ברוכים הבאים, אורח

אין לי מה להפסיד
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אין לי מה להפסיד 2362 צפיות

אין לי מה להפסיד לפני 12 שנים, 1 חודש #6062

• yaya72
  • חבר חדש
שלום רב!
אני בן 39.5 רווק,חילוני.
הבטחתי לעצמי שעד גיל 40 אתחתן.
לפני כ-3ימים עזבתי מקום עבודה.
חשוב לי יותר להיגמל.
אני מסוגל להיגמל,כי לאן שהגעתי אין לי מילים לתאר.
לא פגעתי באחר אבל בעצמי- פגעתי בעוצמה שקשה לתאר.
יש דברים שלא עושים ועשיתי.
בין השאר, אני שז"ל מהכבדים יותר-העובדה שאני רושם הינה בזכות היותי "נקי" יום ומחצה.
התוודעתי לאתר כאשר חיפשתי מקום להיגמל,נאמר לי עי' זר גמור שאני בעצם מכור.
איך לא הבריק לי קודם!
מר לי עם עצמי,עצוב לי מול ההורים,חווה בושה עם חברים.
בגילי לומר אני רווק,לרשום בקורות חיים רווק ואפילו לסמן רווק בטופס 106 זה דקירות חוזרות ונשנות.
מה אומר ומה אספר...להיגמל כנראה לא יהיה קשה יותר.
אני רוצה להיגמל.
אני שמח להיות פה,בהצלחה לכולם.

בעניין: אין לי מה להפסיד לפני 12 שנים, 1 חודש #6063

תתחזק התנא ר' עקיבא התחיל ללמוד אלף בית בגיל ארבעים ומה אתה חושב הוא לא הצליח ??? וודאי שהוא הצליח ועוד איך גם אתה תצליח גם תישא אשה וגם תיגמל מזה וודאי בלי שום ספק תתחזק חזק ואמץ !!!

בעניין: אין לי מה להפסיד לפני 12 שנים, 1 חודש #6064

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
סליחה על השאלה, אבל האם אתה רואה את הקשר בין העובדה שאתה לא נשוי להתמכרות שלך?
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: אין לי מה להפסיד לפני 12 שנים, 1 חודש #6066

• yaya72
  • חבר חדש
למה אני צריך לסלוח על כך ששאלת שאלה?!

בעניין: אין לי מה להפסיד לפני 12 שנים, 1 חודש #6067

• סוד הכניעה
  • מנהל
אוקיי, בלי הסליחה, אבל עדיין לא ענית לי על השאלה...

וכעת ברשותך תן לי להציע שתי דרכים של הסתכלות על המצב ואתה תבחר מה נכון עבורך:

דרך ראשונה. אתה לא נשוי כיון שאתה שקוע בבוץ של הפורנו ולא מסוגל להיחלץ וממילא הורס את הקשרים הרומנטיים בחיים שלך ולא מסוגל להתפתח רגשית.

דרך שניה. אתה לא מצליח להתחתן ולכן בורח כל פעם לפורנו כיון שאתה לא מסוגל להתמודד עם הקשיים בחיים שלך.

לא בהכרח שאתה צריך לבחור בדרך אחת, יכול להיות ששתיהם נכונות.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

בעניין: אין לי מה להפסיד לפני 12 שנים, 1 חודש #6133

יאיא יקר!
ברוך הבא,עם רצון טוב ומשמעת עצמית-תצליח.ותחווה חיים איכותיים בעזרת ה'.
"אין דבר העומד בפני הרצון"
"עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה"

הקשר בין שז"ל להיעדר זוגיות לפני 12 שנים, 1 חודש #6224

• yaya72
  • חבר חדש
תודה על האפשרות,אך לצערי איני יכול לבחור בין שתי האפשרויות או אפילו בשתיהן מכיוון שהן לא מכילות את החוויה האישית שלי.הכוונה ששתי האפשרויות שהצגת לא מתארות את מצבי בעבר ובהווה.
היעדר הזוגיות נובעת מריקנות שנובעת משז"ל באופן תדיר ורב ולכן בכך אני הורג את המוטיבציה ליצור קשר,אין לי את האנרגיה והלהט ליזום התחלה של מערכת יחסים.חייתי שנים רבות בעולם וירטואלי,פנטזיונרי ודיכאתי אינסטינקטים בסיסיים.היום כבר אין לי מושג איך מקימים ומקיימים מערכת יחסים.
הבשורות הטובות  הן שאני נקי ארבעה ימים ומתחיל מחר סדנה,אני מקווה שאשכיל להיות כחומה בצורה בעניין שמירת העיניים,כי לדעתי אי הכנסת התכנים,אגב גם עי' שמיעה,זו העזרה הגדולה ביותר שאני יכול לתת לעצמי.
דבר נוסף ואם יש מישהו שמכיר את התופעה,אשמח לשמוע על כך,הוא עניין שדווקא כאשר אני שומר היטב על עצמי הצרות באות בצרורות.
הדבר הראשון שקרה זה ששברתי את המפתח בסוויץ,גרם עיכוב בחזרה הביתה ונזק כספי.דבר נוסףזה פתאום כאב שיניים נוראי,בלתי נסבל והגעה לעזרה ראשונה בשעות הערב המאוחרות-זה כבר עלה לי יותר מהעניין עם המפתח,הדבר הבא היה שנזכרתי שיש לי משפט תעבורה באיחור של יומיים נשפטתי שלא בפניי ושהתקשרתי לברר מה נפסק נאמר לי 1.000ש"ח ו-3 חודשים שלילה- אני רק אציין שאני עוסק בשליחוית.אבל אני בטוח שאם אצליח להתמיד בלטהר את עצמי יהיה לזה סוף טוב,מי יודע אולי מקצוע חדש שבו אהנה.

בעניין: אין לי מה להפסיד לפני 12 שנים, 1 חודש #6225

• סוד הכניעה
  • מנהל
אוקיי, זה לא קריטי הענין אבל משום מה נראה לי שאתה דווקא כותב בדיוק את האפשרות השניה, הנה הציטוטים הרלוונטיים:

אני כתבתי:  אתה לא נשוי כיון שאתה שקוע בבוץ של הפורנו ולא מסוגל להיחלץ וממילא הורס את הקשרים הרומנטיים בחיים שלך ולא מסוגל להתפתח רגשית.

אתה כתבת:  היעדר הזוגיות נובעת מריקנות שנובעת משז"ל באופן תדיר ורב ולכן בכך אני הורג את המוטיבציה ליצור קשר,אין לי את האנרגיה והלהט ליזום התחלה של מערכת יחסים.

בכל אופן, אולי תרחיב על הסדנא שאתה מתחיל בעזרת ה'?

בעניין: תחילת סדנא לפני 12 שנים #6432

• yaya72
  • חבר חדש
בסדנא  עובדים לפי התוכנית שנקראת 12 צעדים.בשלב זה אני יודע על התוכנית מעט מאוד.עד עכשיו נכחתי במפגש אחד בלבד,אבל נהנתי מאוד להימצא עם אנשים הסובלים מאותה בעיה,היה בכך הרגשה טובה של שיתוף והבנה.יצאתי מהמפגש עם הרגשה מעולה של תמיכה ואפשרות לחברויות חדשות.אני שמח שניתנה לי ההזדמנות להיות שם.

בעניין: אין לי מה להפסיד לפני 12 שנים #6438

• סוד הכניעה
  • מנהל
מעולה. אם אתה בקבוצה - לדעתי אתה בדרך הנכונה.

אני עובד כבר כמה חודשים בקבוצה והחיים שלי השתנו מהקצה אל הקצה. רוב הדברים שאני כותב כאן (אם יצא לך טיפה לקרוא) מבוססים על השיטה של הצעדים.

כולם כאן ישמחו אם תכתוב רשמים ותובנות מהמסע החשוב שלך.

בהצלחה!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן