ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: עזרה 844 צפיות

עזרה לפני 10 שנים, 2 חודשים #55505

• שקוף
  • חבר חדש
שלום חברים הכינוי שלי כאן באתר הוא שקוף. לא סתם בחרתי בשם הזה כי אני רוצה להיות שקוף באישיות שלי איש אמת ולא שני אנשים שונים בתוכי אחד צדיק שכולם חושבים אותו כך והשני ה' ירחם טמא צופה בסרטי פורנו מאוננן מוציא זרע לבטלה וכו'

אז שוב שלום חברים הכינוי שלי שקוף ואני סקסוהליסט מכור לתאווה למין אוננות פנטזיה וכו'
אני כבר חודש בערך שומע קבוצות חיות ופעמים הגעתי למפגש חי. אני ממש רוצה להתקדם בתוכנית. אני כרגע בצעד אפס ועדין מנסה להלחם ולהשלות את עצמי שאני יכול להתמודד לבד מול התאווה.
אני ממש אשמח לתגובות ולקבל מספרי טלפון של אנשים.
תודה חברים

בעניין: עזרה לפני 10 שנים, 2 חודשים #55509

ברוך הנמצא שקוף. שיהיה לך הרבה החלמה בקבוצות ופה. את המספר שלי כבר יש לך...
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: עזרה לפני 10 שנים, 2 חודשים #55551

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלום שקוף וברוך הבא

ממש לא מובן מה שאתה עושה כאן בהודעה הזאת. הרבה פעמים זה לוקח זמן ארוך עד שאנחנו יכולים להודות בכישלון שלנו בחיים, ועוד יותר זמן עד שאנחנו מוכנים לבקש עזרה. גם המוכנות להיחשף בפני חברים אחרים היא מתנה מאלוקים (תשאל את אלו שפחדו מכך פחד מוות ונמנעו מהחלמה תקופות רק בגלל הפחד הזה).

מה שלא הבנתי זה איך שני הדברים שאתה כותב מסתדרים ביחד. איך אפשר לומר שאני סקסוהוליסט, מכור למין, אוננות, פנטזיה וכו', להגיד שאני מרגיש כמו שאני אנשים בגוף אחד, ועדיין לנסות להילחם ולהשלות את עצמי שאני יכול להתמודד לבד מול התאווה?
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: עזרה לפני 10 שנים, 2 חודשים #55569

• Avtalion
  • חבר ותיק
שלום לך שקוף
ברגע אחד החזרת אותי ליותר מחצי שנה אחורה. זמן של פחד מלעלות לקבוצה, פחד שאם יזהו, סבל בל יתואר משני האנשים שחיו בקרבי.
ואח"כ ברגע אחד של התאבדות אחרי חבר אמיץ עליתי לקבוצה, ומאז הכל השתנה, משהו אמר לי לעולם אל תגיד לעולם לא, ומה שקרה גיליתי עולם נפלא, חברים מדהימים, לא צריך יותר להסתתר מאחרי שום דמות, קיבלו אותי כמו שאני.
קיבלתי ספונסר שגרר אותי לקבוצות חיות, אחד הדברים ההזויים שעשיתי בחיים שלי. ואח"כ כשהבנתי שאין יותר ברירות התחלתי לצעוד, ולקבל שפיות, כנות, נקיות, חברים נפלאים, חיבור לאלוקים, וזה רק רשימה חלקית ממה שהחברה אומרים שיש בדרך.
אני מאחל לך שתמצא פה את מה שאני מצאתי, ועוד הרבה חברים יקרים
בהצלחמה
אוהב
אבטליון
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן