ברוכים הבאים, אורח

תלמים של תקוה נחרשים, מחלים מתאוה של 16 שנים.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: תלמים של תקוה נחרשים, מחלים מתאוה של 16 שנים. 3392 צפיות

בעניין: תלמים של תקוה נחרשים, מחלים מתאוה של 16 שנים. לפני 10 שנים, 1 חודש #56707

• יגל לבי
  • דירוג זהב
  • בוראי, אני חסר אונים ! אנא עזור לי.
תודה סוד הכניעה, מדבריך משתקפים מלים של השיר "יש אמונה לא אכנע , וכמו פרח קמל שנפתח ועלה אתחיל את הכל מהתחלה."

נראה שהחוסר אונים לא מחלחלת אל תוכינו ע"י דקלום וכתיבה גרידא,
חוסר אונים = צעד 1 ,
ללכת לקבוצות חיות = צעד 0
קבוצות חיות היא ההקדמה והבסיס עוד לפני ההפסקה של פעילות תאותנית , ואם איננו מסוגלים להשתתף בקבוצות אז נראה שאין כאן חוסר אונים !

וכלשון ה"ספר הלבן"
צעד "אפס"
ישנו צעד בלתי כתוב שהוא הבסיס לכל השנים-עשר. נקרא לו צעד אפס: "השתתפנו
בחברותא של התוכנית". נראה שאיש לא מסוגל להישאר מפוכח ולהתקדם בהחלמה בלעדי
זה, על אף שאחדים מנסים. לרובנו, אם לא נתחבר בדרך כלשהי עם אנשים אחרים
שמחלימים, אין סיכוי למפוכחות לאורך ימים וגם לא ליתרונות הנלווים להחלמה –
צמיחה אישית, חופש ואושר. דבר זה נכון גם ביחס ל"בודדים" אלה שאינם משתתפים
בקבוצות איננו מנסים להסביר זאת; זוהי פשוט עובדה.
ס"צ.

צעד ראשון
"הודינו כי אנו חסרי-אונים מול התאווה – כי חיינו נהיו בלתי ניתנים לניהול".
נראה שצעד אפס קשורה לצעד ראשון, כי חשיפה ושבירת מחסום הבושה והבדידות כל כך קשה בשבילי ורק אם נבין שאנו באמת על או מתחת לקרשים ו" חיינו בלתי ניתנים לניהול " נהיה מוכנים לעשות הכל !

יגל
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים על ידי .

בעניין: תלמים של תקוה נחרשים, מחלים מתאוה של 16 שנים. לפני 10 שנים, 1 חודש #56715

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
הייתי אומר ההיפך בדיוק מהשיר: יש אמונה - לכן אכנע!
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: תלמים של תקוה נחרשים, מחלים מתאוה של 16 שנים. לפני 10 שנים #59310

• יגל לבי
  • דירוג זהב
  • בוראי, אני חסר אונים ! אנא עזור לי.
שלום לכם חברים !

חברים ?
אמנם לא נפגשנו פנים אל פנים ואלו שאני כן פוגש יום יום אינם יודעים על היותי סקסהוליסט, 
אבל יש משהוא שמחבר בינינו ! חיבור של נתינה !!!

הצטרפתי אליכם פה לפני כחצי שנה, התחלתי בהיסוסים , בתהיות , כל צעד  ופסיעה בדקתי לפני שהנחתי את הרגל האם המשטח אכן יציב ?
ביומי הראשון כשעברתי על החומר הנכתב פה התמלאה לבי גילה רינה ודיצה, ולמחרת בתפלת השחרית כשאמרתי את המילים "יגל לבי בישועתך, אשירה לשם כי גמל עלי" בעצם שרתי את זה. ומכאן נולדה לה הניק שלי בשם יגל לבי כי אכן הרגשתי כך !
מה שקרה לי נקרא שבירת מעגל הבדידות , החומות הבצורות, השיטות המתוחכמות, הכל נפל כמגדל קלפים קורס, כי הרי ישנם פה עוד עשרות או מאות אנשים עם רמה גבוהה או דומה לשלי שמתמודדים עם אותה מחלת התאוה ואני בבדידותי חשבתי לי שהנני אחד מעיר או שנים מעולם !

עם הזמן התקדמתי , גם ספונסר קבלתי, ספונסר מיוחד בחרתי, ללכת לקבוצות חיות התביישתי, את עצת הספונסר סרבתי, ולאחר 70 יום נפלתי !

בחסדיו האינסופיים של בוראי הכל יכול ובעזרתו של שליחו הספונסר היקר ואחרי כמה נסינות כושלים התמדתי בנסיונותי להתמיד בפעולות ההחלמה וכן , כן הלכתי לקבוצות חיות !

פעם ראשונה שהלכתי היה נורא ! לא אגזים אם אומר שהיה לי שחור משחור !
אבל פתאום הבנתי שזה פעם ראשונה שאני ניצב מול מראה ענקית המסובבת אותי מ ד' רוחות הארץ
וכשניסיתי להשפיל עיני למטה מרוב בושה הבנתי שאני גם ניצב על מראה
אוטומטית עיני ניסו להסתכל למעלה אבל גם שם נפרסה מעלי מראה בוהקת בנקיונה
לעצום את עיני לא עזר לי כי את התוכן המשכתי לשמוע
כך שלא הייתה לי ברירה אלא לראות את עצמי ולהבין שמה שאני רואה ושומע זה אני עצמי האני שאני בורח ממנו כבר שנים !

לא נתתי לטעם המר של הפגישה הראשונה להשפיע על החלטתי והמשכתי להופיע, הקשבתי לקול הספונסר והיום אני משתדל ללכת לכל קבוצה חיה שאני רק יכול, כי בנפשי הדבר !
המקום היחיד לסקסהוליסט כמוני בלי חומות, בלי הצגות, בלי מסכים, הינה בקבוצות חיות! שם אני שובר בדידות, שם אני מגלה כנות, שם (פה) אני בונה חברות !

יגל המחלים

בחסד בוראי אבי האוהב נקי רק להיום כ49 יום
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים על ידי .
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן