ברוכים הבאים, אורח

תלמים של תקוה נחרשים, מחלים מתאוה של 16 שנים.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: תלמים של תקוה נחרשים, מחלים מתאוה של 16 שנים. 3390 צפיות

בעניין: תלמים של תקוה נחרשים לפני 10 שנים, 5 חודשים #50359

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
יגל הבהיר את מה שהתכוונתי בצורה מוצלחת

רגע לפני השימוש התאווה מתוקה מדבש. רגע לאחריו מרגישים את כל הרעל

בעניין: תלמים של תקוה נחרשים לפני 10 שנים, 5 חודשים #50380

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

האם אוכל להמנע לעד?

אני לא יודע מה יהיה "לעד", לא בענין התאווה ולא בשום ענין אחר בחיים. העתיד אינו בידיים שלי. אלוקים נתן לי את החיים לחיות בהווה. האם אוכל להימנע מהתאווה רק להיום? זאת כבר שאלה יותר הגיונית עבורי, והתשובה עליה היא שאם מדובר בכחות שלי - אז לא, אני לא יכול להימנע אפילו לא ליום אחד. אבל אם אני מוכן לעשות הכל כדי להישאר נקי - אז אלוקים יעשה עבורי את מה שאני לא יכול לעשות.

עובדה, הוא עושה את זה עבורי כבר 721 ימים.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: תלמים של תקוה נחרשים לפני 10 שנים, 5 חודשים #50552

• יגל לבי
  • דירוג זהב
  • בוראי, אני חסר אונים ! אנא עזור לי.
תודה סוד על החיזוק.

שלום חברים...........

עדכון להיום.

הלימוד שלי, התפלה שלי, ההתנהגות הכל מתחיל להיות יותר מחובר; שפוי.

בימים האחרונים היו לי כמה גירויים, נשים, גברים, בחורות, פנטזיות. אבל בחסדי הבורא האינסופיים התגברנו על זה !

האמבוש הכי מתוחכם זה לתת לאוייב לחשוב שאין סכנה בסביבה, שהכל שליו , ואז לפתע פתאום להתקיף !

אני מפחד שזה מה שקורה איתי עכשיו , המצב נראה יציב מאי פעם !

חברים, היו לכם כאלו תקופות ? בהתחלה ?

אולי באמת עצם זה שאני פה מתכתב איתכם תספיק לי ואוכל להתגבר ?

או שאורב לי תנין אכזרי מתחת לפני המים???????????????????
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 5 חודשים על ידי .

בעניין: תלמים של תקוה נחרשים לפני 10 שנים, 4 חודשים #51054

• יגל לבי
  • דירוג זהב
רק להיום ! ? !

איך בעצם הגעתי לפה ? למה הנני פוסע את 12 הצעדים ?

כי נמאס לי ! כי איבדתי שליטה, אין לי שליטה על שום תחום בחיים, לא ידעתי מתי אני אוכל מתי אני יושן, לא היו לי בלמים, חוטף ואוכל חוטף ומשתמש בתאוה, כמו על הקרסולה בגן השכונתי. כשההשתוללות גברה עברתי לקרוסלת הענק של הלונה פארק האזורי, השתדרגתי לקרסולת תאוה יותר ענקית, ככה הסתחררתי עוד ועוד, מסתחרר סביב עצמי מתפלש בתענוגי מגעה המסחרר של תשוקתי ליופי, חיפוש אינסופי של תאות בשרים מסחררת דרדרה אותי עד, עד שנפלתי על רצפת השיש חסר אונים מרוב סחרור, אבל מכיוון שהתרסקתי לתוך הרצפה לא הייתה לי ברירה , חייב הייתי לשכך כאבי, להרגיע את יסורי, אז מחוסר ברירה חזרתי לצרוך עוד קצת סם, רק קמצוץ של סם התאוה ! הו כמה שזה מרגיע, זה כל כך מלטף, כל כך מפתה, ואז, בפתאומיות אני מוצא את עצמי חזרה על הקרסולה , מתחיל לאט, מסתובב סביב עצמי, המהירות גוברת והנה הסחרור הדרדור חוזר אלי,,,,,,,,,,,,,,,,,,
והופ אני עוד פעם על רצפת השיש מתרסק, כואב, מתייסר, מתפתל, חסר אונים, וחוזר חלילה...

שנים על גבי שנים עובר מקרוסלה לקרוסלה , משתדרג לסופר קרוסלות, מהטובים ביותר, קרוסלות בינלאומיות,הסחרור עולה הדרדור גובר ואני מסתחרר, מסחרר את האהובים עלי מכל, מסתחרררררררררר מסחרררררררר, נופל עמוק יותר ואז ההתרסקויות כואבות יסורי תופת ! 

בחסדיו האינסופיים של בוראי הכל יכול במהלך אחד מהקרוסלות הסתחררתי ונפלתי רק על אדמת חול, כן, נפלתי על GYE !!! על האתר הנפלא הזה, על 12 הצעדים, התחלתי לפסוע, להשתחרר, לשחרר, להכנע !

אני עוד בתחלת דרכי כך שאני לא יכול להאריך בתיאור ההחלמה, אבל רק להיום בעזרת הבורא הנני נקי, רק להיום ! יש פה חברים עם רקורד מרשים של החלמה של שנתיים, של 5 שנים וכו', ואני לא מקנא בהם, בגלל שרק לפני כמה ימים נפלתי מהקרוסלה, זכרונה הטרי של סחרור הקרוסלה עוד צרובה עמוק בתוכי ודווקא לכן יש לי יותר סיכויים להחלים, להצליח להשאר נקי היום ! רק היום !
אבל,כל יום שעובר הסיכון גובר. אולי עדיף שלא אספור כמה ימים של נקיות צברתי בהחלמתי, הרי עם כל יום של החלמה זכרונות הקרוסלה מתעממות, נשכחות.סחרורה המדרדר נמחקת מתודעתי ורק צבעיה העזים המושכים וקורצים עוד טריים. ולכן, הסיכון שאתפתה לחזור על הקרוסלה גדל והולך עם כל יום נקי שחולף, אז אולי אם לא אספור צבירת ימי נקיון אשאר יותר קרוב לזכרונה הצורב של הסחרור.

בהתחלה של החלמה

יגל לבי
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 4 חודשים על ידי .

בעניין: תלמים של תקוה נחרשים לפני 10 שנים, 4 חודשים #51651

• brother
  • דירוג פלטיניום

תודה סוד על החיזוק.

שלום חברים...........

עדכון להיום.

הלימוד שלי, התפלה שלי, ההתנהגות הכל מתחיל להיות יותר מחובר; שפוי.

בימים האחרונים היו לי כמה גירויים, נשים, גברים, בחורות, פנטזיות. אבל בחסדי הבורא האינסופיים התגברנו על זה !

האמבוש הכי מתוחכם זה לתת לאוייב לחשוב שאין סכנה בסביבה, שהכל שליו , ואז לפתע פתאום להתקיף !

אני מפחד שזה מה שקורה איתי עכשיו , המצב נראה יציב מאי פעם !

חברים, היו לכם כאלו תקופות ? בהתחלה ?

אולי באמת עצם זה שאני פה מתכתב איתכם תספיק לי ואוכל להתגבר ?

או שאורב לי תנין אכזרי מתחת לפני המים???????????????????

מזדהה. גם אני היום מפחד שהמפוקחות הארוכה תגרום לשאננות ולנפילה בסוף.
מה שעוזר לי עכשיו זה- 1) עשיית פעולות כל יום- יתדות. 2) דיבור עם חברים.  3) רק להיום אני נשאר נקי.
אוהב ומחבק. אח.
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: תלמים של תקוה נחרשים לפני 10 שנים, 4 חודשים #51722

• יגל לבי
  • דירוג זהב
תודה ברידער, תודה גם על החיבוק.
(יש זקנקן קטן  אז אולי לא יתחשק לך לחבק  ;D )

סליחה שלא התייחסתי לבקשתך המוקדמת להעלות נושא פוסט על למה כן לספור ימי נקיות.

בינתיים לא אוכל לכתוב על זה , ב"ה אני נקי כבר כ23 יום, אינני מתרגש מזה כלל וכלל הייתי כבר בתקופות יותר ארוכות, מה שקורה אצלי כרגע זה שמתג התאוה כאילו נפל או נכבה היא נמצאת אי שם ברקע דיממה מנועים לבינתיים, וזה הפחד שלי, מתי ואפה תתחיל ההתקפה הבאה ? אני יודע שהיא בוא תבוא ולכן אני עושה את הפעולות.
גם מפני שעד היום ברחתי מהתמודדיות אל עולם התאוה והיום אני בורח אליכם חברים אל האתר פה אל הקבוצות הטלפניות בערב.
אני עוד די מבולבל עם עצמי מתקשה פתאום להפסיק לברוח..............

בהחלמה
יגל

בעניין: תלמים של תקוה נחרשים לפני 10 שנים, 4 חודשים #51798

• יגל לבי
  • דירוג זהב
איזה תלמים ואזה תקוה?

פתאום אני מגלה את הפיצול, ניסיתי לברוח מזה, אבל אני פה אתכם ומבין שבריחה אל עולם התאוה רק תנציח את מה שעשיתי עד היום. ונפשי זועקת. די דיייייייי היה מספיק, קשה לראות את עצמי במראה אבל עכשיו אני עוד מסוגל להסתכל ולהבין את האבסורד אבל אם אמשיך בדרכי הנלוזה מי ערב לי שעוד אוכל אי פעם לעצור ולחשוב.  אז אין לי הרבה ברירות אלא לצאת מהבועה ולשאול את עצמי האם אני באמת חושב שאני

נאמן
ענוותן
אצילי
אמיתי
רואה ומבין הכל
ישר דרך
עדין נפש
?
על מי אני עובד? כנראה שחלמתי חלום טוב ואני חתיכת כלוםםםםםםםםםםםםםםםםםםם אפס מאופס וכשאני אומר מאופס אני מתכוון שאני נמצא במינוס ענק מתחת לאפס.
מה , האם יש בכלל אפשרות להמשיך
עם הבוגדנות
עם הגאותנות
עם המופנמות
עם השקרנות הפתולוגית
עם הסתרת הראש בתוך החול
עם הנוכלות
עם הגניבות
?

בחסד אלוקים נקי 26 יום
ומתחנן אל בוראי אנא עזור לי לגלות את עצמי, אותך , את הסובבים אותי לקבל את עצמינו, ולהתמודד עם העובדות. תשמור נא עלי שלא אתפתה לטעום אפ' קמצוצון תאוה, שלא אסובב ראשי ולא אכוון מבטי אל עבר שום יופי החולף על פני , אנא.

בהחלמה
יגל

בעניין: תלמים של תקוה נחרשים לפני 10 שנים, 4 חודשים #51819

• brother
  • דירוג פלטיניום
אני ממשיך למרות הכול...
עשיית צעד אחד עזרה לי להבין כמה שעות וימים בזבזתי.
הבנתי שאיני רוצה לחזור לשם... וכשאני רוצה אני צריך לפתוח את שכתבתי ולקרוא. התסכול כל כך מדבר אלי. אבל דווקא הוא עוזר לי להמשיך את השחייה שלי ולא להפסיק.
יחד נצעד אל הנקיות
"רק להיום" באמת.
אוהב. אח.
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: תלמים של תקוה נחרשים לפני 10 שנים, 4 חודשים #51893

• יגל לבי
  • דירוג זהב
תודה BROTHER
להמשיך לשחות רק כך נשרוד !
הזכרת לי
זקן בן 83 + נפטר לאחרונה בקהילה שלנו, שבועיים לפני הוא עוד השתתף בשחיית בוקר כל בוקר לחצי שעה , בריכה אולמפית, כ20 פעם הלוך וחזור עם מחלת הסרטן וטיפולים כימותרפיים, תאר לך איך עצמותיו בלטו החוצה אבל הוא התעקש ושחה כל בוקר !

שנשמע רק בשורות טובות !
חודש טוב
יגל

בעניין: תלמים של תקוה נחרשים לפני 10 שנים, 4 חודשים #51933

• סוד הכניעה
  • מנהל
שלום יגל,

בפוסט אחר היה בימים האחרונים דיון לגבי "אבדה לנו השליטה על חיינו". יש חברים שקשה להם להבין את זה או להסכים עם זה. כן, "הודינו כי אנו חסרי אונים מול התאווה" - זה בסדר, אבל על איזה איבוד שליטה מדברים כאן? והנה כאן אתה בא ואומר בפה מלא (אם כי במילים אחרות), שאיבדת שליטה על החיים. כי מה יותר איבוד שליטה מהעובדה שאני בעצם בכלל מישהו אחר. תחשוב על סצנה בסרט בה אדם גם בבוקר, מסתכל במראה ומגלה מישהו אחר. זה בערך מה שאני מדמיין כאשר אני קורא את הדברים שלך.

השאלה שנשאלת כעת היא למה זה בכלל טוב ומה הקשר בין זה לבין מחלה או לבין החלמה. הרי הגענו לכאן בגלל שאנחנו משתמשים בתאווה בצורה כפייתית בלי יכולת להפסיק, ופתאום השפה כאן משתנית לגמרי. אם בתחילת השרשור עוד מדובר על תאווה נטו - כעת התאווה כמעט לא מוזכרת, וכל השיח סובב סביב פגמי האופי שלי.

אבל אולי כדאי ללכת קצת חזרה להיסטוריה של הצעדים. אחרי שהחברים הראשונים ראו שהדרך עובדת, הם החליטו לכתוב ספר (הידוע כיום בתור "הספר הגדול"). את המלאכה לקח על עצמו ביל וו. שהתקדם יפה עד שהגיע לפרק החמישי - שם הוא נעצר כיון שהיה  צריך להתחיל לכתוב את התכנית עצמה. לא היתה בעיה לכתוב את הסיפור האישי שלו או אפילו פרק שלם המוקדש לאלו שאינם מאמינים באלוקים, אבל כאשר התחילו לכתוב את התכנית צצו המון בעיות ומחלוקות בין החברים. קיצורו של דבר, ערב אחד הוא פשוט לקח דף ועף והתחיל לכתוב מה הם הצעדים אותם הם עשו כדי להחלים. על הדף היו שישה צעדים, ורק לאחר מכן זה הפך לשתיים עשרה, כיון שהחברים בקבוצות טענו שצריך לכתוב את זה ברור יותר ומובן יותר.

בגירסא הראשונה, הצעד הראשון היה: We admitted that we were licked, that we were powerless over alcohol, ובתרגום לעברית: הודינו כי הובסנו, כי אנו חסרי אונים מול האלכוהול.

מה ההבדל המרכזי בין זה לבין הצעד כפי שאנו מכירים אותו כיום? בעיקר הפיכת הסדר. בהתחלה הם שמו בראש הדברים את העובדה שהובסנו, שהגענו לדרך ללא מוצא, שחיינו הפכו בלתי ניתנים לניהול, ואילו הענין עם האלכוהול היה משני. רק לאחר מכן הפכו את הסדר כדי שיהיה קל יותר להודות בדברים ולהתקדם בעבודת הצעדים.

מה שאני מנסה להדגיש לעצמי הוא שכל זמן שאנסה להחלים רק בגלל הבעיה שלי עם התאווה - אני נמצא בבעיה וההחלמה תישאר שברירית מאוד. אם אני באמת רוצה החלמה, עליי להודות בכך שנכשלתי והובסתי. רק כניעה שכזאת נותנת לי באמת את האפשרות להפסיק לשחק את תפקידו של אלוקים ולהתחיל להיות פתוח להכניס אותו לתוך חיי, לא מתוך מקום של גאווה והתנשאות (או במילים אחרות: ריכוז עצמי), אלא ממקום של ענווה וקבלה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

בעניין: תלמים של תקוה נחרשים לפני 10 שנים, 4 חודשים #52131

• יגל לבי
  • דירוג זהב
תודה סוד ...........

שלום חברים, הנקיון וההחלמה ביחד אתכם עובדת לבינתיים, המפוכחות מתחילה לחלחל. וכן, תלמים של תקוה עוד נחרשים.
כנ"ל כבר היו לי תקופות נקיות (יבשות) בעבר אבל הם התאפיינו באי יציבות , הייתי לוחם הייתי אפ' מהקומנדו וצולח תקופות די ארוכות הרגשתי קדושה הייתי עף מעל העננים ופתאום מתרסק אל תוך המציאות נופל חזרה בזרועות התאוה. היום אני מבין שלא היה לי סכוי בגלל ש
א.) התמודדתי עם התאוה ולא עם המחלה .
ב.) נלחמתי במקום להכנע .

כן להכנע , להבין שלא מדובר במלחמת היצר, אלא אני חולה תאוה (לא אהבה) .............................................................................
לזכור לאן זה דרדר אותי,לכופף את הראש ולהצהיר בפני חברי המחלימים, אני חולה ! חולההההההההההה ! חסר אונים !
חברים זה בוער בי, זה מושך אותי, זה כל כך מפתה אותי, זה מסחרר אותי,

ובאו כולם בברית יחד,
וענו כל העם נכנע ונחלים....................
ברוך הנותן לסקסהוליסט חוסר אונים.........................

בחסדי הבורא הכל יכול, נקי רק להיום !

30 יום.

אוהב שאני אתכם
יגל המחלים

בעניין: תלמים של תקוה נחרשים, מחלים מתאוה של 16 שנים. לפני 10 שנים, 3 חודשים #53286

• יגל לבי
  • דירוג זהב
רק להיום !
עסוק עסוק מעל לראש , אבל תמיד התאוה מוצאת לה דרך לפרוץ , אבל לא אשכח ולא אסלח לה !

אני סקסוהליסט מכור לתאוה , חסר אונים מתחנן לבוראי שאמשיך להחלים ..........

בחסדיו האינסופיים ובזכותכם חברים ----------- 45 יום!

בהחלמה
יגל

בעניין: תלמים של תקוה נחרשים, מחלים מתאוה של 16 שנים. לפני 10 שנים, 3 חודשים #53295

• סוד הכניעה
  • מנהל
איזה יופי. משמח לקרוא על כל יום של החלמה, ומשמח לשמוע את התהליך שאתה עובר.

בספר הגדול כתוב שאנחנו יכולים ללכת לכל מקום שיש בו תאווה, במקרה שאנחנו על קרקע רוחנית מוצקה ושאנחנו לא מחפשים תאווה. לאנשים שיש להם עסק עם סקסוהוליסטים זה נראה כמו התגרות בגורל אבל זה לא כך. הנסיון שלנו מוכיח שהדברים שנכתבו בספר הגדול הם נכונים במאת האחוזים.

לא משנה איפה אני גר או איזה סמאטרפון יש לי, אני יכול להישאר נקי אם אני עובד את התכנית ברצינות. לעומת זאת כאשר אני לא נכנע ולא עובד את התכנית, לא אוכל להישאר נקי גם אם אגור בבני ברק ואחסום את כל המחשבים במסננים הכי חזקים שיש.

בעניין: תלמים של תקוה נחרשים, מחלים מתאוה של 16 שנים. לפני 10 שנים, 2 חודשים #56521

• יגל לבי
  • דירוג זהב
:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

בעניין: תלמים של תקוה נחרשים, מחלים מתאוה של 16 שנים. לפני 10 שנים, 2 חודשים #56621

• סוד הכניעה
  • מנהל
לא מזמן היה כאן דיון של "מחלימים", כאלו בעלי ותק של נקיות, חברים שמשמשים כספונסרים לחברים אחרים. השאלה היתה כיצד צריך להגיב לחבר שנפל. רוח הדברים היתה שזה המקום להתייחס אליו כפי שהייתי רוצה שיתייחסו אליי במצב כזה.

בחסד אלוקים - לא בכוחי בכלל, ונגד כל הסיכויים - לא נפלתי מאז שהגעתי להחלמה בכ"ו בכסלו תשע"ב. יותר משמונה מאות ימים של נס ארוך ומתמשך. אבל למרות שלא נפלתי, היתה לי מעידה קשה ביום אחרי ש"חגגתי" שנה של נקיות. יום אחד הייתי יקיר החברים והשתתפתי בחגיגה וירטואלית בסקייפ עם הספונסר, ספונסיים ועוד חברים, ולמחר אני בפתחו של הגהינום. אז נכון, התרחש לי הנס, וכפי שכותב ד"ר סילקוורט בתחילת הספר הגדול על הכח הגדול שמושך אותנו משערי המוות, אבל זה הספיק לי. כן, אני יודע איך זה להיות בלונה פארק המטורף הזה כשהגלגל הענק מסתובב כל כך מהר.

ומה שעבד עבורי זה היה בדיוק מה שכתוב בספר הגדול. זה קצת מצחיק שבכל הספר הגדול המקום היחיד שבו יש התייחסות לנפילה באמצע התכנית זה בפרק שמדבר לנשות המכורים, אבל בתכל'ס הדברים כתובים שם בצורה מאוד ברורה. המחברים אומרים לנו שאם אנחנו באמת רוצים להפסיק את ההתמכרות, אין לנו מה להיבהל מהנפילה. נכון, כולנו מעדיפים להימנע מכך, אבל למעשה זה לא מוכרח להיות דבר רע כל כך, כי זה יכול לתת לנו דחיפה להכפיל את המאמצים הרוחניים שלנו.

אני מאמין שזה מה שעשיתי אחרי המעידה שלי. זה לא שאני מעיד על עצמי משהו, אלא שהתוצאה מדברת בעד עצמה. אם הייתי ממשיך באותו קו שהביא אותי למעידה - הייתי כבר מזמן נופל ומתרסק. אם היום אני נקי ומפוכח, זה רק בגלל שהכפלתי את ההשקעה שלי בתכנית.

אז נכון, הראש שלי מספר לי הרבה סיפורי סבתא, אז בטח הוא עושה לך את אותו דבר כעת. בטח אתה חושב שאם נפלת אחרי תקופה כזאת יפה זה מוכיח שאין לך סיכוי, בטח אתה משכנע את עצמך כעת שבכלל היה לך רע בתכנית, או אולי אתה סתם מבואס מידי מכדי לחשוב בבהירות, ואז התאווה נראית כל כך קורצת ומפתה. אם משהו מכל זה נכון לגביך - אני לגמרי מבין אותך, כי אני בטוח שזה מה שאני הייתי עושה ומה שהיה עובר בראש שלי.

אבל זה שקר. תקרא מה אתה בעצמך כתבת בזמן שהיית נקי, תיזכר מה אתה בעצמך אמרת כשהיית מפוכח, תחשוב כמה התאווה לקחה ממך ולעומת זאת כמה התכנית והמפוכחות נתנו לך. ותזכור: זה אפשרי. נכון, נפלת, התרסקת, וכעת אתה על הקשרים, אבל אתה יכול לקום. אם אתה באמת רוצה להחלים - זה הזמן להתרומם ולחזור לעשות פעולות. לא לעשות את אותם פעולות שעשית בעבר. לעשות כפול מזה.

• עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.71 שניות

Are you sure?

כן