ברוכים הבאים, אורח

שמירת נגיעה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: שמירת נגיעה 2548 צפיות

בעניין: שמירת נגיעה לפני 10 שנים, 5 חודשים #50158

• להבות אש
אמרתי שהאיסור שלך זה לגעת בבת מגיל 8 פחות או יותר (זה למקילים כמובן, למחמירים זה מגיל 3 אבל אלא אם אתה בהחלט חולה מאוד במחלות כאלה ואחרות אז תשמור מרחק. כך אני עושה, אם זו בת שהגיל שלה לא עולה על הגיל 8 פחות או יותר אז אני לא מקפיד אבל אני גם לא נוגע ככה סתם לכיף. לגבי האיסור שלה, אסור לה לגעת בבן מגיל 9 שנים ואפשר להגיד שזה רק מגיל 12 אולי אבל יכול להיות פחות, כשהיא בת 9...
BANAKE, סלח לי לומר שהילקוט יוסף הוא לא ההכלה הפסוקה המוחלטת. ולגבי אחות אני למדתי שאין בזה עניין, מותר לגעת ולהתייחד עם אחות אם נשואה ואם לא נשואה זה לא משנה אבל פשוט צריך להיות קצת זהיר כמו לא לחיות איתה באותו בית (אני  מדבר על דירה משותפת ולא בית אבא ואמא) ולהיזהר שהנגיעות לא יהיו יותר מדי "חיבתיות" וכל מיני. וגיל 12 זה הגיל של פריסת נידה. ואכן זה הבעיה בנגיעה, נידה, ואח"כ יש גם את עניין ההרהורים וכו'.
The topic has been locked.

בעניין: שמירת נגיעה לפני 10 שנים, 5 חודשים #50163

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
חברים
אני חושב שהדיון הזה יצא מפרופורציה.
פה זה לא פורום הלכתי או תורני.
אין לי שום בעיה עם הדת או אלוקים,
אני מכור.
ואם בת דודתי בת שלושים, נשואה, ואינה מושא תאווה. אם אחבק אותה או לא, זה לא ענינו של אף אחד פה בפורום.
ואם היא מושא תאווה, ויהיה כתוב בכל ספרי ילקוט יוסף, דוד ושלמה, שמותר לי ליגוע בה, אודיע לה במפורש בצורה שאינה משתמעת לשני פנים שעם החיים שלי אני לא משחק.
בתקווה שלא פגעתי
מוישל'ה
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 5 חודשים על ידי .

בעניין: שמירת נגיעה לפני 10 שנים, 5 חודשים #50176

השרשור ננעל
יש פורומים לדיונים הלכתיים
לא אצלנו
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.27 שניות

Are you sure?

כן