ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: זה אני 6663 צפיות

זה אני לפני 12 שנים #5755

בעזרת ד' יתברך, החונן לאדם דעת!

טוב... זה יצא די ארוך, אז אם בא לכם תקראו.

שלום, אני בן 18 וחצי, דתי, גר במרכז הארץ ולומד בישיבה תיכונית בירושלים, ואני מכור למין כבר שנה וחצי...
זה די מוזר לומר שאני מכור למשהו, כי עד לפני שנה וחצי הייתי הבחור הכי מוצלח שיש (שלא תבינו לא נכון - לא ירדתי בלימודים).

זה התחיל בגלל מישהי בסניף, דווקא בחורה מאד צנועה ונחמדה, שהתחלתי לדבר איתה קצת יותר מידי. מקודם לא הייתי מדבר ממש עם בנות למרות שהייתי מדריך...
גם עם חניכות שלי לא דיברתי, גם עם המדריכות האחרות. זה היה בעיקר מטעמי דת - "לא מדברים עם בנות! זה אסור!".

מקודם לא הכרתי את ההרגשה הזאת של קשר עם מישהי (וגם אז לא ממש). ואחרי שליוויתי אותה הביתה כמה פעמים כבר התחילו לרוץ לי מחשבות בראש - להזמין אותה לצאת איתי וכדו'. אבל אחרי כמה זמן הבנתי שזה לעולם לא יקרה, אני לא אצא איתה.
ואז, בדיוק באותה תקופה חיכתה לי פרסומת באינטרנט... אני אפילו זוכר - זה היה ב"סרטונים מומלצים" שיש ביוטיוב.
כל פעם ששמעתי את השיר שאהבתי ביוטיוב אותו סרטון הופיע שוב ושוב ברשימ הסרטונים הממולצים. ובאמת בימים הראשונים הסתרתי את המסך עם היד (דבר שהייתי רגיל לעשות בזמנים ההם), אחרי כמה ימים התחלתי לזרוק על התמונה בצד מבטים, ויום אחד החלטתי לפתוח את הסרטון, עוד באותו יום עברתי כמה סרטונים ביוטיוב, ואחר כך התחלתי לחפש סרטונים בגוגל וההמשך מוכר לכם מאד.
אני חשבתי שלראות את זה יעזור לי קצת יותר להבין אותה באיזושהי צורה, למרות שמהר מאד הבנתי שכל הבחורות האלה לא דומות לה בכלל.
וזהו... אני די בטוח שהיא לא הבינה למה הפסקתי לדבר איתה, ולהתרחק עוד יותר מכל שאר הבנות. כיום כבר יצאתי מההדרכה, וכל עניין המפגש עם בנות כבר די מאחורי.

לאחר כמעט שלושה חודשים של פורנו, אוננתי בטעות, בכלל בלי לדעת שככה עושים את זה... וכך המשיכה ההדרדרות.
כעברו עוד שלושה חודשים החלטתי שאני חייב להפסיק - והתחלתי להיות פנאט עצום של לימוד תורה:
קמתי כל בוקר שעה לפני כולם כדי ללמוד, הייתי נשאר בבית המדרש עד 1 וחצי בלילה וצועק "טאטע!" כמו מטורף, תעניות אינסוף וכן הלאה.
אבל כל זה רק גרם יותר רע, "כל הגדול מחבירו ייצרו גדול הימנו" והיצר התגבר והנפילות נהיו יותר גרועות.

כבר התעייפתי מלכתוב, וגם אתם מלקרוא... אז הנה אני, מנסה לקבל חיזוק מכם.
חוץ מכם, יש רק שני אנשים שמכירים אותי אישית שסיפרתי להם, ושניהם הבינו אותי מאד. (ועוד כמה פורומים שלא ממש מכירים אותי)
עד היום, במשך שנה וחצי לא הצלחתי להחזיק יותר משבועיים בלי לאונן.
אבא שבשמיים!!! אני באמת באמת רוצה להצליח, תעזור לי!!!

בעניין: זה אני לפני 12 שנים #5758

וואו, איזה סיפור.
אחי, אני ממש מבין אותך.
חוץ מלהמליץ לך על קריאת החומר באתר, יש סיכוי שתתקין פילטר על המחשב שלך? או על מחשבים שיש לך גישה דרכם לרשת?

בעניין: זה אני לפני 12 שנים #5762

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
פייי קראתי הכל,אחי ובקשר לבחורה למה אתם כל כך מרחיקים את עצמכם מבחורה ? למה אתם לא יכולים להכיר מישהי מבחוץ ? לא כולן בחורות רעות יש מציאות בחוץ תפסיק להתנזר מהדברים האלה אחי,הכל בראש אתה יכול גבר אם תתחיל לפחד ותתחיל להכיר בחורות טובות שלא היית חושב על זה בחיים לעשות את זה איתן,כי הרי מה זה זרע לבטלה ? זה זלזול,זה בחורה שאתה מסתכל לה רק על הנתונים ולא מסתכל גם על הפנימיות,אם תסתכל על הלב הפנימי של האישה ותכיר אותה באמת ולא תלך ליפות המפתות האלה הכל יהיה בסדר
יש עתיד

בעניין: זה אני לפני 12 שנים #5767

• brit.kodes
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • דירוג זהב
שלום לך אח יקר

העצם העובדה שאתה פה זה אומר שאתה רוצה לצאת מהגועל הזה אז אשריך

כתור התחלה תקרא את המדריך הוא יתן לך הרבה חומר למחשה וכלים ראשונים להתחיל לעבוד על עצמך

כלים שלא חשבתה עליהם ואולי תבין שאתה מנסה להילחם עם התאוה אבל לא מהכיוון הנכון

הנה הקישור למדריך :  www.gye.org.il/images/stories/downloads/hebrew-handbook.pdf

כולנו פה כמוך נלחמים אחד פחות אחד יותר . שתף אותנו בדרך שלך יש פה הרבה אנשים טובים עם הרבה נסיון

יותר ממני שיוכלו לעזור לך ובעזרת השם אתה תיצאה מהכל

שיהיה חג שמח

ברית קודש

בעניין: זה אני לפני 12 שנים #5769

וואו, איזה סיפור.
אחי, אני ממש מבין אותך.
חוץ מלהמליץ לך על קריאת החומר באתר, יש סיכוי שתתקין פילטר על המחשב שלך? או על מחשבים שיש לך גישה דרכם לרשת?

עוד לפני שהתחלתי ידעתי שזה לא בסדר וכשנפלתי בפעם הראשונה, כבר אז רציתי להפסיק. אבל אמרתי לעצמי - "רק עוד פעם אחת וזהו".
יש לי פילטרים על כל המחשבים בבית חוץ מהאחד של אח שלי (שגם שם שמתי והוא התעקש שאני אמחוק אותו). ובמחשב הנייד שלי בישיבה כבר מחקתי את הדפדפן כי ראיתי שאני לא מסוגל לשלוט בעצמי שלא לגלוש לאתרים כאלה.
אגב- הבעיה שלי היא לא הפילטר, הבעיה היא שאני גם קצת מבין במחשבים... וכשהיצר תוקף, אז בישיבה אני מצליח בלי שום בעיה לעקוף את האינטרנט רימון. וגם אם אין מחשב, לצערי - אני כבר אמצא דרך ליפול.

אפילו שעם רוב הנסיונות אני מצליח להתמודד, אבל מה שבאמת מצליח להפיל אותי בלי בעיה, זה האינטרנט.

lonofel כתב on 08 אפר' 2012 01:07:

פייי קראתי הכל,אחי ובקשר לבחורה למה אתם כל כך מרחיקים את עצמכם מבחורה ? למה אתם לא יכולים להכיר מישהי מבחוץ ? לא כולן בחורות רעות יש מציאות בחוץ תפסיק להתנזר מהדברים האלה אחי,הכל בראש אתה יכול גבר אם תתחיל לפחד ותתחיל להכיר בחורות טובות שלא היית חושב על זה בחיים לעשות את זה איתן,כי הרי מה זה זרע לבטלה ? זה זלזול,זה בחורה שאתה מסתכל לה רק על הנתונים ולא מסתכל גם על הפנימיות,אם תסתכל על הלב הפנימי של האישה ותכיר אותה באמת ולא תלך ליפות המפתות האלה הכל יהיה בסדר

זה היה מזמן... מאז כבר ניסיתי למצוא חברה, והיתה אחת ממש איכותית שיצאתי איתה במשך שבועיים, שבהם אני בכלל לא חשבתי על פורנו וכדו'.
אחרי שבועיים היא אמרה שלא מתאים לה קשר עכשיו. והנפילות שאחר כך היו יותר כואבות מתמיד.

קיצור - אני מאד משתדל, ואת רוב השיטות והכלים כבר ניסיתי. אבל הפורום הזה, וGYE בכלל זה נראה לי כמו משהו שעוזר הרבה יותר.
בהצלחה לכולנו.

בעניין: זה אני לפני 12 שנים #5772

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
מכיר את הקטע,אתה מתחיל משיעמום ואז מתדרדר לדיכאון ופריקת מתחים כמו אלכוהול :D,תבוא לפה כל יום אחי נחזק אותך ואתה תחזק אותנו שלא ניפול ובקשר לבחורה אתה עוד תמצא איזו בחורה איכותית מבית טוב שתאהב אותך ותחזיק אותך יותר חזק מכולנו פה אשריך צדיק איזו זכות !!!
יש עתיד

בעניין: זה אני לפני 12 שנים #5785

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
וואוו! חתיכת סיפור.
אני עצמי נגד "חברות" כשזה לא לצורכי חתונה אבל דעתי היא אינה דעתך.
נסה לצחוק קצת או לעשות כושר גופני, זה אמור לתת לך את אותה התחושה.
אם אתה רוצה שאסביר לך איך אז אני יכול, זו ביולוגיה פשוטה.
כמו כן לא אצרף את המדריך משום "שלכו בנים" כבר צירף אותו אז רק אגיד לך לקרוא אותו כי מאוד עוזר במלחמה.
כמו כן, תירשם לחיזוק היומי (זה דבר תותחי), אם אתה שואל מה זה אז הרי לך תשובה:
http://www.gye.org.il/index.php?option=com_zoo&task=item&item_id=5&category_id=3&Itemid=80
באותו הקישור אתה יכול גם להירשם.
אחי היקר, בהצלחה מרובה.
אנחנו פה בשבילך,
אין יאוש
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"

בעניין: זה אני לפני 12 שנים #5787

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום

וואוו! חתיכת סיפור.
אני עצמי נגד "חברות" כשזה לא לצורכי חתונה אבל דעתי היא אינה דעתך.
נסה לצחוק קצת או לעשות כושר גופני, זה אמור לתת לך את אותה התחושה.
אם אתה רוצה שאסביר לך איך אז אני יכול, זו ביולוגיה פשוטה.
כמו כן לא אצרף את המדריך משום "שלכו בנים" כבר צירף אותו אז רק אגיד לך לקרוא אותו כי מאוד עוזר במלחמה.
כמו כן, תירשם לחיזוק היומי (זה דבר תותחי), אם אתה שואל מה זה אז הרי לך תשובה:
http://www.gye.org.il/index.php?option=com_zoo&task=item&item_id=5&category_id=3&Itemid=80
באותו הקישור אתה יכול גם להירשם.
אחי היקר, בהצלחה מרובה.
אנחנו פה בשבילך,
אין יאוש
נגד מערכת יחסים לפני החתונה ? אז אתה רוצה להגיד לי שאתה בעד לחכות עד גיל 20 לא לראות את האישה עד לשידוך לחתונה ואז להתחתן איתה זאת הדרך ? שאתה מכיר את האישה ואתה יודע מה היא עברה ואתה מרגיש מחובר אליה ולא הולך על פי "אודישן לחתונה" לפי דעתי זאת הדרך שבה אני נוהג ומתחת לחופה לעמוד עם אישה איכותית,שתאהב אותי באמת ואני אוהב אותה בכל כוחי זה הדרך !
יש עתיד

בעניין: זה אני לפני 12 שנים #5791

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
אתה הבנת אותי לא נכון...
פגישות לפני החתונה או "דייטים" כפי שאנו מכנים אותם הם בעיניי נצרכים וטובים.
אבל "חברות" בגיל שלנו שזה בטוח לא לצרכים הללו זה דבר פסול.
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"

בעניין: זה אני לפני 12 שנים #5792

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום

אתה הבנת אותי לא נכון...
פגישות לפני החתונה או "דייטים" כפי שאנו מכנים אותם הם בעיניי נצרכים וטובים.
אבל "חברות" בגיל שלנו שזה בטוח לא לצרכים הללו זה דבר פסול.
בגיל שלנו:פה אתה צודק מאה אחוז ועכשיו הבנתי אותך חזק וברור  :D  !
יש עתיד

בעניין: זה אני לפני 12 שנים #5797

• סבבה
  • דירוג זהב
אחי אני מבין אותך לגמרי כולנו איתך נחזק אותך ואני מאמין שכולנו עוד נצא מזה

חבר'ה קשר סתם גם אני לא בעד שומדבר לא יצא מזה וסתם פרדות קשות
אבל קשר של חתונה דייטים אני בעד וזאת הדרך הנכונה אני נגד הגישה של החרדים של פגישה וגמרנו
אני רוצה להכיר את אשתי לאהוב אותה ולהתחבר אליה שאני בחרתי אותה
מאוד מעניין כל הקטע הזה
בהצלחה אחיםשלי
יאאאלה קדימה להסתער!!! אתה יכול אחי!

בעניין: זה אני לפני 12 שנים #5800

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
כמו שאמרת זה יופי תעשה מה שאתה מרגיש זה מצוין !
יש עתיד

בעניין: זה אני לפני 12 שנים #5808

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
ברשותך הכותב הנכבד, אפתח דווקא במענה לאחד המגיבים ואחר כך אנסה לעזור לך קצת.

"ברית קודש" - שאפו! כל הכבוד לך! ממש משמח לראות שאתה כבר מתחיל לעזור לאחרים, למרות שכולנו עדיין במצב שצריכים עזרה בעצמנו. מכיון שהבעת את הסכמתך להיכנס לתכנית הצעדים, אגלה לך שהצעד האחרון (צעד 12) הוא הנכונות שלנו להעביר את הידע למכורים נוספים. זאת הדרך הכי בטוחה לעזור לעצמנו לצאת החוצה. בקיצור, אתה בדרך הנכונה.

וכעת לכותב הראשון כאן. דבר ראשון, כפי שבטח כבר שמת לב, כולם קראו בעיון את מה שכתבת, ולא בגלל שאנחנו מחפשים לקרוא וידוי כואב (לצערנו יש לנו הרבה כאלו) אלא בגלל שאנחנו כולם באותה סירה ורוצים לעזור אחד לשני. אחד השלבים הראשוניים ביותר בעזרה לעצמנו היא להפסיק את הסוד הנורא, להפסיק לחיות חיים כפולים ולשתף אנשים מכורים כמונו בבעיות שלנו. לכן, אם עוד לא סיימת לכתוב (ותאמין לי שיש לכל אחד המון מה לכתוב) הייתי ממליץ לך להמשיך את הכתיבה כאן, מה שיתן לך שחרור ראשוני ודחיפה להתחיל בתהליך החלמה.

הנקודה שאהבתי במה שכתבת היא שאתה לא מנסה לשקר את עצמך ואתה יודע ומצהיר שאתה מכור למין. לרבים מהחברים לקח הרבה זמן להודות בזה בפה מלא. אם כך, תרשה לי עוד כמה נקודות שיתנו לך אולי כיוון למחשבה:

א. האם אתה חושב שאתה יכול לנצח את התאווה?

ב. האם עד כה ניסית כל דבר שיכולת לנסות נגד התאווה ותמיד נכשלת?

ג. האם אתה חושב שחתונה תפתור לך את הבעיה?

השאלות האלו חשובות מאוד כדי שתדע איפה אתה באמת עומד. אם תרצה - תענה על השאלות כאן ואשתדל לחזור ולעזור לך הלאה.

בהצלחה חבר

זלמן
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: זה אני לפני 12 שנים #5862

זה באמת רעיון טוב... אני מניח שאני אמשיך לכתוב מיד אחרי שאני אענה לך על השאלות.

zalmen כתב on 09 אפר' 2012 02:59:

הנקודה שאהבתי במה שכתבת היא שאתה לא מנסה לשקר את עצמך ואתה יודע ומצהיר שאתה מכור למין. לרבים מהחברים לקח הרבה זמן להודות בזה בפה מלא. אם כך, תרשה לי עוד כמה נקודות שיתנו לך אולי כיוון למחשבה:

א. האם אתה חושב שאתה יכול לנצח את התאווה?

ב. האם עד כה ניסית כל דבר שיכולת לנסות נגד התאווה ותמיד נכשלת?

ג. האם אתה חושב שחתונה תפתור לך את הבעיה?

השאלות האלו חשובות מאוד כדי שתדע איפה אתה באמת עומד. אם תרצה - תענה על השאלות כאן ואשתדל לחזור ולעזור לך הלאה.

בהצלחה חבר

זלמן

א. כבר יצא לי לקרוא הרבה מפה ומשם, והמסקנה היא שהתאווה לא נגמרת. יש לה לבסוף תכלית טובה של קיום העולם אבל עד אז נשארו לי עוד כמה שנים טובות, וכרגע אני צריך להילחם.
ב. אני בטוח של ניסיתי הכל אבל ניסיתי המון שיטות, שרובן עובדות לזמן קצוב, ואח"כ אני בעצמי לאט לאט זונח אותן וחוזר לנפילות.
ג. חתונה לא תפתור על בטוח, אבל קשר עם מישהי יקח את אותו כוח ממש וישתמש בו לטוב. אגב - לדעתי גם אני אתבייש ממנה בכל פעם שארצה ליפול.

דבר אחרון- חבר'ה, אין לי מושג מה עובר עלי... בחלון אחד אני כרגע כותב לכם ובחלון השני במחשב פתוחות לי תמונות רחמנא ליצלן... מדי פעם אני ממזער שם ומנזה לכתוב פה ולצאת, אבל תוך חצי דקה אני מיד פותח חזרה את החלון השני, מסתכל כמה שניות, אומר לעצמי "אל תעשה את זה" וחוזר לכתוב פה.
אני כותב עם כמעט דמעות בעיניים. משהו בתוכי אומר לי להפסיק. אבל זה כ"כ קשה.

בעניין: זה אני לפני 12 שנים #5866

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
גם אני בדיווק כמווך !! בדיווק תתקין את הפילטר שהורדתי ואני ייתן לך הוראות מדוייקות איך להוריד www1.k9webprotection.com/
תלחץ בהתחלה על FREE DOWNLOAD
ואז יופיע לך הרשמה כזאת תסמן את GET K9 FREE YOUR HOME זה אמור להיות גם מסומן אוטומטי
אחרי זה
FIRST NAME-שם פרטי (אפשר לחרבש)
LAST NAME-שם משפחה(כנ''ל לגבי החירבוש
Email-תרשום אימייל אמיתי כי אתה צריך לאשר אותו אחרי זה
Verify Email-האימייל שרשמת פעם נוספת
את השאלה אין צורך למלות
אחרי זה תלחץ על הכפתור REQUEST LINCESE ואז תלך לאימייל שלך קיבלת הודעה
בהודעה יש לך את הקישור להורדה והרישיון,(אל תמחוק את ההודעה עד אחרי שתתקין)
תוריד מהקישור,אחרי שתוריד תתקין ואז יופיע לך עוד הרשמה קטנה כזאת,יופיע לך USER LINCENSE-שזה מופיע לך לך לאימייל רשום לך קוד כזה LINCSE תעתיק אותי מהאימייל להתקנה אחרי זה תבחר סיסמא תאשר אותה,ואז תתקין
יש עתיד
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.72 שניות

Are you sure?

כן