ברוכים הבאים, אורח

רוצא חיים טובים יותר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: רוצא חיים טובים יותר 937 צפיות

רוצא חיים טובים יותר לפני 9 שנים, 11 חודשים #60295

• freeme613
  • חבר חדש
שלום לכולם אני חדש פה.
אז ככה אני בן 28 נשוי + ילד  סובל כמו רובכם
מהתמכרות לאוננות לדעתי אצלי זה נובע בעיקר מתחושת ריקנות מסוימת שיש לי בחיים מהצורך לברוח מהמציאות מניסיון כושל להיות מושלם ואז נפילה מהיגרא רמה לבירה עמיקתא .
אני אדם מאוד מופנם . הגעתי לכאן אחרי חיפוש נואש בגוגל אחר פתרון לבעיה בעקבות אבנה שהתמכרות זו + התמכרות נוספת שיש לי למשחקי מחשב גורמים לי לחסם רציני  בחיים לחוסר חשק לחיות לאטימות לב לרוחניות ומאפיל על חיי הנשואים שלי(לאשתי אין מושג מהבעיה הזאת).
כבר שנים שאני מנסה להפסיק כל פעם זה מחזיק  שבוע או במקרים קיצונים חודש חודשיים ואז כשאני ניכשל באיזשהו דבר בחיים כגון: למודים, חיי משפחה, תפקוד מיני . אז הכל מתרסק יחד עם ביטחון העצמי שלי ואז אני שוקע בזה תקופה עד שהנשמה שלי זועקת די ושוב חוזר חלילה כך שאני לא יודע עם הבעיה זה האוננות או שזה רק סיפטום של בעיה אחרת.
כמו השאלה הידוע מה נולד קודם הביצה או התרנגולת האם כשל בחיים מובילה לאוננות או שאוננות מובילה לכשל בחיים.

בנוסף תחום העבודה והלימודים שלי הוא במחשבים ואינטרנט כך שאני לא יכול פשוט להיפתר מהמחשב וגם שום פילטר לא מצליח לחסום אותי כשאני נחוש.

תודה מראש לכולם
רק מלקרוא תגובות של אנשים נותן לי תקוה שיש סיכוי

בעניין: רוצא חיים טובים יותר לפני 9 שנים, 11 חודשים #60305

שלום לך אח יקר.

המקום הזה החזיר להרבה אנשים את החיים, יש לך סיכוי טוב למצוא כאן חיים טובים, תקרא כאן איך אנשים הצליחו ותראה שגם אתה יכול, יש כאן דרך שעובדת- לי בכל אופן- זאת דרך חיים שמומלצת בחום, אם כבר ניסית בדרכים אחרות ואתה מרגיש שזה לא בשליטתך, אני יכול לומר לך שכך גם אני הרגשתי, היום המבט שונה.

אתה כותב שזה נובע מהרגשת ריקנות וניסיון להתמלאות בדרך שאינה ממלא, אני מזדה איתך לגמרי בריקנות הזאת ובכך שכל הניסיונות להתמלאות נכזבו. אני מצאתי כאן דרך להתמלאות באמת, זה לא קל ולא קורה ביום, אבל זה עובד אם רוצים.

תישאר אתנו ודברים טובים יקרו לך.

אוהבים אותך.
קדשנו במצותך ותן חלקנו בתורתך, שבענו מטובך ושמח נפשנו בישועתך וטהר ליבנו לעבדך באמת.
אני מאמין באמונה שלמה, שהבורא התברך שמו הוא בורא ומנהיג לכל הברואים והוא לבדו עשה ועושה ויעשה לכל המעשים.

בעניין: רוצא חיים טובים יותר לפני 9 שנים, 11 חודשים #60346

• freeme613
  • חבר חדש
תודה .
ב"ה אלמד את המערכת פה ואולי אצליח למצוא בי את התעוזה להשתתף בצורה יותר פעילה.

בעניין: רוצא חיים טובים יותר לפני 9 שנים, 11 חודשים #60348

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
צהריים טובים,
אין לי משהו להגיד, חוץ שפה נולדתי מחדש,
תמשיך איתנו,
ולאט לאט
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.28 שניות

Are you sure?

כן