ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: מכור 910 צפיות

מכור לפני 9 שנים, 11 חודשים #60830

• jonison
  • חבר חדש
שלום, אקרא לעצמי "לא מלאך", אני בן 27+, נשוי באושר, ומתמודד עם ההתמכרות שלי כבר 10 שנים. לפני חודשיים התוודעתי לאתר, נרשמתי למייל היומי, ומתחזק ממנו מעט.
יש בי פחד לצאת לקבוצה, ליצור קשר טלפוני, כי זה יעשה את ההתמכרות אמיתית עוד יותר.
בעבר שלטתי בעצמי טוב יותר, הצלחתי להתגבר שבועות, ואפילו פעם אחת החזקתי חודש, אך לאחרונה, יש לי נפילות ברמה היומיומית. והיום החלטתי לעשות מעשה.
אני מכור, ואני מקבל על עצמי לעשות ככל שיידרש כדי לצאת מהמעגל הזה.

בעניין: מכור לפני 9 שנים, 11 חודשים #60831

ברוך הבא אח יקר!
לא מובן מאליו נוסח המודעה שלך.
אם תרצה אשמח לשוחח איתך, צור קשר בפרטי.
בהצלחה.

בעניין: מכור לפני 9 שנים, 11 חודשים #60839

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום אדם יקר,
לי לקח כמעט חצי שנה מהרגע בו נכנסתי לאתר לרגע בו נרשמתי לפורום והתחלתי להודות בבעיה שלי, ולקחת עליה אחריות.
חצי שנה של סבל, בו חסמתי את עצמי לדעת, ניסיתי ללא הצלחה לחסום כל פעם את הדרך בה נפלתי בפעם הקודמת.
הכל כדי לא להודות, לתת לזה משמעות, לתת לזה מקום. דמיינתי שאם אהיה עסוק, אם אהיה מלא משמעות, זה לא יופיע.
ואט לאט  זה התחיל לכרסם. שעתיים משם, שעתיים מכאן. מצאתי את עצמי נלחץ, מתאמץ, מפחד, מתפלל, ועושה הכל חוץ מדבר אחד - להודות בכך שזה מה שאני צריך להתמודד איתו עכשיו. לתת לזה מקום. לא בגלל שאז זה יגדל, אלא בגלל שזה פשוט כבר גדול. אין לי ברירה. זה כבר כאן.
כשהתחלתי את התוכנית הבנתי לעומק את המשמעות של העובדה הזו. את עומק הבעיה שלי.
ורק אז, הרשיתי לעצמי להתמודד באמת. אני קורא לזה לקחת אחריות משום שרק מאז התחלתי לבקש עזרה באמת, להיתמך, ולהתחיל את תהליך הריפוי.

מקווה שתמצא כאן את מה שאני מצאתי כאן
נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.26 שניות

Are you sure?

כן