ברוכים הבאים, אורח

צריך עזרה ועצה טובה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: צריך עזרה ועצה טובה 4849 צפיות

צריך עזרה ועצה טובה לפני 12 שנים, 1 חודש #5047

• brit.kodes
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • דירוג זהב
תודה לכולם התחלתי לקרוא את המדריך

דבר אחד אני יכול להגיד על עצמי והוא :

שיש לי בעיה שאני שמור אז אני שומר הכל ממש בכל לפחות מנסה

אבל כשמתחיל הנפילה נכנס בי כמו ארס בלב שאני לא יודע איך להוציא אותו אני ממש מרגיש אותו

זה יכול להיכנס בראיה אחת חזקה של התאוה (לפעמים משהו שפציפי בה )

ומי זה מתחיל רצף של ראיות שאתה לא יודע איפה זה יגמר

ברוך השם אני יכול להגיד שלמעשה ממש בעזרת השם אבל רק בעזרתו אני איך שהוא עוצר ולא נופל

זה מה שאני יכול להגיד על עצמי נכון לעכשיו

יש למישהו פה עצה איך להתחיל במצב שלי דרך אגב זה מצב של  שנים

ותודה זלמן אני קורא הרבה את מה שאתה כותב בפורום וזה ממש נותן כח

בעניין: צריך עזרה ועצה טובה לפני 12 שנים, 1 חודש #5049

ברוך הבא 
"אין דבר העומד בפני הרצון"
"עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה"

בעניין: צריך עזרה ועצה טובה לפני 12 שנים, 1 חודש #5058

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
תעיין תתקדם, ותספר לנו, ונקווה שנשמע רק בשו"ט.

בעניין: צריך עזרה ועצה טובה לפני 12 שנים, 1 חודש #5271

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
ברית קודש (איזה שם נפלא!),

תודה על העידוד, אני שמח שאני מחזק אותך.

תראה, אני לא מכיר הרבה אנשים מבפנים אבל ממה שאני מכיר את עצמי - אני כמוך. או שאני לא רואה נשים והכל בסדר, או שאני נופל כמו מטורף.

אם אתה רוצה רק עצה אחת קטנה לדרך, אבחר בזאת: כאשר אתה מרגיש תאווה, תעצום עיניים ותדבר עם ה'. אל תתפלל אלא תדבר איתו. ממש כמו שאתה מדבר עם חבר. תגיד לו שזה קשה לך ולא בא לך ואין לך חשק לא ליפול וגם לא להלחם בזה ואתה מבקש ממנו שיעזור לך ויקח ממך את התאווה. אחר כך כמובן תסיט את העיניים.

בהצלחה ידידי

זלמן

נ.ב. אם תכתוב קצת יותר על עצמך, נוכל להכיר אותך קצת יותר טוב והחברים ישמחו לעזור לך מהנסיון שלהם.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: צריך עזרה ועצה טובה לפני 12 שנים, 1 חודש #5276

• brit.kodes
  • דירוג זהב
תודה רבה זלמן אני מכיר אותך רק שבועיים ואני מרגיש כאילו אני מכיר אותך שנים.

העצה שנתת לי היא עצה נפלאה ואנסה אותה, כמו"כ שמתי לב שזה הקו שלך לאורך כל הדרך וכל העצות.

נראה לי שזה בין העצות המרכזיות (הדפסתי לי את התפילה שלך על דף ושמתי לי אותה בארנק שלא אשכח).

מה שעוד אני יכול לשתף על עצמי, שיש לי בעיה להתמודד עם התאווה גם בגלל שאני כל הזמן מפחד ממנה.

וכל הזמן אני מפחד ליפול, זה ממש מטריד אותי, גם כשנראה שהמצב די בסדר אני תמיד מפחד.

למעשה אני מרגיש כאילו אני חי בפחד כל הזמן מהעבירה ומהתוצאה שלה.

יש למישהו הסבר על זה, ומה אפשר לעשות בנידון?

תודה לכולם אתם אנשים הכי אמיתיים שהכרתי.

(ל'ברית קודש' ערכתי את ההודעה, תיקוני לשון וכתיב - משה מנסה)
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים, 1 חודש על ידי GabiAlon.

בעניין: צריך עזרה ועצה טובה לפני 12 שנים, 1 חודש #5304

• סוד הכניעה
  • מנהל
מה שאתה כותב זה תחושות מוכרות וידועות, השאלה היא לא למה הם מגיעות אלא מה עושים איתם.

סליחה על השאלה, אבל האם תוכל לפרט בן כמה אתה, מצב משפחתי וכו'? פשוט ככה יהיה לי יותר קל לתת לך עצות שיש סיכוי שתתמיד בהם ותצליח.

אם אתה בחור צעיר - מומלץ לקחת ספונסר מבוגר. אם אתה כבר מבוגר - מומלץ ללכת לקבוצה.

כך או כך - תעבור בבקשה בעיון על המדריך באתר. זה יעזור לך מאוד.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

בעניין: צריך עזרה ועצה טובה לפני 12 שנים, 1 חודש #5307

אחי-מכונה ברית קודש..
אמליץ לך חוץ מהחברים בפורום הנפלא(!) -לקחת לך חבר ולהתכתב איתו כאן בפורום במערכת ההודעות -זה מוסיף כח! לעודד,להתעודד,להתייעץ,ולייעץ. .לי ב"ה יש את LONOFEL שהרבה פעמים בזכותו אני LONOFEL 
"אין דבר העומד בפני הרצון"
"עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה"

בעניין: צריך עזרה ועצה טובה לפני 12 שנים, 1 חודש #5338

• brit.kodes
  • דירוג זהב
לזלמן אני בן 29  נשוי אני קורא כל יום קצת מהמדריך היום קראיתי על קבותות 12 הצעדים

פשוט אני רוצה להבין ממש מהמדריך מה הכי מתאים לי כרגע

מכל מקום מאז שאני פה אני כבר מרגיש יותר טוב

ל "רצון הטוב"  איך בדיוק עושים את זה
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים, 1 חודש על ידי smaima.

בעניין: צריך עזרה ועצה טובה לפני 12 שנים, 1 חודש #5353

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
פשוט תפרסם במדור "מצא שותף לדרך" הודעה ואנשים יחזרו אליך.
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"

בעניין: צריך עזרה ועצה טובה לפני 12 שנים, 1 חודש #5354

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
אשריך שאתה בא לפה ככה להתחזק,בהצלחה אחי היקר !!!
יש עתיד

בעניין: צריך עזרה ועצה טובה לפני 12 שנים, 1 חודש #5367

• סוד הכניעה
  • מנהל
ברית קודש

ראשית כל, אם אתה נשוי - אנא בקש באימייל אישור הרשאה לפורום גברים נשואים.

קריאה היא דבר טוב וחיובי, אבל בגילך ובמצבך כדאי לקחת את עצמך בידיים בצורה יותר רצינית. אם תרצה - אשמח לנסות לברר ביחד איתך האם אתה מכור או לא. אם אתה מכור, אני ממליץ לך בכל פה להצטרף לקבוצת תמיכה. ישנם כאן כמה וכמה חבר'ה שהגיעו ממצבים מאוד קשים (בראש ובראשונה אני...) ועל ידי הקבוצה החיים שלנו נראים אחרת לגמרי.

זה לא יעבוד רק על ידי קריאה אלא חייבים להיות בקבוצה עצמה. תראה את ההסבר שלי על כך בלוח המרכזי.

באהבה

זלמן

בעניין: צריך עזרה ועצה טובה לפני 12 שנים, 1 חודש #5433

• brit.kodes
  • דירוג זהב
נראה לי שאני מכור לפי כל מה שעבר עלי

פשוט  היום אני פחות נופל וקצת יותר קל לי לשמור

אז איך מבררים את זה ?

ועוד דבר אז אתה אמור שפשוט השלב הבא זה להיכנס לקבוצה טלפונית  ?

בעניין: צריך עזרה ועצה טובה לפני 12 שנים, 1 חודש #5445

• סוד הכניעה
  • מנהל
ישנן שתי אפשרויות לברר האם אתה מכור. אם אתה מאוד כנה עם עצמך ובאמת יכול לברר עם עצמך את מצבך האמיתי, נסתפק בשאלה אחת. אם זה לא בדיוק המצב - תצטרך עשרים שאלות.

ובכן, האם אתה יותר חזק מהתאווה או שהתאווה יותר חזקה ממך? השאלה לא קשורה למספר הנפילות או לאופי הנפילות (עבירות זה בינך לבין הקב"ה אני לא בעסק). השאלה היא בעצם: כאשר מגיעה לך התקפת תאווה, האם יש לך אפשרות לעמוד מולה או שלכל היותר תקבל דחיה אבל בסופו של יום - אתה תיפול?

אז אם אתה יותר חזק מהתאווה (אלא שנפלת מידי פעם) - אתה לא מכור. יש במדריך הנפלא מספיק כלים שיעזרו לך לשמור על עצמך. אם אתה מכור - פילטר ושאר כלים לא בהכרח יספיקו.

אם אתה עדיין לא בטוח - אני ממליץ לך לעבור על השאלון המפורט בלינק הבא: www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=331.0

לגבי הקבוצות, עדיף תמיד להשתתף בקבוצה פנים אל פנים אבל אם זה מרתיע אותך או שאין באזור שלך - אז כדאי להצטרף לקבוצה טלפונית (אני משתתף בקבוצה כזאת מידי ערב). קח דבר אחד חשוב בחשבון: בקבוצה לא מחכה לך עבודה קלה... זאת עבודה מאוד מאוד חשובה והחיים שלי נראים אחרת לגמרי עכשיו (בלי קשר בכלל למאה ימי נקיות), אבל הצעדים הם לא קלים וצריך להגיע עם מוכנות עצומה לשינוי פנימי.

בהצלחה ואם יש לך עוד שאלות - אל תהסס.

באהבה

זלמן

בעניין: צריך עזרה ועצה טובה לפני 12 שנים, 1 חודש #5511

• brit.kodes
  • דירוג זהב
קודם כל אלף תודות לך זלמן שאתה מגיב לי

תאמת אין ליבחיים ולא היה לי מישהו שעזר לי כך ושאני יכול לדבר איתו

ושוב פעם תודה תודה תודה

זה התוצאה על 20 השאלות :

1. האם אי פעם חשבת שאתה זקוק לעזרה בנוגע למחשבותיך או התנהגותך המינית?  כן
2. האם אי פעם חשבת שיהיה לך טוב יותר אם לא "תכנע" למיניות שלך?  כן
3. האם אי פעם חשבת שמין, עוררות מינית ותשוקה שולטים בך? כן
4. האם ניסית בעבר להגביל או להפסיק לעשות את מה שחשבת ל"לא טוב" או "לא בריא" בהתנהגות המינית שלך?  כן
5. האם אתה משתמש במין לבריחה, הקלה על מתח, כאב או חרדה, או כתחליף להתמודדות עם בעיות יום-יום?  לא
6. האם אתה חש אשמה, חרטה, ריקנות או דיכאון לאחר קיום יחסי מין? [עם עצמך או אחרים] לא
7. האם העיסוק במין הופך יותר ויותר כפייתי?  לא
8. האם התנהגותך המינית מפריעה למערכת הזוגית? כן
9. האם אתה נאלץ להשתמש בדימיון, פנטזיה או זיכרונות בזמן קיום יחסי מין? לא
10. האם אתה חש דחף אימפולסיבי שקשה לעמוד בפניו כאשר אשה רומזת או מציעה קיום יחסי מין? כן
11. האם אתה עובר מקשר לקשר, מקיים קשרים במקביל או חש תמיד חוסר סיפוק בקשרים שלך? לא
12. האם אתה מרגיש שהאשה הנכונה, או מערכת היחסים הנכונה - יעזרו לך להפחית את התשוקה, האוננות, או התאווה המינית? כן
13. האם יש לך צורך נואש והרסני, או אובססיבי במובן המיני או הריגשי כלפי מישהו? לא
14. האם העיסוק שלך במין הופך אותך לחסר זהירות לגבי בריאותך ובריאות משפחתך או אחרים? לא
15. האם האפקטיביות שלך, או הריכוז, יורדים ככל שהעיסוק במין גובר? כן
16. האם אתה מחסיר שעות עבודה בגלל סקס? לא
17. האם אתה מגיע לסביבה "נמוכה" [מועדונים, זנות וכדומה] בחיפוש אחר מין? לא
18. האם אתה רוצה להתרחק מהפרטנר לקיום יחסי המין מוקדם ככל הניתן מרגע סיומם? לא
19. למרות שבת זוגך / אשתך מקיימת איתך יחסי מין, האם עדיין אתה זקוק לאוננות או מקיים יחסי מין מחוץ לזוגיות? לא
20. האם אי פעם נעצרת ע"י המשטרה בגלל התנהגות מינית? לא

אני חייב לשתף אותך במשהו אני נשוי שנתיים ובמשך השנתיים אלה התחזקתי מאוד בנושא ועצם העובדה שאני נשוי

עזרה לי מאוד לשמור את הברית עניים ומחשבה אם ניקח גרף אפשר לראות שיש עליה חדה מלפני . כבר לפני שהכרתי את האתר

התחלתי להסתכל ולראות מה גורם לי ליפול וללמוד מי זה כמובן הרבה היה קשור באינטרנט  אז שם שמתי הרבה

חסימות וגדרים (שעדיין צריך לחזק ) נכון להיום הנפילות  שלי מתחילות בדרך כלל מהרחוב ומקום העבודה

ובמקרה גרוע באינטרנט בדרך כלל לכמה דקות ואז אני מבין איפה אני ומנסה לברוח וברוך השם גם מצליח

לעניננו אם הייתי שואל אותי את 20 השאלות לפני 5 שנים התשובה הייתה כן אולי לכל השאלות 

אבל היום אני לא יודע מה להרגיש מצב אחד נכון יש השתפרות גדולה  אני לא פוגם בברית מנסה להיות שמור

ולברוח כמה שיותר מהתאווה (זה המלחמה שלי ) מצד שני אני כל הזמן במתח ופחד שזה לא יבוא חזק ואני לא יכול

לזה אני תמיד מתפלל לשם שיציל אותי ואימצתי מאוד את מה שכתבתה על להשליך על השם את נושא התאווה

בקיצור אני לא יודע מה אני ?  אני בדרך הנכונה לצאת מי זה או שאני סתם עובד על עצמי ?

כי אני מאוד משתדל וזה ממש רע להגיש מכור

אודה אבל תודה לך זלמן לכל מי שיוכל לעזור לי

מחכה לתשובה בכיליון עיניים
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים, 1 חודש על ידי aos003.

בעניין: צריך עזרה ועצה טובה לפני 12 שנים, 1 חודש #5532

• סוד הכניעה
  • מנהל
אח שלי, דבר ראשון תפסיק להרגיש רע. לא משנה אם אתה מכור או לא - אין לך מה להרגיש רע. האם מישהו שחולה במחלה צריך להרגיש רע על זה שהוא חולה? האם מישהו ששבר את הרגל צריך להרגיש רע על זה שהוא מאושפז?

ה' אוהב אותך הרבה יותר ממה שאתה יכול לדמיין, והוא בפירוש לא רוצה שתרגיש רע. גם כאשר אתה חושב שאתה עושה את זה בגלל חרטה על העבירות ותשובה וכל זה - מדובר בשקר. זה פשוט עוד טריק מלוכלך של התאווה והיצר הרע להשתלט לך על החיים.

אז בא נשים רגע בצד את ההרגשות הרעות ונוכל לדבר על המחלה שלנו באובייקטיביות.

תכל'ס, כל הכבוד על הכנות לענות על כל השאלות כאן. מבלי להיכנס מידי לפרטים, נראה שאתה על הגבול של התמכרות. (תרשה לי רק שאלת הבהרה אחת ברשותך: ענית על שאלה 19 בשלילי. האם אתה לא מאונן בכלל?)

המאמצים שלך לצאת מההתמכרות ראויים לכל שבח, אבל ממה שאתה מתאר נראה שלמרות הכל אתה יודע שבסופו של דבר התאווה יותר חזקה ממך. אם זה המצב (ויתכן כמובן שאני טועה) אז התהליך הרגיל של פילטר+תשובה לא ממש יעזור לך.

אדם שרוצה להתאבד, לא מעניין אותו האיסור בתורה על כך וגם לא עוזרת שום גדר. אם הוא באמת רוצה למות - הוא יבצע את זממו. כך זה גם אצלנו. התורה היא חשובה מאוד וגם הגדרים, אבל כאשר אני מול התאווה - אני נופל בצניחה חופשית.

לכן, ברשותך אנסה לעזור לך קצת בהכוונה: אתה בכיוון הנכון כי אתה מוכן לעשות הכל כדי לצאת מההתמכרות. אבל לדעתי אתה פשוט נוסע בכיוון הלא נכון. ה' לא רוצה שכל החיים נחיה בפחד וכל אישה שנראה ברחוב נרגיש כאילו כבר נפלנו. אי אפשר לחיות חיים כאלו. ה' רוצה שנחיה חיים אמיתיים בהם יש לנו קשר איתו ואנחנו נהנים מהחיים. ישנם אתגרים אבל לא מכשולים.

הדרך שבה אני מצאתי את האפשרות ליישם את זה היא על ידי קבוצת תמיכה ועבודה על 12 הצעדים. אם זה מעניין אותך - אשמח להרחיב בנושא.

באהבה,

זלמן

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.53 שניות

Are you sure?

כן