ברוכים הבאים, אורח

פתאום קם אדם
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: פתאום קם אדם 975 צפיות

פתאום קם אדם לפני 10 שנים, 4 חודשים #50889

היום הייתי קצת משועמם. ונפלתי . מיד אחר כך באה לי תחושה של דכדוך. תחושה לא מוסברת של עוצמה מילאה אותי וקבעתי עם עצמי שהיום אני מתחיל להתמודד באמת ולא מטאטא דברים מתחת לשטיח אני רוצה להצליח להתגבר על התאווה שיש לי באמת!!! ואז גיליתי את האתר הזה... החלטתי שאני הולך איתו עד הסוף. לכן חברים יקרים קבלו אותי למשפחה שלכם אני מקווה שסוף סוף אצליח לעשות פה את מה שלא עשיתי עד עכשיו. בבקשה תנו לי עצות תעזרו לי להתמודד פה. שארגיש שיש פה עוד אנשים עם תחושה דומה..בתודה 0.

בעניין: פתאום קם אדם לפני 10 שנים, 4 חודשים #50890

• arielwriter
  • דירוג זהב
שלום חבר יקר! אוהבים אותך על האומץ והנכונות לא לטטאות דברים מתחת לשטיח.
החברים פה, תודה לאלוקים, תומכים אחד בשני ועוזרים אחד לשני להתגבר.
אתה צריך לדעת שחלק גדול מהפורום נגמל או מחלים או איזה מונח אחר שתבחר, מהמחלה, בשיטת "12 הצעדים" שזה בעצם סוג של דרך חיים, עם 12 צעדים מנחים לחיים.
אתה מוזמן לקרוא כאן את הפוסטים השונים של חברים, להתרשם, כמובן שאין כאן שום הכרח לבחור בשיטה זו או אחרת.
בתור אחד שניסה כבר המון המון דברים, אני כרגע מרגיש שהדרך שלי היא 12 הצעדים, אני גם רואה את הניסים שהתחוללו לאנשים שהלכו בדרך זאת... מקווה שאלוקים בחסדו הגדול יתן גם לי קצת החלמה.
אני ממש ממליץ על החלמה בשיטת 12 הצעדים, אם באמת נמאס לך ואתה רוצה לגמור עם זה, ואתה מוכן להתחיל לעבוד בשיטה, אז אני מאמין שתצליח!
אני חייב להזהיר מראש שהשיטה יכולה להרתיע אנשים, ויכולה כמובן שלא להרתיע, ITS UP TO YOU... בכל מקרה ממה שאני יודע, המון מכורים שנרתעו מהשיטה הזאת בסופו של דבר (אני ביניהם...) חזרו על ארבע והתחילו לעבוד בשיטה זו...
אני לא רוצה להפחיד כמובן, יכול להוית שהמקרה שלך שונה או אחר, יכול להוית שתוכל לפתור את זה עם כלים אחרים שמופיעים באתר... תנסה, אבל אל תשכח ואל תיסוג מהמטרה שלך!
לא משנה מה, הקהילה כאן בהחלט תעזור לך בהחלמה ותתמוך, והשיתוף והדיבור עם חברים עוזר לא משנה אם אתה בשיטת 12 הצעדים או לא!
בהצלחה אח יקר!

בעניין: פתאום קם אדם לפני 10 שנים, 4 חודשים #50891

• מודה ועוזב ירוחם
  • רצף ניקיון נוכחי: 17 ימים
  • דירוג זהב
  • גם כך אנחנו עוברים פה, לפחות נהנה מהדרך
הכי חשוב שגם אחרי נפילה, פתאום קם אדם...
מהמקום שבו אנו נמצאים אפשר רק להתרומם, ולי נראה שכאן המקום הנכון להתחיל את התהליך.
בהחלמה
ירוחם
אבא, אני רוצה להיות בטוח בכל ליבי
שלמסע הזה יהיה סוף טוב
שכל מה שאני עובר בדרך
יהפוך חולשה לעוצמה גדולה (אביתר בנאי)

בעניין: פתאום קם אדם לפני 10 שנים, 4 חודשים #50936

• שי_
  • דירוג זהב
אבישי,

הגעת למקום הנכון. בתור התחלה הדבר החשוב ביותר הוא לצאת מהבדידות. תתחיל להתכתב, תגיב להודעות בפורום, תעלה לקבוצות הטלפוניות, בקש במייל רשימה של חברים ותיקים. המחלה שלנו אוהבת בדידות זו מקור חיותה ואתה חייב לנתק לה את החמצן.

אם אתה רוצה שלח בפרטי את המייל שלך ואני אשלח לך את הספרות הרלוונטית.

לאחר שתכיר את התוכנית תשיג לעצמך ספונסר ותתחיל ללכת לקבוצות חיות ולעבוד על תכנית 12 הצעדים.

בנוסף שולח לך הודעה בפרטי

בן
מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה. אֲדֹנָי, שִׁמְעָה בְקוֹלִי: תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ, קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל, תַּחֲנוּנָי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן