ברוכים הבאים, אורח

מתוודה:"זה מעבר לשליטתי!"
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מתוודה:"זה מעבר לשליטתי!" 1717 צפיות

מתוודה:"זה מעבר לשליטתי!" לפני 10 שנים, 2 חודשים #55599

• רק-להיום
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • חבר קבוע
בס"ד

אני כותב את הדברים הבאים כאילו זה יומני הפרטי. הכינוי כבר מופיע בצד אז חוץ מזה שאני ב"צרה" אני מחפש מישהו שיענה לי ויושיע אותי מזה. בחור בן 17 דתי, תלמיד תיכון, שחי בין שני עולמות- פרדוקס במלוא מובן המילה. מצד אחד שואף לרוחניות אך מצד שני שוקע בשיא הזוהמה. מנהל חיים שקריים וכפולים, מרוכז בעצמי ומתעלם מאחרים. העולם שבו אני "המלך" זה העולם שאני אוהב לחיות בו. אני שונא להתעורר מהחלום הזה כי זה כואב, מייאש והלב כואב מנקיפות מצפון. כמה פעמים כבר אמרת: "מהיום? חבל על הזמן! אני לא חוזר לזה! אך מצאת את עצמך לאחר מספר דקות "אוי לא.. הנה זה בא... אחחחחח. עוד פעם? זה לא הגיוני". ואתה תופס את הראש ולא מבין! לעזעזאל מה קורה פה?!! אתה לא שולט על עצמך! איך הגעת לזה? היית נורמלי. היית שולט תמיד בדברים, מנהל אותם כרצונך ומתווה אותם ליעדים שאתה מכוון. המטרה הייתה ידועה. היום המטרה זה בריחה, ניתוק, חוסר רצון להיחשף לאמת(זה כנראה יצר הרע) אך מבפנוכו(יידיש) זה מתפרץ ואתה אומר "די! עד לפה." אבל זה חוזר ונשנה כי אין "עונה". אתה עושה דברים שאתה לא רוצה, זה תופס לך מקום מרכזי בחיים, מחליש אותך, מתיש,מעייף,מרגיז,מגעיל,דוחה,שתלטני- זה האויב הכי גרוע, יותר מכל אויב בסרט מצויר שראית.
אני כבר כמה חודשים סורק את האתר, משתתף בקבוצות כמה שיכול,מייל יומי, פורום אך לא לקחתי את זה ברצינות. זה כמו שהביאו לי את התרופה ואני טועם אך לא בולע.
מוכן להושיט יד לצאת מהבור הזה-רק תוציאו אותי.
מחפש שותף/ים לדרך. תודה.

אבא, ראה נא בסבלי, פני אלי ורפאני, שחום ואהבה יעטפוני. תעזור לי לסלוח קצת לעצמי, ולא לבכות על הזמן שלא הולך אותי. אנא עשה גם לי כעין קריעת ים סוף קטנה, כדי שאזכה לראות קצת יבשה, שהרי מצבי לא גרע מנחשון בן עמינדב שקפץ למים ללא דאגה. שאין לחלק ולומר שלא הייתה לו ברירה, כי המצרים וכן שאר מזיקים הקיפוהו מכל פינה, שהרי גם אותי לא שאלו כשהורידו את נשמתי להאי עלמא, כך שלא הותירו לי הרבה ברירות, אלא לבחור כזה תפקיד נעלה ("מכור"), אשר בזכותו אצטרך תמיד להיות בקשר איתך. אבא, עזור לי בבקשה לקבל את התפקיד הזה בשלווה, אך יחד עם זאת, אומץ לפעול היכן שאפשר אפי' טיפה, אך כיון שזה יכול לתסכל, כי העולם הזה די מבלבל, אני מבקש כרש בתפילה ובתחנונים, את התבונה להבחין בין שני הדברים. תודה, אבא.

"בלעדיי, - אלוקים לא יעשה, ומבלעדי אלוקים, - אני לא יכול"

בעניין: מתוודה:"זה מעבר לשליטתי!" לפני 10 שנים, 2 חודשים #55606

• העברי
  • דירוג פלטיניום
אני שמח בשבילך שהגעת להכרה הזאת, מאחל לך שתזכה לצמוח ממנה
יש כאן הרבה תקווה אל תתייאש, תשאר איתנו
אשמח להיות איתך בקשר

בעניין: מתוודה:"זה מעבר לשליטתי!" לפני 10 שנים, 2 חודשים #55608

• רק-להיום
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • חבר קבוע
תודה רבה ״העברי״ על התמיכה והעידוד. אני מבטיח שאשתדל ואשקיע את כל כוחותיי על מנת להחלים ולקחת את זה ברצינות. השקעתי בשביל התאווה את מרבית כוחותיי. עכשיו אני צריך להשתמש במה שנשאר כדי להחלים!

אבא, ראה נא בסבלי, פני אלי ורפאני, שחום ואהבה יעטפוני. תעזור לי לסלוח קצת לעצמי, ולא לבכות על הזמן שלא הולך אותי. אנא עשה גם לי כעין קריעת ים סוף קטנה, כדי שאזכה לראות קצת יבשה, שהרי מצבי לא גרע מנחשון בן עמינדב שקפץ למים ללא דאגה. שאין לחלק ולומר שלא הייתה לו ברירה, כי המצרים וכן שאר מזיקים הקיפוהו מכל פינה, שהרי גם אותי לא שאלו כשהורידו את נשמתי להאי עלמא, כך שלא הותירו לי הרבה ברירות, אלא לבחור כזה תפקיד נעלה ("מכור"), אשר בזכותו אצטרך תמיד להיות בקשר איתך. אבא, עזור לי בבקשה לקבל את התפקיד הזה בשלווה, אך יחד עם זאת, אומץ לפעול היכן שאפשר אפי' טיפה, אך כיון שזה יכול לתסכל, כי העולם הזה די מבלבל, אני מבקש כרש בתפילה ובתחנונים, את התבונה להבחין בין שני הדברים. תודה, אבא.

"בלעדיי, - אלוקים לא יעשה, ומבלעדי אלוקים, - אני לא יכול"

בעניין: מתוודה:"זה מעבר לשליטתי!" לפני 10 שנים, 2 חודשים #55610

• חסום
  • חבר קבוע
יהיה טוב

בעניין: מתוודה:"זה מעבר לשליטתי!" לפני 10 שנים, 2 חודשים #55612

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
שלום חבר, כאב לקרוא אבל כל כך מוכר.
השאלה מה עושים הלאה? שוב קמים נופלים קמים נופלים קמים נופלים....??
הרבה חברים הגיעו לכאן קראו הזדהו ו...נעלמו.
אני בכל אופן כאן. מצאתי כאן את החיים שלי, אין סיבה שזה לא יקרה גם לך.
מה שלי עובד באופן אישי זה עבודה רצופה ויסודית על 12 הצעדים. אני לומד לשנות את הגישה של החיים שלי.
ממליץ לך להשאר כאן, לקרוא ולראות אם הדרך הזאת מתאימה גם לך.
אתה מוזמן לשלוח מייל ל. prozdor1@gmail.com הם ישמחו לעזור לך שם.
בהצלחה
חסר אונים
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: מתוודה:"זה מעבר לשליטתי!" לפני 10 שנים, 2 חודשים #55666

• brother
  • דירוג פלטיניום
מדבריך אני מבין שאתה מחפש שותף לדרך, בשמחה אהיה אחד מהשותפים איתך... אתה מוזמן לדבר בפרטי... שלחתי לך את המספר שלי... אל תהסס פשוט תתקשר!
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: מתוודה:"זה מעבר לשליטתי!" לפני 10 שנים, 2 חודשים #55689

• הר-אל
  • חבר ותיק
אני בן 16,דתי וגם לומד בתיכון...
אשמח להיות לך שותף לדרך, שלח לי מייל ל: mordirevah12345@gmail.com
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן