ברוכים הבאים, אורח

בוקר טוב חברים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: בוקר טוב חברים 1027 צפיות

בוקר טוב חברים לפני 10 שנים #59046

אני חדש כאן ולא יודע מה אני אמור לעשות בשביל לפטור!! ולשנות אחת ולתמיד את אורח חיי המוזר.
אני נמשך לפורנו בצורה הזויה ומוגזמת כאילו אין שום דבר שמספק אותי ואני מרגיש ש"עליתי" בדרגהלמצבים יותר גרועים וכו'  ואפילו שנראה שגם זה לא מספק אותי  (או לא יספק אותי )  אני אפילו כבר לא במצב של לעבוד על עצמי, סוג של איבוד עשתונות ולתת למה שקורה לזרום . ואני חייב להחלץ מהדבר הזה לא יודע לאן אגיע כך .מי שיש לו מידע ומושג מה עושים פשוט שימשה אותי מהמצב הזה .  תודה ענקית...

בעניין: בוקר טוב חברים לפני 10 שנים #59056

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך הבא, למקום מציל חיים, אם אתה מרגיש ומתחבר למקום הזה, אל תעזוב אותנו, יש פה שפה חדשה, אבל לאט לאט תתחבר לדברים ותידע מה המצב שלך, וכו'

ואני מרגיש ש"עליתי" בדרגה למצבים יותר גרועים וכו'  ואפילו שנראה שגם זה לא מספק אותי  (או לא יספק אותי )  אני אפילו כבר לא במצב של לעבוד על עצמי, סוג של איבוד עשתונות ולתת למה שקורה לזרום

תודה על הכנות, אולי תפרט קצת יותר מה "עלית" בדרגה גבוהה יותר, נראה לי שזה יעזור לחברים לעזור לך בבעיות שלך, ויכוונו אותך להחלמה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: בוקר טוב חברים לפני 10 שנים #59111

• דבוק בה'
ברוכים הבאים חבר יקר!

מזדהים איתך אחי. כולנו כאן על אותה סירה, כאן תוכל לשפוך את הלב ויבינו בדיוק למה אתה מתכוון.

תשאר איתנו, דברים טובים קורים כאן!

אשמח להיות איתך בקשר!

בעניין: בוקר טוב חברים לפני 10 שנים #59115

• המכונה ישראל
  • דירוג כסף
  • החיים האירו לי ברגע שגיליתי שאני מכור!
ברוך הבא!
בהצלחה רבה רבה,
יה"ר שתזכה לקבל כאן החלמה.
החיים האירו לי ברגע שגיליתי שאני מכור!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.27 שניות

Are you sure?

כן