ברוכים הבאים, אורח

אנא אפנה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אנא אפנה 988 צפיות

אנא אפנה לפני 10 שנים #59686

שלום
אני חדש פה...
נשוי פלוס 6
כבן  40
מכור מגיל בר מצווה
... עד היום
חזרתי לפני כמה שנים בתשובה שהכניסה לי את ההבנה שבעצם התאווה אסורה
והאמת שמאז גם התחלתי להבין שהתאווה גם הורסת לי את החיים
כי עד התשובה לא ממש הרגשתי שהתאווה היא התמכרות, היא לא הפריעה לי בחיים עד כדי כך
אבל מתחילת התשובה התחלתי יותר להתבונן ולהבין שאם אני לא אמור להשתמש בתאווה מסיבות דתיות ומצד שני לא מצליח למנוע אותה משמע שאני מכור
ואז בנקודת זמן מסויימת גיליתי את האתר הזה ובו גיליתי עולם שלם של ידע ונסיון כמו גם הרבה אנשים עם בעיה דומה לשלי

כיום אני נופל בממוצע פעם-פעמיים בשבוע באמצעות מחשב נייד של העבודה שע"י חיבור לאינטרנט של השכנים מצליח לעקוף את חסימת המפעיל.
נרשמתי לתוכנית 90 יום (באתר המקביל guardyoureyes) אבל איני מצליח לעבור אפילו שבוע אחד נקי
הדבר כואב לי עד אימה.

אשמח מאד אם מישהו יסביר לי איך מתחברים עם אדם תומך (טלפונית, לא רק בהודעות פורום)
ובכלל אשמח לקבל חיזוקים גם פה.

האמת שאני יושב כרגע מול מחשב (מאובטח ללא אפשרות פריצה), מרגיש כאילו חולה בנפשי ובגופי, מרגיש את המוות אבל הוא לא בא, מרגיש אבוד
רוצה לישון בלי שאף אחד יעיר אותי, רוצה לחזור להיות תינוק בחיק אימו, רוצה לברוח לעולם אחר, מבקש מבורא עולם שיקח אותי ל"סיבוב בעולם הבא", בעולם האמת, כדי שארגיש מה אני עלול להפסיד, למרות שגם הידיעה הזו לדעתי, מתגמדת כאשר היצר מופיע עם חילותיו המשוריינים.
מה יהיה איתי?
עד אנא אפול?
אין לי כבר כח לחיות, אין לי כח להלחם
אני רוצה לבכות ולבכות ושהאדמה תפתח ותבלעני
מתחנן מכם, עיזרו לי
אבוד בחלל

בעניין: אנא אפנה לפני 10 שנים #59708

ברוך הבא.
ללא ספק עשית צעד משמעותי בכניסתך לאתר הזה.
הדרך הכי טובה לקבל טלפונים זה לפרסם הודעה בלוח המרכזי בו אתה מבקש שאנשים ישלחו לך מפסרים שלהם בהודעות פרטיות.
את שלי אשמח לתת לך במייל aniazmi76@gmail.com

בעניין: אנא אפנה לפני 10 שנים #59711

אח, כמה טוב שיש פה אחים לשעת מצוקה !
תודה מקרב לב לכל מי שהציע עזרה והחלפת מספרי טלפון.
אכן, ב"ה, מרגיש שנפתחה בפני דרך חדשה שתעזור לדחוף את המלחמה ביצר שלב נוסף קדימה.

אוהב אתכם, אנונימים.
שיהיה לכולם בהצלחה.

בעניין: אנא אפנה לפני 10 שנים #59749

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלום חבר יקר וברוך הבא,

מה שאתה מתאר מוכר לכולנו כל כך טוב, הרצון לא ליפול, ביחד עם הצורך הנואש ליפול, ובעיקר הרצון להיעלם, לישון בלי סוף, לשכוח הכל.

אבל לאן כל זה מוביל אותנו? זה יכול להוביל אותנו לייאוש ויכול להוביל אותנו לכניעה. ייאוש וכניעה נשמעים כמו שתי מילים נרדפות, אבל הן לא. למעשה ייאוש וכניעה הם שני הופכים. אם אני מתייאש, אני חוזר בדיוק למקום ממנו באתי וממשיך את אותה שרשרת של נפילות ונסיון חסר סיכוי להמשיך הלאה. זוהי התוצאה של הייאוש.

כניעה היא ההיפך מכך. כניעה היא ההבנה שאין טעם במלחמה כיון שההפסד מובטח לי עוד לפני שיצאתי אליה, ולכן אני נכנע. לא נכנע ונופל אלא נכנע ולא נכנס למלחמה. במקום מלחמה אני בוחר בדרך אחרת, דרך של בקשת עזרה ממי שיש לו את הכח.

את הצעד הראשון לכך עשית כאשר ביקשת כאן את העזרה מחברים נוספים, וזהו צעד מבורך ונחוץ, בלעדיו אנחנו לא יכולים להתקדם הלאה באמת. אבל האם החברים כאן באמת יכולים להשאיר אותי נקי מול גל התאווה האדיר שמגיע לשטוף אותי? לא ממש. הם יכולים לתמוך, להבין וגם לעזור, אבל בסופו של דבר אני צריך כח הרבה יותר גדול ממני כדי שאוכל לחזור לשפיות.

הכח הזה נמצא בידי אלוקים, והוא מוכן לעזור לנו, כל עוד אנחנו מוכנים לעשות את מה שנדרש מאיתנו. למרבה ההפתעה למדתי כאן שלא מדובר על קיום של 613 מצוות, וגם לא משהו אחר בסגנון. כדי להישאר נקי אני צריך לעבור התעוררות רוחנית. איך אני מגיע לכך? מה שעבד עבורי זאת תכנית 12 הצעדים, שמציעה דרך פשוטה כדי לעבור את השינוי הנדרש על מנת להישאר נקי.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: אנא אפנה לפני 10 שנים #59751

• layo (יונתן)
שלום חבר
ברוך הבא
איזה כייף לך! אלוקים אוהב אותך! לא סתם הגעת לכאן.
יש לי שתי עצות:
1. תמשיך להגיע ויקרו לך ניסים
2. תתחיל להתעניין ולהצטרף ל 12 הצעדים זה עובד בשבילי וזה עבד עבור המון לפני ולפנייך

תרצה לשמוע עוד או סתם לדבר ולשאול שאלות או לשתף אתה מוזמן דרך האימייל שלי ואמסור לך שם את הפלאפון

אוהבים!!! newlayo@yard1230@gmail.com
יונתן
יונ
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן