ברוכים הבאים, אורח

טיבה של התמכרות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: טיבה של התמכרות 1000 צפיות

טיבה של התמכרות לפני 10 שנים, 2 חודשים #54355

עד לפני כחמש עשרה שנים עישנתי כחפיסה ליום הפסקתי ביום אחד ובמשך עשר שנים כל עוד הרחתי סיגריה היה לי חשק לקחת והתגברתי היום כבר אין לי ניסיון, אך בתאווה גם אמנם מאז נישואי [כעשור] לא אוננתי כלל לאחר שבימי הבחרות זה היה מעשה של יום יום [אולי בזה יש לי פת בסלו מסוים] אך בנושא שמירת העניים (חי ובמסך) ופיתוח הדמיונות כמה שהפסקתי אינני מצליח לעמוד בזה.

בעניין: טיבה של התמכרות לפני 10 שנים, 2 חודשים #54356

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך הבא להחבר החדש,
אולי תשתף קצת יותר עליך זה מאוד יכול לעזור לך להחלמה

בכל מקרה אם זה המקום שלך, תישאר פה המקום הזה מציל חיים
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: טיבה של התמכרות לפני 10 שנים, 2 חודשים #54421

תודה אבי אני עובד בקצב שלי הוא בעייתי , קשה לי עדיין לחשוף הכל אני טעון מאד אבל בעזרתו יתברך נעשה ונצליח לאט לאט בסייתא דשמייא נקי מגלישה 40 יום למעט יום אחד

בעניין: טיבה של התמכרות לפני 10 שנים, 2 חודשים #54440

• העברי
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אותך!
ברוך הבא
יש באתר הרבה כלים להתמודדות מול תאווה מכל הסוגים
אתה מוזמן לנסות את המדריך של שמור עיניך gye.org.il/index.php?option=com_zoo&view=category&Itemid=80,
להצטרף לפורום נשואים forum.gye.org.il/index.php?topic=69.0

בשבילי מה שעובד כרגע זה תכנית 12 הצעדים
זוהי תכנית לגמילה מהתמכרויות.. בטח שמעת עליה אם אתה נמצא כאן כבר כמה ימים..
שיהיה בהרבה הצלחה!
אוהב
העברי

בעניין: טיבה של התמכרות לפני 10 שנים, 2 חודשים #55004

תודה לעברי, למדתי את החומר, שאלתי הייתה יותר תיאורטית בכדי לנתח את מצב ההתמכרות אני בינתיים עובד על "רק להיום" חודש הצלחתי ללא גלישה , נפילה חד פעמית, ועוד שבועיים וחצי נקי לגמרי ובחסדיו גם בשמירת עניים בדרכים וכדו' יש שיפור יפה, אני עוד בשלב ראשון של המדריך ןמנסה לאמת אצל עצמי את צעד א' בתכנית.
איחולי להצלחה לך ולכולם
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן