ברוכים הבאים, אורח

אהלן אני חילוני
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אהלן אני חילוני 1104 צפיות

אהלן אני חילוני לפני 10 שנים, 3 חודשים #53565

• giladmarz
  • חבר חדש
שלום לכולם,
קודם כל יש בי שמחה גדולה שמצאתי את האתר הזה... מהמעט שהספקתי לראות זה נותן לי קומץ של תקווה.
קצת על עצמי..
אני בן 23 קצין בצבא בשירות קרבי מאוד.
התדירות של צפייה אצלי גדל בעקבות הטלפונים החכמים... בעבר זה לא היה.
אני מרגיש כמה שזה משפיע עליי... משפיע על שמחת החיים שלי, על התפקוד שלי (גם בעבודה- צבא), על מערכת היחסים עם חברה שלי... יש לי פרצי זעם ודימוי עצמי מאוד נמוך..
אני מאמין שזה בגלל זה. כשאני מצליח להתגבר על היצר ההרסני הזה אני מרגיש מאושר. כאילו ניצחתי את הדבר החזק ביותר שקיים בעולם. וכשאני נכנע לו, אני מרגיש את ההיפך המר.
עברתי כל כך הרבה בחיים... ניצחתי הרבה יצרים כמו תאווה לכסף כבוד ועוד. ורק את זה אני לא מצליח לנצח.
ובעיקר.. אני לא מצליח לראות את הסוף.
לאחרונה, לאחר שדברים רבים מדי קרו לי בעת ובעונה אחת החלטתי לשים לזה סוף.  אני לא יודע אם באמת הדברים האלה הם תוצאה -בין השאר- של אוננות וצפייה באתרים פורנוגרפיים. אבל אני מרגיש שיש לזה קשר.
רציתי לדעת אם יש אפשרות לטפל בעצמי גם אם אינני אדם דתי?
תודה מראש

בעניין: אהלן אני חילוני לפני 10 שנים, 3 חודשים #53579

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
שלום לך וברוך הבא, אינני יודע אם אתה מכור, את זה אתה עוד תלמד (כהתחלה אתה יכול לקרוא - כאן) דבר אחד כבר ברור לי, אינך היחיד שמגדיר את עצמו כלא שומר מצוות, יש כאן עוד חברים כמוך, מקסימים שהתחברו עם השונים מהם בפורום.  מחלת ההתמכרות (ושוב, אדגיש שאינני קובע דבר לגביך, שהרי איני מכירך) וזו מחלה לכל דבר ועניין, תוקפת כל אדם ללא הבדל דת גזע או מין.

יש כאן המון חומר כתוב, אציע לך להתמקד בפורום קולות של החלמה, להיפתח, לכתוב על עצמך וליצור קשר עם חברי הפורום (אגב, אתה מוזמן לפנות גם אלי בפרטי) אם תישאר מספיק זמן תווכח שיש פה אנשים מקסימים שישמחו להועיל לך בלי קשר לאם אתה מכור. שיהיה לך בהצלחה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: אהלן אני חילוני לפני 10 שנים, 3 חודשים #53583

• brother
  • דירוג פלטיניום
גלעד דבר ראשון, אוהבים אותך! דבריך כל כך מדברים אלי.
ההבנה שאני מאבד שליטה, כיצד אני יושב שעות מול הטלפון מחשב או לא משנה מה, ושוכח מכל השאר...נשאב...
ומגלה שכבר עבר שעות, ושכחתי שהייתי צריך לעשות את זה וזה וזה וזה...
בקבוצה שאני נמצא בה יש גם חילונים, מה שמיוחד אצלנו הוא שלא משנה מי אתה, גם אם אתה גוי, אתה יכול להצטרף אין כאן שום הבדל בהתמודדות
כולנו מתמודדים עם היצר הזה, עם המשיכה הזאת ואם השאיבה ואיבוד השליטה הזה, יש כאלו שמצליחים לבד, אני לא ואתה....אתה אומר שגם לא.
אז אני חושב שהגעת למקום הנכון!
החיבור בתוכנית הוא מדהים, אין כאן שום פוליטיקה, כאן אנחנו לומדים שאנו לא יכולים לבד, אנחנו צריכים משהו שיעזור לנו לצאת מזה.
חברים וכוח עליון. לומדים לאט לעשות זאת, לדבר על הכול, לשחרר את כל מה שתמיד בחיים שלנו סגרנו פנימה, לא סיפרנו לאיש, הדברים האלו הם מה
שגורם לנו להרגיש בדידות וללכת למקום של המין.
אתה מוזמן לדבר גם בפרטי, בשמחה!
אוהב ומחבק כמו שרק אח יודע לעשות!
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: אהלן אני חילוני לפני 10 שנים, 3 חודשים #53596

שלום לך חבר יקר.
ברוך הבא למקום חם ואוהב.
מחלת התאווה היא לא מחלה דתית ולכן גם המפוקחות אינה דבר דתי. יש כאן עוד חילוניים למרות שהרוב הוא דתי. אני מקוה מאוד שזה לא ירתיע אותך ותמשיך להיות איתנו.
דרך אגב, אני הולך לקבוצה של SA ושם יש בערך חצי חצי דתיים חילוניים.

אני מאוד ממליץ לך לקרוא את המדריך של שמור עיניך. לי זה מאוד עזר.
להיכנס לפורום, לקרוא ולכתוב בו.
להסיג טלפונים של חברים וכאשר יש התקף תאווה, להתקשר לחבר או לשלוח הודעה.
אשמח לדבר איתך טלפונית . אם תרצה צור איתי קשר במייל aniazmi76@gmail.com

בהחלמה

בעניין: אהלן אני חילוני לפני 10 שנים, 3 חודשים #53598

• Rondo
  • דירוג פלטיניום
היי גלעד
כמו שקודמיי ציינו
ההתנהגות הכפיתית / מחלה
תוקפת חילונים ודתיים כאחד
לנו (לחילונים ) יש אולי קצת  פחות רגשות אשם
עם הדבר
בתור התחלה החלף את הטלפון החכם בטלפון טפש
אתה לוחם בצה״ל ולא מנכ״ל חברת הייטק
תוכל להסתדר גם בלי חיבור רשת בטלפון
שיהיה בהצלחה
אשמח לראות אותך ממשיך פה

בעניין: אהלן אני חילוני לפני 10 שנים, 3 חודשים #54000

• יעקב י
  • חבר ותיק
מה שיש לי לומר כבר קודמי כתבו- אם אתה רוצה להישאר עדיין עם הפלאפון החכם, יש דרכים לחסום את האינטרנט, תראה מה "ונשמרתם" מציעים...
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן