ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: חדש פה 880 צפיות

חדש פה לפני 10 שנים, 3 חודשים #53901

• Asir12
  • חבר חדש
שלום לכולם.
אני מכור בסביבות 4 שנים. בן 17.5.
בערך שנה וחצי מנסה להפסיק, השיא שלי זה בזמן הזה זה 3-4 שבועות, אחרי שהרב עובדיה נפטר. בכלל בחודשים האחרונים אני נופל פעם ב5 ימים בממוצע (לפני זה היה פעם ביום בממוצע) , אבל כשאני נופל אני לפעמים מתייאש ועושה עוד כמה פעמים.
אני בבית ספר (ישיבה תיכונית) נחשב ל"צדיק". כי אני סוג של חוזר בתשובה, כולם ידעו שאני בתוך זה (גם רובם בתוך זה). הם חושבים שאני הפסקתי נראה לי. (חוץ ממי שסיפרתי לו).
ההורים שלי תפסו אותי על חם לפני חצי שנה, ומאז עוד כמה פעמים. אני מדבר איתם על זה לפעמים. ביקשתי מאבא שלי לחסום לי את האינטרנט, עשיתי חסימה ב"ה שחוסמת את כל האינטרנט חוץ מרשימה של אתרים.
אבא שלי אומר לי שאני חלש כי אני לא יכול להתמודד עם היצרים שלי ואני חייב לברוח ולחסום. אתמול ראיתי אותו רואה פורנו במחשב נייד (בהשתקפות של החלון). מיד הלכתי ואמרתי תיקון הכללי ובכיתי. אחרי זה ראיתי שהוא הפסיק. (לא יודע אם הוא נכשל או ניצח)
חוץ מזה גם נרשמתי לפנימיה לפני 3 חודשים בערך כדי שיהיה לי כמה שפחות זמן בבית.

אבל אני עדיין נופל!!!!! כמה שאני מנסה לשמור על העיניים זה לא עוזר! אני רוצה כבר להשתחרר מזה!
כל פעם כמעט שאני חוזר הביתה מהפנימיה אני נופל. פשוט פתאום נכנס בי רוח שטות, ואני מנסה למצוא בחולניות דברים שיגרו אותי. לרוב בטלוויזיה (הלוואי ותשרף), לפעמים אני מסתכל מהחלון לחפש נשים, בעיתון,  אני פשוט חולה!!! למה נכנס בי הרוח שטות הזאת אם אני שומר על העיניים?!
אני מתפלל על זה, לומד תורה, מה חסר לי? מה ה' רוצה עוד?

בשבוע האחרון הרבה יותר ירדתי, אולי כי הייתי הרבה בבית. (בישיבה אני מוגן, חוץ מפעם אחת שהיה לי הרהורים אבל הפסקתי באמצע)

אני בסך הכל רוצה לעבוד את ה' בצורה הכי טובה. לא את התאוות שלי. למה זה כ"כ קשה?!
שכל מעשי יהיו לשם שמיים.

ערכתי
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 3 חודשים על ידי .

בעניין: חדש פה לפני 10 שנים, 3 חודשים #53904

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
שלום חבר יקר
כואב לקרוא את השיתוף שלך.
הייתי שם. כשהייתי בגילך הייתי באותו מקום של כאב (לאו דווקא בפרטים).
כל כך מזדהה עם המקום הזה של החוסר הבנה מה ה' רוצה ממני?! עם הרצון כבר לצאת מהמצב הזה ולהפסיק.
אני לא יודע מה אצלך, אבל אצלי הבנתי שמדובר בהתמכרות. השאלה מה ה' רוצה ממני היא אולי נכונה, אבל לא קשורה לעצם העניין. הסבירו לי שברגע שאני מכור אני בכלל לא נחשב חוטא, אין לי בכלל אפשרות בחירה. הסבירו לי שזה ממש מחלה כמו סרטן ל"ע. ובשביל מחלה צריך לקחת תרופה. התרופה שלי היא לעשות שינוי גדול בחיים, שאותו אני מצליח לעשות רק דרך 12 הצעדים, קבוצות, ספונסר (מאמן אישי) וחברים טובים שתומכים לאורך הדרך.
יש כאן המון תקווה, אם לי קרו כאן דברים טובים אין שום סיבה בעולם שזה לא יקרה גם לך.
תקרא בסבלנות את החומר כאן, הוא מחכים ומחלים.
אם אתה חושב שהדרך הזאת יכולה להתאים גם לך אתה מוזמן לשלוח מייל לכתובת prozdor1@gmail.com. יש שם אנשים טובים שישמחו לעזור לך.
בהצלחה ושבת שלום.

חסר אונים
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: חדש פה לפני 10 שנים, 3 חודשים #53908

• יעקב י
  • חבר ותיק
אני מזדהה איתך לגמרי... תמשיך לעקוב באתר זה יעזור... לי עוזר לדעת שיש עוד אנשים שיש להם את זה והם נלחמים בזה... חזק ואמץ!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן