ברוכים הבאים, אורח

היי החלטתי להציג את עצמי אבל זה יהיה בשלבים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: היי החלטתי להציג את עצמי אבל זה יהיה בשלבים 2694 צפיות

היי החלטתי להציג את עצמי אבל זה יהיה בשלבים לפני 12 שנים, 1 חודש #6171

• arielwriter
  • דירוג זהב
אין לי כל כך הרבה זמן אז אני יעבור לנקודות המרכזיות ושיהיה לי זמן אני יכתוב את כל ה'ביוגרפיה' המדויקת וכל מה שעבר עלי! =(

אז ככה:
אני בן 17 לומד בישיבה תיכונית בירושלים דתי לאומי, בעקבות כל ההתמודדות הבנתי שהפיתרון היחיד בחיים להצלחה עם ההתמודדות היצר וכל זה, זה רק באמצעות אי שימוש באינטרנט הבטחתי לעצמי שכאהיה גדול לא אכניס את השטן לביתי, אני חושב שגם לגבי טלוויזיה...
אני זוכר שפעם ז"א כיתה ט' ככה למרות שהייתי נופל הייתי עדיין בראש של אני לא מבין למה היהדות הזאת עושה כל כך הרבה הפרדה בין גברים לנשים זה לא הגיוני ואני בטוח שאפשר להקים חברה מעורבת וערכית שתדע לכבד האחד את השני מה שלא קלטתי שאדם אמור להתחתן בסופו של דבר עם אישה אחת וכל קשר החורג מגדר הרגיל אם נשים אחרות הוא בגדר פרצה שקוראת לגנב וזה עלול ליצור מצבים רגישים, זה לא אומר שלא מברכים נשים לשלום או שלא מדברים איתם אבל יש לשמור על מרחק...
בערך בכיתה י' אחרי הפגימה הראשונה שלי (עד אז הייתי רק רואה) התחלתי לשנות את תפיסת עולמי כמו שכתבתי למעלה והיום אני יותר בגישה חרדל"ית אני יודע שאנשים לא אוהבים את הסיווג הזה למגזרים אבל אני חרד"ל ואני חושב שהציבור הדתי לאומי מידרדר והופך את היהדות לליברלית יותר ויותר קחו דוגמא מקולך או ציונות דתית ריאלית שזה חרטות של אתרים שאנשים באמת קונים את מה שכותבים שם יש הרבה הקלות לדעתי ובשבילי לפחות ההקלות האלו לא מתאימות כי אני חולה, מכור, וניסיתי להילחם בכל הכוח אני אשתדל לפרט יותר בהמשך אבל היו לי המון מלחמות ונלחמתי בשיניים עם היצר הרע ולא הצלחתי הרבה פעמים לצערי... יכול להוית שהיצר אצלי חזק מאצל השאר אני חושב שכן...
יש עוד משהו ממש נורא שאני לא יודע מה לעשות איתו, מאז כיתה א' בערך אני יודע שאני נמשך לז'אנר קצת אפל בכל העסק המלוכלך הזה
מבלי להיכנס לפרטים, זה משהו שאני נורא מתבייש בו אבל אני מתנחם בכך שאני מאמין בלב שלם שאלוקים תכנת אותי ככה וזה הניסיון שלי בעולם להתגבר על הנטיה ההרסנית הזאת ולחיות חיי אמת ושלום עם אשתי ברור שדברים כאלו אינם יכולים להתממש בחיי האישיים ואינם לגיטימיים מבחינת היהדות... בכל מקרה אני לא יודע מה לעשות אני מרגיש ממש פאדיחה וממש דפוק שאני רואה דברים כאלה משפילים ומבזים.

כרגע אני כבר שלושה ימים מקווה להמשיך עוד אבל התקווה שלי ממש נמוכה למרות שכרגע אני נלחם בכל הכוח אני ממש לא יודע מה לעשות כבר כי אני כל הזמן נופל ונופל ואין לי את הכוח הזה לקום אבל אני לעולם לא אפסיק להילחם כי זה לא כיף לי לחטוא אני תמיד מכה על האשמה אחרי שזה קורה בטבעיות זה פשוט נמצא אצלי אני נמצא ככה דפוק מפרפר בין 2 עולמות ולא יודע מה לעשות לחטוא? גורם לי סבל להתגבר יכול לגרום אושר ואחרי זמן של דחיקה ומלחמה זה ממש סבל וקשה וכואב...

ואני גם ממש ממש לא יודע מה לעשות ואיך להתייחס לסטייה המינית המעוותת שלי... מרגיש איום ונורא!
אני אמשיך לכתוב ולספר על עצמי בהמשך תודה על הקריאה!
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים, 1 חודש על ידי .

בעניין: היי החלטתי להציג את עצמי אבל זה יהיה בשלבים לפני 12 שנים, 1 חודש #6181

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
כל הכבוד על הפתיחות.

ברשותך שתי הערות קטנות:

א. כל אחד יכול כאן לכתוב כמה דרכו טובה ומוצלחת, אבל אנא להמנע משלילת האחר. יש מספיק דרכים לספר כמה דרכך היא הנכונה מבלי לכתוב משהו שלילי על דרך אחרת. כפי שאתה בטח מבין, ישנם כאן אנשים מכל הזרמים והחוגים, ואנחנו רוצים שכולם ירגישו רצויים.

ב. הרעיון שאפשר לחיות בלי אינטרנט דומה לרעיון שאפשר לחיות בלי טלפון. זה לא שייך בעולם שלנו, ובטח שהמגמה לא בנסיגה. בקרוב כל מכשיר חשמלי שתקנה יהיה מחובר לאינטרנט. השאלה היא לא איך בורחים מזה אלא איך מתמודדים עם זה.

בהצלחה בהתמודדות!
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: היי החלטתי להציג את עצמי אבל זה יהיה בשלבים לפני 12 שנים, 1 חודש #6186

• נעם ה'
"אוי אריאל אריאל, קרית חנה דוד"
חלקים נרחבים ממכתבך נראים כאילו אני עצמי כתבתי אותם ... לפני כמעט שני עשורים בחיי.
אני בא מאותם מקומות, חשבתי את אותם מחשבות, התחרדתי וחזרתי ועוד כמה דרכים משונות עברתי והינה אני כאן.
שני הבדלים משמעותיים יש לי ממך: 1. כשאני הייתי צעיר לא היה אינטרנט ברוך ה'. אבל היו דברים נוראיים אחרים. 2. היום יש כבר את הכלים לצאת מזה. היום מכירים בזה. אם אתה באמת רוצה, אתה תצא מזה!!! אתה לא צריך לסלול דרך, אתה צריך להעזר באחרים ובעיקר בה' יתברך ואתה תצא מזה.
אשמח לעזור לך אם אוכל.
בהצלחה,
נעם ה'

בעניין: היי החלטתי להציג את עצמי אבל זה יהיה בשלבים לפני 12 שנים, 1 חודש #6192

• גד
  • דירוג זהב
שלום אריאל!
אני רוצה להתייחס למה שכתבת שאתה נמשך לדברים משונים, ואני רואה שאתה מזהה את זה עם עצמך.
קודם כל, תמיד היית נמשך לזה, או רק לאחר שראית כאלו סרטונים באינטרנט?
אם זה רק לאחר שראית כאלו סרטונים, אני חושב שזה לא אומר כלום לגבי ה"נטייה" שלך, פשוט יש לזה כח משיכה עצום, וזו פשוט עוד דרגה בעוצמות של התאוה, והתרגלת לספק לעצמך את הרמה הזאת, אבל זה לא אומר ש"ככה אלוקים ברא אותך", נראה לי שזה קיים אצל כל אחד (היית רוצה, ברמת הפנטזיה כמובן, להכנס לכזו מערכת יחסים מחייבת? לא נראה לי...) ברמה מסוימת, אם תצליח להתנתק מלראות את החומרים האלו נראה לי שזה יחלוף.
בכל מקרה, בהצלחה, וכאן אין לך מה להתבייש, תרשה לי להמר שכל מי שנמצא כאן צפה בסרטנים כאלו.
גד.
"וקבלה היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי - שאינם מקובלים עלי, ואיני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה."

בעניין: היי החלטתי להציג את עצמי אבל זה יהיה בשלבים לפני 12 שנים, 1 חודש #6195

• סוד הכניעה
  • מנהל
יפה מאוד, מה שגד כותב שייך לאחד המרכיבים המאפיינים התמכרות. הוא נקרא סבילות.

זה אומר שאנחנו כל הזמן מתרגלים לרמה מסויימת של תאווה ואז זה כבר לא משפיע עלינו יותר ואנחנו צריכים מינון גבוה יותר (כמותי או איכותי) כדי לשמר את האופוריה שהסם נותן לנו.

זה נכון גם לגבי תרופות ואנטיביוטיקה שצריך כל הזמן להגביר את העוצמה שלהם כיון שהחיידקים כבר מתרגלים לזה.

אז פעם לא היה צריך להגיע לדברים הזויים כאלו, ובטח שכל אדם נורמלי היה נגעל מזה, אבל מה שקורה זה שאנחנו מפתחים חסינות מפני הסם שלנו, ולכן נצרכים לדברים יותר ויותר חמורים כדי להצליח לגרות אותנו ולספק את התחושה הנדרשת לבריחה.

לכן זה לא אומר שאני באמת אוהב את זה ובטח לא אומר שה' ברא אותי כזה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

בעניין: היי החלטתי להציג את עצמי אבל זה יהיה בשלבים לפני 12 שנים, 1 חודש #6201

• arielwriter
  • דירוג זהב
לדעתי היה לי את זה מאז ומתמיד... מאז שאני קטן בצורות שונות... אבל אני חושב שלאט לאט קרה שראיתי דברים יותר חמורים כמו כל אחד אבל היה לי את זה תמיד אני בטוח לגבי זה...
אני אמשיך לכתוב יותר מאוחר
אה כן... ממש לא התכוונתי להעליב את הציבור הדתי לאומי אני חלק ממנו אני חושב שחרד"ל הוא בעצם דתי לאומי אמיתי ז"א שרואה בתורה עיקר ולא מחפש רפורמות ודברים לקחת מהציבור החילוני
ואני באמת חושב שאני יכול לחיות בלי אינטרנט בבית שלי, בשביל מה אני צריך את האינטרנט הזאת? (אני כרגע נמצא בישיבה תיכונית שנמצאת בתוך אונברסיטה אז יש לנו כאן מלא מחשבים...)

בעניין: היי החלטתי להציג את עצמי אבל זה יהיה בשלבים לפני 12 שנים, 1 חודש #6204

• סוד הכניעה
  • מנהל
אוקיי, אבל קח בחשבון שבעוד לא הרבה זמן, כל פעולה שלך תהיה אך ורק דרך המחשב. המקרר שלך יזמין אוטומטית מהמכולת את המצרים החסרים - כמובן בחיבור לאינטרנט. התנור יאפה לפי תכנית מסוימת - על פי מתכון שאשתך מצאה באינטרנט שנמצא בתנור עצמו. וכמובן לא דיברנו על רכישת כרטיס טיסה וכרטיס כניסה להופעה של זמר חרדי שזה כמובן יהיה רק באינטרנט כי את נקודות המכירה המיושנות יסגרו.

אז אם אתה חושב שאפשר להסתדר בלי טלפון כי אפשר להתקשר ממנו לשירות שיחות אירוטיות - אשריך. אני אישית חושב שאצלי זה לא שייך ואני יהיה מחובר לאינטרנט, ולכן השאלה היחידה היא איך אני מתמודד.

בעניין: היי החלטתי להציג את עצמי אבל זה יהיה בשלבים לפני 12 שנים, 1 חודש #6207

• arielwriter
  • דירוג זהב
אשריך זלמן!
אני לא מסוגל עם אינטרנט לבד! אין סיכוי שאני אצליח להיות בבית שלי שאני אקים ולא לפגום בברית ולבגוד ככה באשתי אז עדיף שלא יהיה לי אינטרנט בכלל זה נראה לי קצת מוגזם שהתנור ישתמש במחשב? בכל מקרה אני מתכנן בעבודה לקחת בדיסק און קי את המידע שנאי צריך לעשות הזמנות וכו' יש מספיק דברים אחרים לעשות במקום המחשב והאינטרנט ואני באמת לא מבין למה אני צריך חדשות?-עיתונים המקרר שלי יתמלא ידנית ע"י קניות בסופרמרקט הקרוב
טלפון ושיחות אירוטיות נשמע מופרך מאוד כי זה סאונד מסאונד וקול אני לא יכול להימנע אבל תמונות וסרטים זה הרבה יותר מוחשי

בעניין: היי החלטתי להציג את עצמי אבל זה יהיה בשלבים לפני 12 שנים, 1 חודש #6208

• moved
  • דירוג פלטיניום
ברמה העקרונית אני מסכים עם זלמן, המטרה היא לדעת להתמודד.

אני חי היום עם אינטרנט רימון, אבל לפני כמה חודשים גיליתי דרך לעקוף את זה כמעט לגמרי. ב"ה לא היה לי מוטיבציה לעשות את זה. וזו המטרה האמיתית של העבודה כאן. יש ביטוי באנגלית if there is a will there is a way - צריך לתקן את הרצון , שנרצה דברים טובים, ושתיהיה לנו  מספיק דחיה מדברים רעים.

אבל ברמה המעשית (המעשיות זו השריטה שלי....), בשלב הראשוני של ההתנתקות מההתמכרות, הדבר הראשוני שנדרש מהאלכוהוליסט זה לצאת מהבר, אחר כך גם ממליצים לו לזרוק את הבקבוקים מהבית. יכול להיות שבשנה הראשונה לא כדאי לו התארח אצל חברים שתיינים.

אחרי שהוא יצבור תקופת צינון משמעותית, ובתוספת חיזוקים פנימיים, ושינוי גישה לעצמו ולחיים, הוא יוכל לחזור לשבת ליד בקבוק וויסקי בשלום.

בעניין: היי החלטתי להציג את עצמי אבל זה יהיה בשלבים לפני 12 שנים, 1 חודש #6212

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
כבוד על הפתיחות!
יש עתיד

בעניין: היי החלטתי להציג את עצמי אבל זה יהיה בשלבים לפני 12 שנים, 1 חודש #6217

• arielwriter
  • דירוג זהב
מצטער אם הודעתי הייתה בוטה מידי פשוט לא נופל שאל אז הסברתי לו למרות שהשתדלתי שלא יהיה שם משהו גס...

בעניין: היי החלטתי להציג את עצמי אבל זה יהיה בשלבים לפני 12 שנים, 1 חודש #6218

• סוד הכניעה
  • מנהל
אין שום בעיה, לא באתי בתלונות. פשוט אחד החברים העיר את תשומת ליבי שיתכן שיש חברים נוספים שזה סתם יעורר את הסקרנות (הלא בריאה) שלהם.

מקווה שזה בסדר שערכתי. לילה טוב

באהבה

בעניין: היי החלטתי להציג את עצמי אבל זה יהיה בשלבים לפני 12 שנים, 1 חודש #6255

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
zalmen כתב on 17 אפר' 2012 20:29:

אין שום בעיה, לא באתי בתלונות. פשוט אחד החברים העיר את תשומת ליבי שיתכן שיש חברים נוספים שזה סתם יעורר את הסקרנות (הלא בריאה) שלהם.

מקווה שזה בסדר שערכתי. לילה טוב

באהבה
יש הרבה דברים שאני לא מסכים איתך עליהם וזה הצנזורים פה זה לא ששתפתי פה סרטון אבל בסדר אחי היקר איך שאתה רוצה לא כועס או משהו חס וחלילה
יש עתיד

בעניין: היי החלטתי להציג את עצמי אבל זה יהיה בשלבים לפני 12 שנים, 1 חודש #6387

• arielwriter
  • דירוג זהב
אבל שיהיה ברור לכולם, כי אחרי שצינזרת זלמן עוד עלולים לחשוב שאני נמשך לבנים וזה לא נכון זה משהו אחר ולא קשור...

בעניין: היי החלטתי להציג את עצמי אבל זה יהיה בשלבים לפני 12 שנים, 1 חודש #6388

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
בדיוק מהסיבה של זה שמעליי שרשם שדברים עלולים לצאת מהקשרם שבת שלום לכולם
יש עתיד
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן