ברוכים הבאים, אורח

התמכרות שונה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: התמכרות שונה 2368 צפיות

התמכרות שונה לפני 12 שנים #6219

• audhcudh
  • חבר חדש
קראתי הרבה מאמרים שלכם עד שהבנתי שאני שונה מכם בכך שאין לי שום בעיות בחיים אני מקבל הכל מאהבה ומבין שהכל לטובה, יש לי חיים מאושרים והכל ואני לא מרגיש שאני מכור כדי שיהיה לי מפלט אז אני עדיין לא מצליח להבין את שורש הבעיה... עזרה?!

בעניין: התמכרות שונה לפני 12 שנים #6220

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
ידידי החדש,

גם לי אין שום בעיות בחיים. אני נשוי באושר ועושר, יש לי אישה נפלאה, ילדים חמודים, משרה מצויינת, בלי בעיות כלכליות, חי בשלום ובשלווה עם כל בני משפחתי המורחבת ולא יכול לחשוב על שום בעיה אמיתית בחיים שלי - תודה לא-ל.

גדלתי בבית שנתנו לי חום ואהבה וגם את כל הצרכים האחרים ולמדתי בישיבה מצויינת.

ולמרות כל זה, אני אומר לך באופן ברור שההתמכרות שלי היא בריחה. ההתמכרות היא בריחה מדברים ומצבים שאני לא יודע ולא מסוגל להתמודד איתם.

רוצה דוגמא? בבקשה: הגשתי בקשה למשרה מסויימת, השקעתי שבועות בהכנות לקראת המשרה החדשה, בניתי חלומות ובסופו של דבר קיבלתי תשובה שלילית. אין לי שום דרך להתמודד עם תחושת הדחיה הזאת, וברחתי כל עוד נפשי בי אל הפורונו.

אז אצלי זה דחיה ואצל מישהו אחר זה משהו אחר. צריך לחפור כדי למצוא נפט...
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: התמכרות שונה לפני 12 שנים #6221

• moved
  • דירוג פלטיניום
זלמן,

נא לא לשכוח שהזכיינות הראשוניים על הנפט שייכים לי...

תגובה: בעניין: התמכרות שונה לפני 3 שנים #135456

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 247 ימים
  • דירוג פלטיניום
סוד הכניעה כתב on 17 אפר' 2012 20:50:
ידידי החדש,

ולמרות כל זה, אני אומר לך באופן ברור שההתמכרות שלי היא בריחה. ההתמכרות היא בריחה מדברים ומצבים שאני לא יודע ולא מסוגל להתמודד איתם.

רוצה דוגמא? בבקשה: הגשתי בקשה למשרה מסויימת, השקעתי שבועות בהכנות לקראת המשרה החדשה, בניתי חלומות ובסופו של דבר קיבלתי תשובה שלילית. אין לי שום דרך להתמודד עם תחושת הדחיה הזאת, וברחתי כל עוד נפשי בי אל הפורונו.

אז אצלי זה דחיה ואצל מישהו אחר זה משהו אחר. צריך לחפור כדי למצוא נפט...
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן