ברוכים הבאים, אורח

שלום לכולם, אני חדש, אנא תעזרו
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום לכולם, אני חדש, אנא תעזרו 1990 צפיות

שלום לכולם, אני חדש, אנא תעזרו לפני 12 שנים, 1 חודש #5983

• רפאל
  • חבר חדש
האמת שאני לא כל כך יודע מאיפה להתחיל..
מאוד מתבייש במייל, התחלתי להתמודד עם העניין מאז גיל 19 , לפני כן לא הייתי מודע בכלל לנושא המיני אצלי כלל.
היום אני בן 23 מתמודד עם זה לפעמים על בסיס יומי בבין הזמנים או פעם בשבוע או פחות,בתקפות הישיבה...

האמת שאני דיי מיואש , אני לא כל כך יודע מה לעשות..
אני מתפלל לבורא עולם שישלח לי כבר זיווג, כל החברים שלי כבר נשואים, ואני מרגיש שאני איפשהו שם לבד...
פעם לא האמנתי שאני אתחתן, מסיבות שונות שאני מעדיף לא להכנס אליהן בשלב הזה...אחרי זה פתאום התחלתי להאמין...
אך אז הייתי קרוב מאוד לאירוסין והכל נפל
האמת שזה גורם לי למשב אימוני מאוד גדול, אני כבר לא יודע מה הקב"ה רוצה ממני
אני מרגיש שהוא הביא אותי לשביל הנורא הזה של החטא,
לא התחלתי לשוטט באתרים, אלא הם הגיעו אלי כשהורדתי סרטים רגילים...
נורא כואב לי המקום בו אני נמצא
החלום שלי זה להקים משפחה, להיות אבא לדוגמא ובעל נאמן...

אני מתפלל לקב"ה שיתן לי תשובות, וכמו שאומרים ישנם הרבה שליחים למקום
הלוואי ואקבל תשובות ממכם...

הכאב הגדול שלי הוא שפעם יותר כאב לי , כאב לי כאב תופת אחרי כל נפילה, אך היום...כואב, אך ממש לא מספיק...

זאת הפעם השניה שאני נכנס לאתר, אף פעם לא נרשמתי אך לפני כשנתיים הדפסתי את החומר ומאוד התרשמתי
אני ממש רוצה להודות לבעלי האתר , בזמנו האתר היה באנגלית, ולמדתי את החומר באנגלית
עכשיו אני שמח לראות שהקימו את הפרוייקט החשוב הזה בעברית
תודה, אתם עושים עבודת קודש

שיהיה לכולם חג פסח כשר ושמח
יה"ר שכולנו נצא משיעבוד לגאולה....

בעניין: שלום לכולם, אני חדש, אנא תעזרו לפני 12 שנים, 1 חודש #5991

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
רפאל היקר, ברוך הבא.

ערב חג וקצת לחץ כאן, אז אני חייב לקצר, אבל אשתדל בכל זאת לתת לך כמה נקודות למחשבה כדי להתחיל את המסע לשפיות והחלמה.

נתחיל מהסוף: יש דרך החוצה. היא לא דרך קלה אבל היא קיימת, ואם אתה באמת רוצה ומוכן לעשות ה-כ-ל כדי לצאת, אתה תשתחרר מהתאווה. אתה יכול לרשום את זה כהבטחה גמורה.

אני חייב להעיר שהחתונה לא תפתור את הבעיה, אז אולי ה' עשה איתך חסד שעוד לא התחתנת, כדי שתוכל לטפל בעצמך לפני החתונה, וכך לבנות בית אמיתי ונאמן ולא חס ושלום בית שמבוסס על תאווה וסודות אפלים. אם אתה מעוניין להבין קצת יותר לגבי החתונה, תראה בלוח המרכזי פוסט שכתבתי ממש לאחרונה.

לגבי הכאב, זה דבר טבעי. כתוב מפורש ש"עבר ושנה נעשה לו כהיתר", אין מה לעשות ואין מה להשוות את תחילת הדרך לכמו שזה נהיה אחר כך, אבל ההרגשה הרעה לא עוזבת כל החיים. לדעתי האישית ה' לא רוצה בכלל שתתעסק בהלקאה עצמית נוספת (למה לא כואב לי מספיק) וגם לא רוצה שתשאל את עצמך איך הגעת למצב, כי זה פשוט לא רלוונטי. ה' יודע מה טוב לי הרבה יותר טוב ממה שאני חושב, ואם הוא הביא אותי לכאן כנראה הוא יודע מה שהוא עושה. השאלה היא לא למה הגעתי לכאן אלא איך אני יוצא מכאן. זה הדבר היחיד שחשוב כעת.

נקודת הדברים כפי שאני רואה אותה היא שהפורנו והתאווה הם לא הבעיה שלנו אלא הפתרון. דהיינו שכאשר יש לנו יום קשה או תקופה קשה (במקרה שלך אירוסין שנעלמו) אנחנו מפצים את עצמנו בבריחה על הסם הממכר הזה. לכן, אין אפשרות לטפל בבעיה באופן נקודתי (התקנת פילטר וכיוצא בזה) אלא חייבים לטפל בשורש הדברים: למה אני בורח לפורנו? כאשר נצליח להגיע לשורש ונטפל בחסכים שלנו - נוכל להשתחרר מהתאווה.

אשמח להמשיך לעזור לך אחרי החג.

זלמן
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: שלום לכולם, אני חדש, אנא תעזרו לפני 12 שנים, 1 חודש #6013

• רפאל
  • חבר חדש
זלמן היקר,
ראשית אני מודה לך מאוד על תגובתך האמיתית הזריזה, המהירה...
אכן נגעת בדיוק בנקודה...זהו סם שמספק אותי ברגעי משבר, וזוהי אכן תקופה של משבר
הבעיה הגדולה שלי היא , שאינני רואה את עצמי יוצא כרגע מהמשבר, וממילא, זה משאיר אותי כלו בתוך הכלוב הזה שעליו אנו מדברים...
אשמח לשמוע איך לדעתך אפשר להתחיל,
מאיפה?
זה כבר הפך להרגל מסויים שכואב לי אך מאוד קשה לצאת ממנו
אני מוקסם מהתגובה שלך, כי נגעת בדיוק בנקודה,
לקב"ה יש הרבה שליחים , ואני מתפלל שישים את הדברים בפיך כדי שאדע מה לעשות
תודה לך!
קרן אור בכל המסע והנושא ה...לא סימפטי הזה...

בעניין: שלום לכולם, אני חדש, אנא תעזרו לפני 12 שנים, 1 חודש #6028

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
לא יודע איך זה אצלך אני יכול להגיד לך שאצלי זה מתוך בדידות ושלא הכל פתור,אני יתן לך דוגמה:
אני עכשיו בודד יש לי כמה שאלות לא פתורות דברים שעד שלא אברר אותם אני לא אסכים איתם בכלל אז היצר מפתה אותי לא לנסות אפילו לשמוע ישר לפגום ולצערי.... אני נופל צריך כמה שיותר להתרחק מהבדידות למצוא חברים אמיתיים ! ויש שם בחוץ יש שם שבע''ה התקופות הקשות יעברו,אנחנו נתקדם למקומות יותר טובים,אנחנו נחולל שם שינוי שיחדור ללב ובע''ה ננסה ונצליח
יש עתיד

בעניין: שלום לכולם, אני חדש, אנא תעזרו לפני 12 שנים, 1 חודש #6041

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
טוב, יש דרך קצרה וארוכה או ארוכה וקצרה. אתה היחיד שיכול לעשות את הבחירה.

הדרך הקצרה והארוכה היא כעת לעשות בדק בית זריז מה הם הגורמים שבגללם אתה נופל ולטפל בהם באופן נקודתי. אתה מזהה את הטריגרים (נקודות הנעה) שלך, ומולם בונה דרכי התמודדות. למשל: אני מגלה שכאשר אני משועמם אני נופל, אז התשובה תהיה לקחת איתך לישיבה חמישה ספרים מעניינים כדי לא להשאיר זמן פנוי.

זאת דרך קצרה כי היא לא דורשת הרבה, אבל היא יכולה להיות ארוכה כי היא לא מטפלת בשורש הבעיה.

ישנה דרך ארוכה וקצרה והיא לשנות את כל החיים שלנו מהשורש. זאת שיטה שנקראת 12 הצעדים, והיא דורשת הרבה מוכנות לשינוי ולעבודה עצמית ולכן היא דרך ארוכה, אבל היא קצרה כי בסוף היא משתלמת.

אני מבין שאתה בחור ישיבה, אז יתכן שיהיה לך קשה להשתתף בקבוצה טלפונית כל יום, ויתכן שעבורך הדרך הטובה ביותר היא לקחת ספונסר מבוגר שכבר עבר את הדרך והוא ידריך אותך צעד אחרי צעד בתכנית. אם אתה רוצה קצת יותר הסבר, תתחיל מקריאה באתר עצמו (יש שם מדור על 12 הצעדים), ואשמח כאן לנסות להמשיך לעזור לך הלאה עד ההחלמה בעזרת ה' יתברך.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן