ברוכים הבאים, אורח

תבוע עמוק
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: תבוע עמוק 1359 צפיות

תבוע עמוק לפני 10 שנים, 3 חודשים #53454

• rbg
  • חבר ותיק
שלום חבר'ה

אני מרגיש שאין לי יותר כוחות להיתמודד עם הדבר הזה ונמאס לי כבר להילחם אני כבר עייף המלחמה הזאת....

אני בחור בין 24 עוד מעט 25 בחור של ישיבת הסדר הייתי כמה שנים טובות בישיבה ונשערתי שיוער ו' אני מרגיש שנאי מנהל חייים כפולים מצד אחד אני נחשב מאוד דתי דתי חזק ואני גם רוצה להגיע לשם... תלמיד חכם
מצד שני אני כזה עמוק בתוך הדבר הזה שאיןן כבר כוחות לפעמים אני חוטא למרות שאני יודע שזה אסור או (בכנות)  עולה לי איזה מחשבה בראש אחטא ואשוב עכשיו אני יודע ומכיר מה העונשים לחטא החמור הזה... פעם הייתי לומד הרבה מאוד על זה ולא הבנתי איך אנשים יכולים לחטוא
אני לא מחפש איזה שהם ליטופים הוא הכל יהיה בסדר כי ברור לי שהמצב שלי מאוד חמור (אגב אני רווק מה שעוד יותר מגביר...) אני לא מבין את ה' הוא אביא לי יצרים כל כך גדולים ואני לא מצליח להתמודד מולם אז למה לא לעזור לי? למה להשאיר אותי לבד בסדר אני מאמין שכל מה שעושה ה' הכל לטובה וכו' ובכל זאת עולה לי המחשבה הזאת למה לא להתחתן שזה יכל להוריד ולצמצם את כל הדברים...

לפעמים אני אומר שווה להיות בחורה אין להם יותר מידי את היצרים שלנו ויותר קל להן למרות שיש להן דברים אחרים שהם צריכות להתמודד מולם
אפילו ניסיתי לעשות שכל פעם שאני חוטא אני שם 50 שקל בצדקה לא עוזר הכסף נעלם אני סובל ולא יוצא מזה
אם אתם שואלים יש לי חסימה האבא של החסימה לא רימון וזה אחרי דם יזע ודמעות של ויכוחים עם ההורים שלי שלא רוצה ולא יודעים ואולי גם לא יותר מידי איכפת להם
כידי לחסום אתר מיסכן אני צריך לחפור מתחת לאדמה ובשושו כידי שאף אחד לא ידע  כי אם כן כל התוכנית של הלחסום אתרים תרד לטמיון אני אמרתי ה' די נמאס לי אתה רוצה שאני יפסיק תעשה שאני יפסיק למה אין לי כוחות לזה כב מה שיותר גרוע שאחרי שאני חוטא זה אפילו לא מזיז לי אני יכול ללכת ואז לחזור לזה שוב דיייייייייייייייייייי נננננננננננננננננננננננממממממממאאאאאאאססססססססס ללללללללללללליייייייייייייייייייי

בעניין: תבוע עמוק לפני 10 שנים, 3 חודשים #53459

• העברי
  • דירוג פלטיניום
שלום חבר ברוך הבא
אצלי התאווה המשיכה גם אחרי שהתחתנתי
יש כאלה שיעידו שהתאווה אף התגברה אצלהם
אבל יש פתרון, יש תקווה
עד לא מזמן לא יכולתי שלא ליפול לפחות פעם אחת בשבוע
אם היה לי גישה לאינטרנט היה ודאי שאפול (והיה כמעט כל שבוע או כל השבוע אצל חמותי)
החסימות לא הועילו לי, עקפתי אותן (למרות שלדעתי הן חשובות אבל לא העיקר)
דווקא ההכרה בכך שאין לך כח היא חשובה
אני הבנתי את זה שאין לי כח, ומשתדל להזכיר לעצמי כל יום
ובאסירות תודה לה' אני נקי היום 74 ימים (בעוד שאני נמצא הרבה במקום שיש בו אינטרנט פרוץ לגמרי)
קיצר יש תקווה, תמצא אותה בהתחלה בסיפורים של אחרים (אנשים עם החלמה של שנה,שנתיים, 4, 8, 10 ,18..)
ויהי רצון שתמצא אותה בקרוב גם בחייך

אוהבים אותך ומזמינים אותך להישאר איתנו

בעניין: תבוע עמוק לפני 10 שנים, 3 חודשים #53461

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
אוהבים אותך חבר יקר
ברוך הבא
איזה יופי, איזו כנות
אני לא בא למכור לך שהכל בסדר
כי המצב שלך דפוק
וגם שלי
אני זוכר את היאוש, את הבדידות, את הטינות על אלוהים
ההרגשה שזה לא פייר
לא משנה איזו החלטה אחליט טובה ככל שתהיה ,
תמיד חזרתי לשם על ארבע.
אסירותדה לאלוהים שגיליתי את שמור עיניך ואת תכנית הצעדים.
לפני כשנה וחצי
ותודה לאלוהים ששומר עלי למרות רצוני נקי למשך שבועיים חודש ושנה.
יש פה דרך ויש פה פיתרון
שעובד
כמו שהזכיר המגיב הראשון
הישאר איתנו, דברים מדהימים קורים כאן
אם ברצונך לקבל יותר הכוונה
אנא שלח מייל ל
help@Gye.org.il
לקבלת ספרות וטלפונים של חברים
אנא שלח בקשה לprozdor1@gmail.com
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 3 חודשים על ידי .

בעניין: תבוע עמוק לפני 10 שנים, 3 חודשים #53497

ברוך הבא חבר יקר
מניסיון אישי ושל החברים סאת הייסורים עומדת להיגמר בע"ה. מאותו רגע שדרכת על מפתן שמור עיניך חייך משתנים.
ועכשיו קצת עלי... אני התמכרתי לתאווה דווקא אחרי החתונה. כדאי שתדע זאת ותסיק לבד את המסקנות
כולנו כאן בשבילך.

בעניין: תבוע עמוק לפני 10 שנים, 3 חודשים #53567

אחי גם אני בחור ישיבת הסדר והרגשתי את אותה תחושה של חיים כפולים
אך שנודעתי שאני לא היחיד בסיפור הוקל לי,כנראה.שמעתי ממישהו שאמר לי
מכיון שהנשמות שלנו גדולות ורוצות קירבה גדולה לה' יתברך
וזה לא מספק אותנו הקשר שיש בדור הזה.אני בתוך שהקב"ה
תיכנן ויודע מה עושה?
אני בטוח שמצפה לנו חיים הרבה יותר טובים לאחר טיפול בההתמכרות...
אחי ! אנחנו איתך ,תהיה חזק אתה לא לבד...

בעניין: תבוע עמוק לפני 10 שנים, 3 חודשים #53601

אחי היקר,
אני מרגיש בדיוק כמוך, פשוט אותו הרגשה למה ה' הביא לנו את הדבר הנורא הזה, את הרגשת החיים הכפולים שהמשפחה לא מבינה על הצרות שיש לנו עם האינטרנט.
האמת שאני נשוי ומניסיוני זה לא יעזור לך לגבור על התאווה - אולי בהתחלה אבל ש"שלב הפרפרים" בקשר נגמר הסטייה תחזור...
לדעתי חשוב שתבין שהסם הזה בא לענות על צורך מסוים של בדידות או משהו בסגנון- כי הרי תפקידו של הסם לתת לנו הרגשה שאנו רצויים...
אני חדש כאן - אבל אצלי ההבנה שהסם בא לענות על בעיה ספציפית אצלי ואיתרתי את הבעיה עזרה לי במלחמה.
אגב מאוד הסכמתי עם מה שהלוחם בחושך כתב נכון - מי שיש לו את בעיית התאווה מראה על נשמה גדולה
מאחל לך ולכולם ניצחון...
בסוף נהיה שלמים בלי פיצול אישיות

בעניין: תבוע עמוק לפני 10 שנים, 2 חודשים #54791

• rbg
  • חבר ותיק
סליחה שאני קצת ספקני ...

קודם כל אני,לדעתי האישית אם אני הייתי נשוי היה מישהו שיכול לעזור לי להתמודד מול כל הטירוף הזה אני הייתי נותן לה את הסיסמא לחסימה והיה לי מישהו שאני יכול להיתמך בו
ואילו עכשיו אני מרגיש שזה לא כך אני צריך להילחם כידי לשים חסימה עכשיו ברוך ה' יש חסימה אבל היא עדיין לא מספיק ולכן אני מנסה ללכת על החוט הדק כידי שהמש]חה שלי לא תדע ולחסום עוד אתרים מאחורי גבם

בעניין: תבוע עמוק לפני 10 שנים, 2 חודשים #54795

ב"ה

אחי היקר,

ברוך הבא!

אני מוכרח לומר לך שגם לי היו הרבה מחשבות "לדעתי האישית".

כשהייתי בן 15 חשבתי לדעתי האישית שאם אחשוב על מירוץ מכוניות הרבה לא יעלו לי מחשבות של תאווה.
כשהייתי בן 16 חשבתי שאם אני אתאמץ ממש חזק אצליח להפסיק.
בגיל 17 חשבתי שאם אלך לישיבת הסדר אצליח להפסיק.
בגיל 18 חשבתי שאם אתאמץ יותר בסדרים, אעשה משמרים, אתפלל ותיקין, אתן צדקה ואלמד ספרים על שמירת הברית.. אצליח להפסיק.
בגיל 20 חשבתי שאם אשקיע מספיק בצבא אצליח להפסיק.
בגיל 23 הייתי בטוח שברגע שאתחתן הספור הזה יגמר...

אתה יודע מה הטרגדיה בכל השרשרת הזו? בכל פעם הראש שלי הזין אותי בדברים שונים.. אבל הראש שלי חולה.. היה חולה ונשאר חולה.. אז "דעתי האישית" היא דעה מאד חולה, שום דבר ממה שחשבתי שיעזור לא עזר בסופו של דבר. אני מציע לך בחום להתחבר פה לאנשים עם נקיות ומפוקחות כך שהראש שלהם קצת פחות חולה ולקבל מהם את עצותיהם הנבונות.. ב"ה בחסדו הגדול של ה' כאשר אני מקשיב לעצות הללו ודבק בתכנית ה' עושה לי נס ומשאיר אותי נקי כבר 48 יום...

שיהיה לך בהצלחה!

בעניין: תבוע עמוק לפני 10 שנים, 2 חודשים #54878

רוצה להשתחרר
אני איתך
הראש שלנו תמיד משבש אותנו שאנו נתגבר לבד
אבל אין ברירה חייבים כלים להתמודד עם הבעיה

בעניין: תבוע עמוק לפני 10 שנים, 2 חודשים #54897

אוהבים אחי

וקיפאון

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות