ברוכים הבאים, אורח

מתבייש אך חולק איתכם
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מתבייש אך חולק איתכם 1126 צפיות

מתבייש אך חולק איתכם לפני 10 שנים, 2 חודשים #54637

שלום חברים, צדיקים, לוחמים ושותפים לדרך.

אני מתמודד 10 שנים עם הסרטן הרוחני הזה.
גם אצלי הניצנים נראו בגיל צעיר, שלא מתוך מודעות לחומרת העניין (נפשית והלכתית).
מצאתי את עצמי בשיא גיל ההתבגרות, מונע כל היום מהמחשבה על גירויים. שבוי. כלוא. חנוק.
היום אני ניצב פה, כאשר 45% מהחיים שלי אני מתמודד עם זה. משחית זרע קודש ותאי מוח.
ידעתי תקופות קשות, של התמכרות יומיומית, ותקופות מוצלחות, אפילו של ניקיון 5 חודשים רק מכוח הרצון, בלי שימוש באף כלי.

תמיד מה שהפריע לי היה העשייה נגד רצון ה'. אבל הצלחתי להתחמק מזה ולתת למעשיי לגיטימציה.
זה לא היה מספיק בשבילי, לצערי, כדי לקום ולטפל בעניין הזה כמו שצריך.
תמיד נפלתי במלכודת "אני אפסיק כש...". כשהלכתי לישיבה לא הפסקתי, אחרי האירוסין לא הפסקתי, וגם לא אחרי החתונה. כעת אני יודע, שאין לי למה לחכות, כי אם לא עכשיו, אימתי.
מה שנתן לי את הכאפה האמיתית היתה אשתי, היקרה לי מאוד, כששמעתי ממנה עד כמה ההתמכרות הזו, על שלל תופעותיה, מזעזעת אותה ברמות, עד כדי אובדנות. בשביל מה אני צריך את זה? נהייתי דפוק? בוחר להמשיך להיות חולה סרטן מרצוני? מביא את הרעל הזה לבית הטהור והחדש שהקמנו?
די.

לקחתי על עצמי כמה מהכלים ששמור עיניך מציעים. בנוסף, התחלתי לקום מוקדם יותר בבוקר כדי להתרענן ולהתרחק בכלל משורש התאווה (תאוות השינה אצלי היתה גם התמכרות עד לא מזמן).
מרגיש נפלא, לומד לא לפחד ובעיקר לא להתרגש מהיצר הזה (תרתי משמע).

אני אופטימי מאוד, מאמין גדול, וב"ה אני מרגיש ששמור עיניך תפסו אותי בזמן. עדיין ב"ה לא הגעתי למצב של "מכור", גם לפי השאלון בפורום (יצא לי "כן" על 5 שאלות). אך מה שכן, כוחותיי כבר שחוקים. כאן בפורום אשקם אותם, לשם כך באתי.

אתם נפלאים וביחד כולנו נתחזק זה מזה.

מתבייש בעבר שלי, אך נחוש לצמוח ממנו.

אגב, אני בשביל ה-90. מזמין אתכם לקרוא את יומן המסע שלי, שמתעדכן בערך פעמיים ביום, ומקווה שתחזקו ותדחפו אותי במעלה הר הנקיות: http://forum.gye.org.il/index.php?topic=5228.0
ביחד נגיע לראש הר הנקיות
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 2 חודשים על ידי .

בעניין: מתבייש אך חולק איתכם לפני 10 שנים, 2 חודשים #54649

• bralevtaor
  • חבר ותיק
לא הביישן למד.. התגברת על הבושה ועכשיו אפשר להתחיל ללמוד..
בהצלחה.

בעניין: מתבייש אך חולק איתכם לפני 10 שנים, 2 חודשים #54694

ברוך הבא חבר יקר.
כל כך מזדהה עם הדברים שלך. הזכרת לי כמה סבל גרמתי לאישתי והילדים שלי שאני כל כך אוהב.
אחד הדברים שהכי עזרו לי זה השיחה הטלפונית היומית עם החברים ושליחת הודעה בזמן שהיה לי תאווה.
אין לך במה להתבייש כאן. כולנו באותו סירה.
יש כאן בפורום 1958 רשומים. וכולנו בסירת ענק בהתמודדות היום יומית.
אם תרצה, אשמח לדבר איתך או בשלב ראשון להתכתב. המייל שלי (אנונימי כמובן ) aniazmi76@gmail.com

בעניין: מתבייש אך חולק איתכם לפני 10 שנים, 2 חודשים #54697

לפעמים שאני מרגיש טוב יותר, נוח לי להציג את עצמי כסקסוהליסט, סתם אוהב תאווה ולפעמים צורך ממנה.

לפעמים אני מרגיש מספיק דפוק וחסר אונים בשביל להציג את עצמי כמכור.

אבל העיקר הכוונה והרצון.

יופי שאתה איתנו פה, תשאר פה, קורים דברים יפים.

בעניין: מתבייש אך חולק איתכם לפני 10 שנים, 2 חודשים #54746

• העברי
  • דירוג פלטיניום
אני שמח בשבילי שאתה מגדיר את עצמך כלא מכור, כי בזמן האחרון יצא לי להיפגש עם הרבה כאלה (מכורים)
אני מציע לך לא להיכנע בקלות ל'לחץ החברתי' של הפורום ולכנות את עצמך כמכור (לעומת זאת אם תגלה שאתה כן כזה אל תהסס להודות בכך ולהשתמש בכלים שמציעים כאן למכורים)
נשמח לשמוע באיזה כלים אתה משתמש ואיך הם עובדים בשבילך, יכול להיות שהניסיון שלך יעזור לאחרים שמתמודדים עם היצר כמוך
שיהיה הרבה בהצלחה

בעניין: מתבייש אך חולק איתכם לפני 10 שנים, 2 חודשים #54858

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 26 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
אני חושב שהבדיקה אם אני מכור היא די פשוטה

האם "אבדה לי השליטה על חיי"
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן