ברוכים הבאים, אורח

שלום לכולם
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: שלום לכולם 2115 צפיות

שלום לכולם לפני 10 שנים, 3 חודשים #53179

שלום חברים.

ראיתי את האתר לראשונה לפני כ3 שבועות.  לראשונה בחיי אני מסתכל על מהלך חיי בצורה שונה..
האמת שפעם ראשונה אני מעלה את הסיפור שלי על הכתב ועוד בפורום- זה מאד מאד מפחיד אותי..

אני בן 32 נשוי עם ילדים.. הסיפור שלי מתחיל גיל מאד צעיר מסביבות גיל 7 אפילו, בו גיליתי את היכולת להפיק הנאה מגופי. עם השנים נחשפתי לצערי לילדים שונים (שכן+ ילד מהכיתה) שחשפו אותי לרעיונות ותכנים שהכניסו לי רעיונות נוספים לראש.  מאז אני שקוע בתאווה . בנערותי הבאתי את עצמי למצבים מאד לא נעימים שכמעט הכניסו אותי למשבצת פלילית. 
במהלך השנים המצב הזה גרם לתחושת נחיתות עצמית מאד קשה. ואיך שאני רואה היום התאווה ממש עיצבה את האופי שלי באופן מסוים - אדם מופנם יותר קצת חסר בטחון עצמי וכו'.
בחסדי ה' זכיתי באשה וילדים מדהימים  אך כמובן שהתאווה ממשיכה לתפוס "מקום של כבוד" בחיי.

היו לי כמה מחשבות בעבר על זה שאני מכור  אך האתר נתן לי את האישור האחרון לכך.  היום אני מבין יותר את התאווה שליומבין מדוע היא כה חזקה. תמיד אמרתי לעצמי שאולי אצלי פשוט יצר המין חזק יותר מאחרים. היום  ההבנה משתנה. 

מה קורה היום:  היום אין לי ספק שהתאווה שולטת בי וגורמת לחיי להיות מלאי עצב כעס ומרירות.  אני מצליח להפסיק לתקופות קצרות. (מאז שנכנסתי לאתר הצלחתי להגיע לתקופה של 12 יום- ומאז נפלתי מס פעמים).    בתקופה שבה אני בשליטה, מספיק יום קשה בעבודה או מצב רוח ירוד  ואז ראייה אחת אסורה מדרדרת אותי במדרון ללא שליטה עד לנפילה.

אני מספר את סיפורי מכיון שאני מרגיש שאני צריך עזרה ותמיכה חיצונית שיעזרו לי להגיע למצב שאני יודע להשאר בשליטה ולא ליפול מכל גירוי קטן.    אני לא משלה את עצמי שהתאווה הזאת תעלם (והקריאה באתר עזרה לי יותר להשלים עם זה) אני יודע שהתאווה הזאת היא אנושית ואונברסלית ואצלי היא מופיעה בצורה של התמכרות. 
אני מוכן ובשל לעבודה קשה ואשמח להכוונתכם ותמיכתכם.

תודה ענקית מראש.

הכל לטובה.

בעניין: שלום לכולם לפני 10 שנים, 3 חודשים #53180

• העברי
  • דירוג פלטיניום
שלום אח יקר
עשית צעד גדול ומפחיד
מאוד מזדהה איתך..
אותי זה גם שחרר החשיפה הראשונה הזאת
מאחל לך הרבה הצלחה

תישאר איתנו יש כאן הרבה תקווה

בעניין: שלום לכולם לפני 10 שנים, 3 חודשים #53181

ברוך הבא. מזדהה עם כל מילה שלך גם אני חדש והשיתוף והתמיכה אין להם תחליף.
באהבה ובהערכה. 
קדשנו במצותך ותן חלקנו בתורתך, שבענו מטובך ושמח נפשנו בישועתך וטהר ליבנו לעבדך באמת.
אני מאמין באמונה שלמה, שהבורא התברך שמו הוא בורא ומנהיג לכל הברואים והוא לבדו עשה ועושה ויעשה לכל המעשים.

בעניין: שלום לכולם לפני 10 שנים, 3 חודשים #53185

תודה אחים על התגובות.
חממתם את ליבי.

אני שמח לצאת לדרך חדשה של שיתוף במה שכל כך הרבה זמן היה עמוק בפנים.
בעזרת ה' הטוב
רק היום אהיה בשמחה ובחופש אמיתי..

בעניין: שלום לכולם לפני 10 שנים, 3 חודשים #53193

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
שלום חבר
תודה ששסיפרת את הסיפור שלך שלי.
תודה שהזכרת לי את המקום ממנו באתי
תודה שהזכרת לי לאיפה אני לא רוצה לחזור
הגעת הבייתה
אם תרצה לשמוע על הדרך שעבדה בשבילי
ושהצילה לי את החיים, כל יום רק להיום במשך יותר משנה
אנא שלח מייל לhelp@gye.org.il
וכן לקבל ספרות וטלפונים של חברים שלח לprozdor1@gmail.com
בהצלחה ויהי האלוקים אתך
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: שלום לכולם לפני 10 שנים, 3 חודשים #53195

תודה אחי

בעניין: שלום לכולם לפני 10 שנים, 3 חודשים #53210

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
ברוך הבא חבר יקר,

אצטרף לדברי החברים הנוספים שבירכו אותך ואאחל לך שתמצא כאן את מה שמצאתי בעצמי - נקיות, שפיות ומפוכחות שאין להם תחליף.

ברשותך אתייחס לנקודה אחת שאתה מציין בסוף הדברים שלך. אתה מבקש להגיע לשליטה, כדי שלא תיפול מכל גירוי קטן. למרות שאני מאוד מזדהה עם הרצון הזה, אני לא מצטרף לבקשה של "להיות בשליטה", כיון שהנסיון האישי שלי הראה לי שככל שאני מנסה להיות בשליטה יותר - כך אני מאבד עוד ועוד מהשליטה שעוד נותרה לי על השימוש בתאווה או על החיים בכלל.

אנסה להסביר את עצמי: אני פריק של קונטרול. לא משנה כעת עם השליטה היא במעשים שלי, ברגשות של אשתי או במצב העבדות במרכז אפריקה. בכלל לא נוגע מהו הענין, העיקר שאני יוכל לנהל את העולם כרצוני. בעצם הכל בסדר עם זה, כיון שבדרך כלל אני אדם הומני ורוצה בטובתם של כולם, כך שאם אלוקים היה נותן לי לשלוט בהכל - נראה לי שהייתי עושה אחלה עבודה. הבעיה היא שהוא לא חושב שזה רעיון טוב (לא מבין בדיוק למה...), ולמרות הצורך הנואש שלי לשלוט - העולם מתנהל מעצמו בלי התחשבות במצב שלי.

למשל בסודן יכולים להמשיך לההירג מליונים בלי שהעולם יצייץ, אשתי מסוגלת להיות במצב רוח לא טוב, הבוס מסוגל לא לאהוב משהו שעשיתי וכן הלאה וכן הלאה. אבל אני לא מסוגל לקבל את זה. אז מה אני עושה? במשך שני עשורים מחיי ידעתי רק תשובה אחת לכך - השתמשתי בתאווה. זה לא שהדברים היו ברורים לי בצורה הזאת כל פעם שאוננתי או צפיתי בפורנו, אבל במבט לאחור אני מבין שבתאווה מצאתי את מה שחיפשתי בחיים - שליטה. כאן אני הייתי זה שבוחר מה לעשות, ויכולתי להנדס את העולם כפי שרציתי. בפנטזיה - אני אדון לעצמי.

אבל גם בפיתרון הנפלא הזה היתה בעיה, כיון שבסופו של דבר, גם כאן לא יכולתי לשלוט בתוצאה... אז ניסיתי לאונן בלי להוציא זרע, או לצפות בפורנו בלי לגעת בעצמי או כל מיני "טריקים" כאלו שהיו אמורים לתת לי לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלימה. פאדיחות, גם זה לא עבד.

בעצם לא באמת רציתי להפסיק להתאוות לחלוטין (כיון שהתאווה סיפקה לי פיתרון לכל מיני בעיות), אלא רציתי לשלוט בכך. גם כשהגעתי להחלמה לא חלמתי שאני עומד לוותר על התאווה לגמרי (רק להיום), כי עבורי לוותר על התאווה זה כמו לוותר על איבר מהגוף או משהו כזה. נכון, התאווה הפריעה לי, אפילו מאוד הפריעה, אבל אם רק הייתי יכול לשלוט בה - זה היה מצוין. אני לא מדבר כעת על הרגע שאחרי הנפילה, כשהאובססיה סוף סוף נרגעה ואני מרגיש רק את הפספוס והדיכאון מחוסר ההצלחה שלי לשלוט במצב, אלא מה באמת רציתי בתוך תוכי.

ומכיון שהבעיה שלי היא שליטה - הפיתרון היה שחרור. זה לא שפתאום אני מצליח לשחרר, אלא שבלית ברירה הבנתי שאני צריך לפחות להיות פתוח לכך. למשל אתמול כאשר שוב פעם לא הצלחתי לשלוט במצב הרוח והרגשות של אשתי, רציתי כרגיל לשרוף את העולם, אבל בכל זאת התקשרתי לספונסר. התווכחתי איתו, אבל בתוכי ידעתי שהוא צודק ורציתי שהוא יאמר לי את הדברים שהוא אמר (אני מקווה שהוא לא קורא את זה...). הנכונות להיכנע ולוותר היו הפתח, ואחר כך נתתי לאלוקים לשלוט במצב במקומי.

כך זה גם עם התאווה. אני לא מנסה לשלוט במצב. נהפוך הוא - הודיתי שאני חסר אונים לחלוטין מול התאווה ולעולם לא אצליח להחזיר לעצמי את השליטה בתאווה. במקום זה אני נכנע לחלוטין, מוותר על התאווה, ונותן לאלוקים שישלוט במקומי.

האמת היא? הוא עושה את העבודה הרבה יותר טוב ממני.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: שלום לכולם לפני 10 שנים, 3 חודשים #53220

אני מוכן ובשל לעבודה קשה ואשמח להכוונתכם ותמיכתכם.

יפה מאד ! לא מובן בכלל.
אני מאד מאד מזדהה עם הרצון לעשות ה-כ-ל ע"מ להפסיק.
אי אפשר בלי זה.
להיות חכם זה לא עזר לי להיות נקי.
עלי לעבוד.
הדבר הבסיסי בגדול הוא לבוא לקבוצות חיות.
ברוך הבא ! רק טוב יצא לך מזה... 
בהצלחה.
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: שלום לכולם לפני 10 שנים, 3 חודשים #53306

עוזרני, תודה על דבריך..

סוד, קראתי את תגובתך,  בגדול הבנתי את עניין  הרצון לשלוט שגורם לשימוש בתאווה  ומבין את החשיבות של הויתור על הנסיון לשלוט בהכל.
אך עדיין לא הבנתי  למה צריך לוותר על הרצון לשלוט בתאווה.  הרי על הרצנוות שלי אני יכול לשלוט  כי הם שלי !!  כמו שאני שולט על  דחפים אחרים.  לכאורה אם אוותר וארגיש חסר אונים מה בעצם ידחוף אותי לשינוי

לא הצלחתי להבין עד הסוף..  אודה אם תנסה להסביר לי יותר..

בעניין: שלום לכולם לפני 10 שנים, 3 חודשים #53412

• סוד הכניעה
  • מנהל
זאת בדיוק הנקודה. הרצון לשלוט - גורם לי את חוסר השליטה הגדול ביותר שאני מסוגל להגיע אליו. ככל שאני מנסה לשלוט יותר - כך אני מאבד יותר שליטה. לעומת זאת כאשר נכנעתי והפסקתי לנסות לשלוט - פתאום המצב הסתדר ואני נקי. לשלוט בהתמכרות שלי זה כמו לנסות לשלוט במישהו אחר. כל כמה שאני ינסה יותר לשלוט בו - זה בדיוק יגרום לו את הפעולה ההפוכה של רצון לעשות את מה שהוא רוצה ולא להתחשב בי. דוקא השחרור יכול לגרום לו לרצות לעשות דברים לפי בקשתי.

כל השנים בתאווה ניסיתי לשלוט וזה לא עזר לי כלום. כאשר שחררתי ונתתי לאלוקים - זה עבד, וזה ממשיך לעבוד מאז.

ההבדל בין התאווה לבין דחפים אחרים שלי הוא שבתאווה אני מכור, וזה אומר שאיבדתי את השליטה על כך. אין לי יותר אפשרות לבחור להשתמש או לא להשתמש בתאווה, אבל זה כמובן לא המצב עם דחפים אחרים. אני יכול להחליט לאכול או לא לאכול, אבל לא יכול לעשות את אותו דבר מול התאווה. אז כאשר אני מוכן להודות בכך שאני מכור - אני יכול גם לראות למה השליטה לא מחזיקה שום מעמד מול התאווה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 3 חודשים על ידי .

בעניין: שלום לכולם לפני 10 שנים, 2 חודשים #54562

לאחר כחודשיים בתוכנית ופעמיים שהייתי בקבוצה קראתי שוב את השרשור
הבנתי מה שלא הבנתי בפעם הראשונה שקראתי, כיף להרגיש את ההתקדמות.

הייתי מאד רוצה לדעת לשחרר..  יש בתוכי סתירה פנימית אני מרגיש שאם אשחרר הדברים לא יתקדמו..

למשל לגבי אשתי.  אשתי מאד בלגניסטית ורחפנית ואני מאד מנסה לשלוט בעניין, מעיר הערות , קובע  שעות סידור. נותן לה תזכורות.
אני עושה את זה כי חוסר סדר בחיים פשוט מטריף אותי.  אבל נראה לי שבעיקר מה שמתסכל אותי הוא חוסר האכפתיות של אשתי לגבי הסדר בבית.  יש לי ציפיה שאצל אשה הרצון לסדר יהיה טבעי וזורם ושהיא תרדוף אחרי בנושא ולא הפוך.

יוצא שכל תקופה מסוימת אני יוזם שיחה על כמה אני מתוסכל מחוסר ההשקעה בבית. ואני כל הזמן מתוסכל מהנושא.
איך אני משחרר את העניין  מבלי  שהבית יגיע לתוהו ובוהו?    האם אני צריך לקחת על עצמי את העניין ללא תלונות? וללא הערות?

אודה לעזרתכם..

בעניין: שלום לכולם לפני 10 שנים, 2 חודשים #54563

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני ממש רחוק בלהיות מייעץ לשלום בית וכו',
אבל אתן מהכלים של התוכנית, עזוב את אשתך תנסה לקבל את הדברים שאתה "לא יכול לשנות"
ולעשות דברים שאתה "יכול לשנות" קצת עזרה פה ושם "בלי לחץ" רק לשם נתינה ואפי' מבלי לחכות למחמאות
ותפילה לאלוקיים שיעזור לך לעשות את הפעולות הנכונות מול אשתך
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: שלום לכולם לפני 10 שנים, 2 חודשים #54655

תודה אבי
חזקת אותי..

בעניין: שלום לכולם לפני 10 שנים, 2 חודשים #54658

• סוד הכניעה
  • מנהל
איזה יופי לקרוא על ההתקדמות שלך.

שמעתי פעם נוסח אחר לתפילת השלווה:

אלי, תן בי את השלווה לקבל את כל האנשים שאינני יכול לשנותם, אומץ לשנות את האדם היחיד שביכולתי לשנותו, ואת התבונה להבין שהאדם הזה - הוא אני.

בעניין: שלום לכולם לפני 10 שנים, 2 חודשים #54699

אוהבים אותך הכל לטובה.

מזדהה מאוד עם התחושות שלך.

באמת באמת הכל לטובה רק שלפעמים רואים עד כמה הכל לטובה ממש ממש כשמשהו קורה ולפעמים עובר זמן רב מאוד...

ברוך הבא,

הצילני נא
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.51 שניות

Are you sure?

כן