ברוכים הבאים, אורח

צעד 1- ההחלמה מתחילה!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: צעד 1- ההחלמה מתחילה! 1527 צפיות

צעד 1- ההחלמה מתחילה! לפני 10 שנים, 4 חודשים #50699

• יאיר221
  • דירוג זהב
שלום! אחרי כמה פעמים שהספונסר שלי אמר לי לכתוב את הצעד הראשון אני אנסה להתחיל אותו עכשיו- שיהיה לנו בהצלחה!

אהלן, קוראים לי יאיר ואני מכור לתאווה, לשלמות, להיות אהוב על כולם, להיות מספר 1, לכעוס ולהתפוצץ על מי שלא עושה מה שנכון ובקיצור "והייתם כאלוקים".
ממתי זה התחיל אין לי מושג- המפגש הראשוני שלי עם אוננות היה בגיל 15 בערך ואני לא חושב שמאז הייתי מכור אלא פשוט גיליתי את היצר הרע המוכר לכולם.
אני חושב שההתמכרות התחילה בעיקר באיזור הצבא- כך שהגיע זמן מסויים שכל יציאה הבייתה הייתה מסתכמת בכמה שעות טובות בלילה מול המחשב ונגמרת בנפילה. כמובן שהייתי ישן שעתיים אולי פחות לפני החזרה לבסיס והייתי מתחיל את השבוע הפוך לגמרי. ולא שיש לך זמן לישון בצבא- וכך כל השבוע העייפות רודפת אותך. וכל פעם הייתי משתגע מעצמי- ואומר "חלאס! זה הורס אותך, למה אתה ממשיך לעשות את זה?" מוצש"ק הבא זה לא יקרה! ושוב זה קרה ושוב ושוב...

והנה חוזרים לישיבה בשמחה ובששון וכאן זה בטוח לא יקרה! אז נכון שבישיבה ב"ה תמיד הייתי נקי- אבל כמעט כל פעם שהייתי מגיע לבית- נפילה! איך זה יכול להיות הרי הולך לי כ"כ טוב בישיבה, ואני תלמיד טוב ומתפלל הרבה וכדו' פשוט לא הצלחתי להבין מה קורה לי. והנה לילה אחד אחרי נפילה עצבנית, או שזה היה באותו השבוע- חיפשתי קצת עזרה באינטרנט על הנפילות. ואז גיליתי את האתר ואת העניין של התמכרות. מכיוון שאמא שלי קצת מתעסקת בנושא של מכורים לסיגריות ולסמים- המילה "מכורים" ישבה אצלי במקום מאוד שלילי- כך שממש אבל ממש לא רציתי להיכנס להגדרה הזו, שכנראה כל אחד באתר הוא חלק ממנה. וגם הסיפורים הראשונים שפגשתי באתר היו ממש "הזויים" בשבילי, אנשים שהתחילו לאונן מגיל 8, אנשים שהיו עם כל סוגי האנשים וכדו' ואני מחשיב את עצמי לבחור די פשוט- לא טעם מחטאי העולם, מלבד התאוות באינטרנט בסרטים- מה שלצערי כולם נפגשים איתו, ונכון שאני לא מצליח להפסיק וזה ממש משגע אותי אבל אני ממש לא ברמה של החבר'ה שם- 'המכורים'.
לכן המשכתי להיות בקשר "שלום שלום" עם האתר- קיבלתי את המייל היומי וניסיתי כמה פעמים לצלוח את טבלת 90 הימים כמובן ללא הצלחה.

לאט לאט- ככל שהמשיכו הנפילות והרצון להפסיק גבר התחלתי יותר להתחבר לפורום ולקרוא יותר על הנושא ולאט לאט יותר הזדהתי עם התחושות ועם השיתופים- עד שלאט לאט חילחלה ההכרה והיא עדיין מחלחלת לאט שגם אני כנראה (שששש.. לא בקול רם) מכור. ומתוך המקום הזה אני כותב את הדברים- נכון אני כבר כמה חודשים בתוכנית וב"ה הגעתי לתקופות נקיות הכי ארוכות שהיו לי מזה שנים וזה לא הרבה זמן (23 ימי נקיות) אבל אני עדיין לא שלם עם ההגדרה של מכור או עם ההשלכות שלה, ולכן קשה לי לעשות את הכל בשביל ההחלמה! אני מקווה שלפחות בכתיבה הזו של תחילת הצעד הראשון אצליח להתקדם יותר לעבר ההחלמה! רפואה שלמה לכולם! וחיבור אמיתי ושלם לבורא עולם!

בעניין: צעד 1- ההחלמה מתחילה! לפני 10 שנים, 4 חודשים #50701

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
תודה רבה יאיר על השיתוף.

במסר מסוד הכניעה ביום שני האחרון הוא אמר דבר מעניין.
זה לא שיש לי כוח "לא לצפות" בפורנו.
זה שאין לי כוח "כן לצפות" בפורנו.

מאחל לך שדרך הצעד הראשון תגיע להבנה שבאמת אין לנו סיכוי בלי אלוקים.
אז הרבה יותר קל. אז אפשר להגיע למקומות נפלאים כי אנו כמו עללים בידי אימם.
כשאני שם, לפעמים אני אומר תודה אבא שהפכת אותי למכור כה תלותי בך.

אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: צעד 1- ההחלמה מתחילה! לפני 10 שנים, 4 חודשים #50707

• arielwriter
  • דירוג זהב
ברוך הבא חבר יקר! אתה מוזמן לדבר איתי בפרטי אם מתחשק!
אני מאחל לשנינו החלמה, ושאלוקים ירפא אותנו

בעניין: צעד 1- ההחלמה מתחילה! לפני 10 שנים, 4 חודשים #50753

• יגל לבי
  • דירוג זהב
  • בוראי, אני חסר אונים ! אנא עזור לי.
שלום וברוך הבא יאיר,

כמה הזדמניות פיספסתי רק בגלל היותי מכור ?

אני מכור, וכל זמן שלא הגדרתי את עצמי ככזה בזבזתי הרבה הזדמנויות להצליח !

אנא אל תחכה עד שתגיע לגיל שלי כדאי לראות כמה, כמה הרסתי , כמה הפסדתי .

אולי תנסה  לבדוק את עצמך על השאלון דלהלן בכנות ובאוביקטיביות כאילו שאתה מישהוא אחר .

1. האם חשבת אי פעם שאתה זקוק לעזרה בגלל החשיבה או ההתנהגות המינית שלך?
2. שתהיה במצב טוב יותר אם לא תמשיך "להיכנע"?
3. שמין או גירוי שולטים בך?
4. ניסית פעם להפסיק או להגביל את עשיית הדבר שלהרגשתך היה פסול בהתנהגות המינית שלך?
5. האם אתה פונה למין כדי לברוח, להקל על חרדה, או משום שאינך יכול להתמודד?
6. האם אתה מרגיש אשמה, חרטה או דיכאון לאחר מכן?
7. האם רדיפתך אחרי מין הפכה לכפייתית יותר?
8. האם היא מפריעה ליחסיך עם אשתך?
9. האם עליך להיעזר בדימויים או בזיכרונות בזמן קיום יחסי מין?
10. האם דחף בלתי נשלט עולה כשהצד השני מתחיל אתך או מציע/ה מין?
11. האם אתה ממשיך מקשר אחד לאחר או ממאהבת אחת לאחרת?
12. אתה מרגיש שהקשר הנכון יעזור לך להפסיק להתאוות, לאונן או לקיים יחסים ללא אבחנה?
13. האם יש לך צורך הרסני – צורך מיני או רגשי נואש במישהי או במישהו?
14. האם בעקבות הרדיפה אחרי מין אתה מגלה חוסר-אכפתיות לעצמך או לרווחת המשפחה שלך או אחרים?
15. האם פחתו היעילות או כושר הריכוז שלך כשהמין נעשה כפייתי יותר?
16. האם אתה מפסיד זמן מהעבודה בשל כך?
17. האם אתה פונה לסביבה נחותה יותר בחיפוש אחר מין?
18. האם אתה רוצה להתרחק מהשותפה למין בהקדם האפשרי לאחר המעשה?
19. אף שאשתך מתאימה מבחינה מינית, האם אתה עדיין מאונן או מקיים יחסי מין עם אחרים?
20. האם אי פעם נעצרת בגין עבירה הקשורה למין?

שאלה 8 ו9 19 אולי לא נוגעים אליך כרגע אבל אם ענית על כל השאלון בשלילי יתכן ש 8ו9 19 בטלים ברוב.

הגדרת הבעיה הינה חצי ישועה למרות שאולי קשה לך עם הגדרה כזו אולי פה קבור ה................פתרון.

בהצלחה

יגל
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן