ברוכים הבאים, אורח

אין לי עדיין כח או רצון להושיט יד או לקרוא לעזרה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: אין לי עדיין כח או רצון להושיט יד או לקרוא לעזרה 2512 צפיות

אין לי עדיין כח או רצון להושיט יד או לקרוא לעזרה לפני 10 שנים, 5 חודשים #49625

אני מסופק אם אני רוצה לצאת מזה או שאני רק רוצה לרצות.
אני עדיין בשלב שאינני עושה מספיק מה שנדרש כדי להושיט יד להיעזר.
אני חי את השיגרה הגרועה שלי, רוצה להשתנות, אבל לא עושה כלום בשביל זה.
מה עושים???
איך מקבלים את ההחלטה לעשות כל מה שנדרש לעשות כדי לצאת מזה???
ומה באמת נדרש לעשות כדי לצאת מזה???
תודה מראש לכל מי שיעזור לי.

בעניין: אין לי עדיין כח או רצון להושיט יד או לקרוא לעזרה לפני 10 שנים, 5 חודשים #49630

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
שאלה קשה. אפילו קשה ביותר.
לא אחת אני שומע חברים משתפים שהם מתפללים לרצון להפסיק...

באופן אישי, כשאני נזכר את הכאב שיש לי כשאני פועל אני מעוניין לא לחוש בכאב ההוא. וכשאני נזכר במה שיש לי להפסיד, אני לא רוצה את ההפסד..

להחליט? החלטתי פעמים רבות. זה לבד לא עזר לי יותר מדי... רק זכרון הכאב יחד עם פעולות עזר לי...
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: אין לי עדיין כח או רצון להושיט יד או לקרוא לעזרה לפני 10 שנים, 5 חודשים #49635

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני לא כותב מהניסיון האישי שלי.
בספרות כתוב להביא את הגוף. נראה לי שזה הכיוון: לקרוא בספרות, להתקשר לקבוצות (לא חייבים לדבר), לחברים, לבוא לפגישות ולהתפלל לאלוקים שהרצון יבוא.
בהחלמה.

בעניין: אין לי עדיין כח או רצון להושיט יד או לקרוא לעזרה לפני 10 שנים, 5 חודשים #49647

• בן ש
  • דירוג כסף
זאת באמת שאלה טובה.  אבל מצד שני,  גם אם תבחר באפשרות שאתה רוצה להפסיק., אתה תמצא את עצמך שואל את השאלה הזו פעם אחר פעם.  זה האופי של מכור, ככה לפחות אני.  הרבה פעמים שואל את עצמי: רגע,  אני באמת רוצה להפסיק?  לא טוב לי שם?  זו הערמומיות שבתאווה.
אני ממליץ לך לחשוב על השאלות האלה, ולראות אם כל כך רע לך שאתה מוכן להושיט יד לעזרה.

בעניין: אין לי עדיין כח או רצון להושיט יד או לקרוא לעזרה לפני 10 שנים, 5 חודשים #49656

בעל ניסיון היקר.אני מזדהה מאד עם הסוגיה שהעלת.גם אני היתי באותו דילמה לפני 47 יום היום כבר לא
אשמח שנשוחח טלפונית
זכור שאנו בנ

ים לאבא אוהב וכל יכול הכל כולל הכל

בעניין: אין לי עדיין כח או רצון להושיט יד או לקרוא לעזרה לפני 10 שנים, 5 חודשים #49661

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
שלום לך חברי היקר משכבר,

מאוד התחברתי לשאלה. גם אני שאלתי אותה בסגנון מעט שונה - כדאי לך לעיין בתגובות המחכימות שענו לי שם.
www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=4325.msg44851#msg44851

אני זוכר היטב את השיחות הראשונות שלנו. לפני שנה בדיוק. זו היתה תחילת דרכי באתרא קדישא הדין. (זוכר איך חפרתי לך  )
חסד אלוקים, היתה לי שנה מדהימה. אמנם אין לי עדיין תירוץ הגון לשאלה הנ"ל. ולעוד כמה שאלות מהותיות על החיים בכלל ועלי בפרט.
אך למדתי בזכות הדרך לחיות עם השאלות. לפעמים אני בכלל לא בטוח אם אני מכור או לא! לפעמים אני בכלל לא בטוח שיש כזה דבר בחירה בעולם!

אבל, אני שם את השאלות בצד. הם לא בעלות משקל מספיק, כדי שאמשיך את חיי הקודמים.
לא היה לי טוב בתאווה. לא רק כאב דתי. הרגשתי חסר עמוד שדרה. חסר צלם אנוש. בן אדם בלי מילה. גנב. צבוע. הרגשתי הכי רחוק ממה שציפיתי מעצמי.
היום, אני מקבל את עצמי יותר, סולח לעצמי, מקבל יותר את המציאות (בדיוק הילדים צורחים לי באוזן. יש לי את הבחירה האם להתפוצץ או לא).

התחברתי לדברי בן ש.  השאלה על כוח ורצון נשאלת תמיד. בכל שלב כשטיפה קשה המוח המכור מוכר לנו תותים.
אז אין הרבה ברירות. אם אתה מוכן לקפוץ למים, ולנסות לחודש לראות מה קורה לך בתוכנית, אתה עשוי לגלות עולם נפלא.

אשמח להיות בקשר

נ.ב.
האם יש לך את הספר הלבן והספר הגדול?

בהחלמה
אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: אין לי עדיין כח או רצון להושיט יד או לקרוא לעזרה לפני 10 שנים, 5 חודשים #49680

בהחלמה. לי אין דרך אחרת. למרות שאני מת שתהיה כזאת.

וקיפאון

בעניין: אין לי עדיין כח או רצון להושיט יד או לקרוא לעזרה לפני 10 שנים, 5 חודשים #49976

• אוהב את ה'
דבר ראשון זה שאתה כותב את השאלה עכשיו זה כבר מעשה גדול ואם תקח את המעשה ותשבח אותו ותגיד לעצמך ואהו אתה גדול וצדיק אתה מתאמץ לכתוב לקבל עזרה תראה שבפעם הבא תחשוב פעמים אם להכשל תודה לך וכל טוב

בעניין: אין לי עדיין כח או רצון להושיט יד או לקרוא לעזרה לפני 10 שנים, 5 חודשים #49996

• brother
  • דירוג פלטיניום
לי אישית עזר קריאה של סיפורים של אנשים אחרים שהגיעו רחוק, אמרתי לעצמי "האם גם אני רוצה להגיע לשם?" ידעתי שבכיף אני יכול להיות שם,
אבל משהו עוצר בעדי, ככל שקראתי יותר הבנתי שאני לא רוצה בזה יותר, זה יוביל אותי לכלום, הרגשתי שזה שואב ממני את כוחות חיי.
היה לי קשה להפסיק, ועדיין קשה, אבל אני יודע שאם לא אפסיק, אמות(גם עם לא פיזית אז נפשית ורוחנית, ואיני רוצה בכך)
ואחר כל זה תפילה לבורא עולם שיתן לי בכל רגע שאיני רוצה בזה, ואם הזמן הרצון מגיע גם אחרי נפילה גדולה.

ולפעמים אני מסייג אבל נפילה מאוד גדולה יכולה לגרום לכך... ועד שזה לא יקרה אז מי יודע...רק אתה!
אוהב, ומאחל לך את הרצון שאתה מבקש.
אח.
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: אין לי עדיין כח או רצון להושיט יד או לקרוא לעזרה לפני 10 שנים, 5 חודשים #50374

באופן אישי, כשאני נזכר את הכאב שיש לי כשאני פועל אני מעוניין לא לחוש בכאב ההוא. וכשאני נזכר במה שיש לי להפסיד, אני לא רוצה את ההפסד..

להחליט? החלטתי פעמים רבות. זה לבד לא עזר לי יותר מדי... רק זכרון הכאב יחד עם פעולות עזר לי...

ממש כדברי רבינו יונה (שערי תשובה שער א' אות ד'): "ועוד, התבונן ברעת המתאחר מן התשובה, כי רבה היא; כי לולא התמהמה, כי עתה שב נאנח במרירות לב, ברגזה ובדאגה, ודלפה עינו מתוגה, כי יפגשהו יצרו שנית ויזדמן החטא לידו, יכבוש את יצרו, ויזכור את אשר עבר עליו כוס המרירות, ולא יוסיף לשתותו עוד". לא אמר שיזכור את ההתעוררות שלו כי "בשעתא דיצר הרע לית דמדכר ליה ליצר טוב", אלא יזכור את הצער ואת המרירות.

בעניין: אין לי עדיין כח או רצון להושיט יד או לקרוא לעזרה לפני 10 שנים, 3 חודשים #54327

• אוהב את ה'
אני מציע לך פשוט אחרי נפילה לקחת פתק ולרשום את הרגשה ולעשות לך סדר שמתי שקשה לך לקרוא את ולי זה מאוד עזר

בעניין: אין לי עדיין כח או רצון להושיט יד או לקרוא לעזרה לפני 10 שנים, 3 חודשים #54332

מזדהה

וקיפאון

בעניין: אין לי עדיין כח או רצון להושיט יד או לקרוא לעזרה לפני 10 שנים, 3 חודשים #55123

אני מציע לך פשוט אחרי נפילה לקחת פתק ולרשום את הרגשה ולעשות לך סדר שמתי שקשה לך לקרוא את ולי זה מאוד עזר

עצה נפלאה

בעניין: אין לי עדיין כח או רצון להושיט יד או לקרוא לעזרה לפני 10 שנים, 3 חודשים #55126

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
חשבתי שנטשת...
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: אין לי עדיין כח או רצון להושיט יד או לקרוא לעזרה לפני 10 שנים #58702

בחיים לא אנטוש בעז"ה. אם נטשתי תדע שאני לא חי כבר (בכולופן רוחנית).
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן