ברוכים הבאים, אורח

חדש פה בפורום ויש לי שאלה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חדש פה בפורום ויש לי שאלה 926 צפיות

חדש פה בפורום ויש לי שאלה לפני 10 שנים, 3 חודשים #53450

היי! אני חדש פה פוסט ראשון..
אני כרגע בשיעור ד' אחרי צבא קרבי...אין סרט וסדרה שלא עברו מתחת לעכבר המחשב שלי..אני מכיר את ההרגשה של "אם אני יפסיק לראות סרטים, אני יעקור חלק מהחיים שלי שאני לא מוכן לעקור". אני די חדש לכל השיטה של ה12 צעדים וכו' ועדיין לא עיינתי בה..
לפני שעתיים בערך חטאתי במקלחת.אחרי בערך שבוע וחצי..
אבל נחשו מה? אני מאושר! כי לפני שבוע וחצי הוצאתי את המחשב מהחדר..כן כן..אחרי שחאטתי לפני שבוע וחצי, ה' בחסדיו עשה לי נס אישי והביא לי עוז וגבורה ומחשבה בקודקודי לפרק את המחשב..ומה עם כל הסרטים והסדרות? הם עדיין חלק מהחיים שלי רק שעכשיו אני לא יכול לראות אותם בפרטיות.

נכון שהרצון לאונן נובע בשורש שלו מחוסר מסויים בנפש, אז אצלי אני מרגיש שזה גורם לי לה להרגיש בטוח,זה מאפס אותי,זה מחזיר אותי לקטנות האישית שלי זאת אומרת שאני יכול ליהיות מאוד עצמאי ופעלתני וכו' כל היום,אבל כשאני מאונן אני כביכול חוזר לנקודה הבטוחה שלי,שבה אני לא חשוף , קטן וחסר דאגות. קשה להסביר מה שמרגישים בנפש כמובן אבל ניסיתי לתת טעימה ולשאול אם יש מישהו שמזדהה או חש את ההרגשה ה הזאת בחטא שלו
אני נמצא בשלב (לפי הערכתי) שלא פ תרתי והגעתי לשורש הבעיה בנפש, וגם יש לי התמכרות קלה..
(חלק ממה שכתבתי פה לקחתי מפוסט אחר שלי ואני מודיע על כך למען הסר בלבול מיותר..פשוט כתבתי שמה המון ממה שרציתי לכתוב פה)
"אל תערוץ ואל תחת כי עמך ה' אלוקיך בכל אשר תלך".
שבוע טוב.
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 3 חודשים על ידי .

בעניין: חדש פה בפורום ויש לי שאלה לפני 10 שנים, 3 חודשים #53474

• העברי
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
שלום אחד מהמניין וברוך הבא
אני מאוד מזדהה עם התחושה שאם אני לא אראה סרטים זה כמו עקירה של חלק ממני
זה בא אצלי בהרבה תחומים, גם בגישות מוטעות כמו טינות (טוב לי להיות בטינה כעת על משהו ואין לי שום רצון לשנות את זה)
או בדיכאונות או בתאווה.. קשה לי להאמין באותם רגעים של טירוף שאלוקים יכול לסדר לי משהו יותר טוב מזה

אני גם מאוד שמח בשבילך שעשית את הצעד הזה של הוצאת המחשב מהחדר
אני זוכר כמה פעמים שביקשתי מאבי לעשות לי חסימה על האינטרנט או להחליף לי לפלאפון בלי אינטרנט
זה מאוד הקל עליי ושימח אותי

לגבי החוסר, אני הבנתי שהחוסר הוא חוסר בקרבה לאלוקים,
לדוג' אני עכשיו רוצה קשר עם בחורה מחוץ לנישואים..
אני משתוקק לקשר רומנטי, אם אצליח להשיג קשר כזה עם משהי זה לא באמת יספק אותי
זה יוכל למלא אותי זמן מה.. אבל לאחר זמן הריגוש יפחת ואז מה? אני אכיר עוד משהי? או אחפש משהו יותר מרגש?
בעצם זה כמו חור שחור, חוסר שלעולם לא מתמלא
הספונסר שלי הראה לי שזה בעצם צימאון לקשר עם אלוקים, רק הוא יכול למלא לי את החוסר (בקיצור, אני מאוד מזדהה עם תחושת החוסר)

מצאתי בעבודת הצעדים הרבה תקווה בנושאים האלה
ובנושא הכללי שבו עוסק האתר
מאחל לך שגם אתה תמצא

בעניין: חדש פה בפורום ויש לי שאלה לפני 10 שנים, 3 חודשים #53481

• מודה ועוזב ירוחם
  • רצף ניקיון נוכחי: 17 ימים
  • דירוג זהב
  • גם כך אנחנו עוברים פה, לפחות נהנה מהדרך
שלום אחד מן המנין וברוך הבא!
מפתיע לגלות כל פעם מחדש איך הבעיה שלי, על גווניה השונים, מתוארת די במדוייק ע"י אחרים, פה בפורום.
ההרגלים הרעים שלנו, הפכו לחלק מאתנו וכל ניסיון להיפרד מאחד מהם, מבחינתי, כמוהו כתרומת איברים.
מניסיוני הקט, כדי לקבל החלמה, צריך להתחיל בעבודת הצעדים.
תתחיל בלשתף, תישאר אתנו, פה תמצא את הבסיס להחלמה.
דבר עם חברים, יש רבים פה בפורום שישמחו לשתף ולהקשיב.
ואם יורשה לי, אשתמש בפסוק שכתבת "רק חזק ואמץ, אל תערוץ ואל תחת כי עמך ה' אלוקיך בכל אשר תלך"
חזק ואמץ! ואל תשכח מי מנהל את העולם, למי הכח, מי יכול לעזור בכל מצב, אנחנו חסרי אונים ויכולים להחלים רק אם עמך ה' אלוקיך בכל אשר תלך.
אוהב,
ירוחם
אבא, אני רוצה להיות בטוח בכל ליבי
שלמסע הזה יהיה סוף טוב
שכל מה שאני עובר בדרך
יהפוך חולשה לעוצמה גדולה (אביתר בנאי)
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 3 חודשים על ידי .
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן