניים האישיים. במכתבו, הרב הוטנר מסביר שמה שנותן לחיים משמעות אינו בילוי תמידי בחברת היצר הטוב, אלא המאבק הדינאמי עם היצר הרע. החוק של שלמה המלך, לפיו "כִּי שֶׁבַע, יִפּוֹל צַדִּיק וָקָם" (משלי), ממשיך הרב הוטנר לכתוב, אין פירושו כי גם לאחר שבע נפילות, הצדיק עוד יכול לקום. המשמעות האמיתית של הפסוק, הוא מסביר, היא שאך ורק באמצעות הנפילות החוזרות ונשנות, האדם באמת הופך לצדיק. המאבקים – ואפילו הכשלונות – הם מרכיבים של מה שיכול, באמצעות נחישות והתמדה, להפוך בספו של דבר לניצחון גדול.
אילו צפיתם בקרב בין אדם לאריה, למי הייתם נוטים לתת תגמול גדול יותר – לאדם עם אקדח היורה באריה והורג אותו במכה, או לאדם שנאלץ להשתמש בשתי ידיו? במקרה השני, יש מאבק איתנים, ולעתים האדם נופל והאריה מנצח, אבל הוא בכל זאת מצליח לדחוף מעליו את האריה שוב ושוב, עד שלבסוף הוא גובר עליו ומנצח בתחרות! השם רוצה לתגמל אותנו בשמחה אלוקית אינסופית, ולכן נתן לנו חיה פנימית שעלינו להרוג. הוא יכול היה לברוא אותנו חזקים כמלאכים, אבל נוכחותו של השם מסוגלת להאיר את המקומות החשוכים רק דרך בני אדם הנלחמים בחשיכה במו ידיהם.
בזוהר, בפרשת תצווה, כתוב כי האור החזק ביותר נובע מהחשיכה. וכאשר הסיטרא אחרא משועבדת, כבודו של השם מתרומם. ועבודת השם יכולה להיעשות רק דרך החשיכה, וטוב יכול לבוא רק דרך הרע. וכאשר אדם צועד בדרך רעה ואז עוזב אותה, מתרומם כבודו של השם."(שמור עיניך, 21 עקרונות רצויים למאבק בתאווה, עקרון 14)
"השיבנו ה' אליך ונשובה חדש ימינו כקדם."
"ה', אני מבקש ממך להשאר נקי רק להיום. כי לבד אני לא יכול, אבל בעזרתך אני יכול."

בעניין: אני חייב לדבר עם מישהו. לפני 9 שנים, 10 חודשים #62570

שלום לך חבר יקר !
תדע לך שאלוקים אוהב אותך שהביא אותך למקום הנפלא הזה.
כשאני הייתי בגיל שלך לא היה לי עם מי לדבר...
תשאר פה ורק טוב יצמח לך מזה.
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: אני חייב לדבר עם מישהו. לפני 9 שנים, 10 חודשים #62579

חבריי היקרים, תודה רבה על התגובות המרגשות.
אבל אני אומר שקשה לי מאוד, אני אוכל את עצמי, בידיעה שהגעתי ל-3 חודשים שלמים ופשוט נשברתי, פשוט אוכל את עצמי.
אני חייב עזרה.

בעניין: אני חייב לדבר עם מישהו. לפני 9 שנים, 10 חודשים #62593

• הראל12
  • דירוג כסף
אל תאכל את עצמך, תשמח שהגעת למקום הנכון שבו באמת יעזרו לך, אם רק תהיה מוכן לקבל את העזרה.
ביקרת כבר באתר של שמור עיניך? אם לא, אני ממליץ לך לבקר שם ולהירשם למייל החיזוק היומי, הוא מאוד עוזר.
תוריד גם את התכנית של שמור עיניך ותקרא אותה.
"השיבנו ה' אליך ונשובה חדש ימינו כקדם."
"ה', אני מבקש ממך להשאר נקי רק להיום. כי לבד אני לא יכול, אבל בעזרתך אני יכול."
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן