ברוכים הבאים, אורח

פנטזיות של שליטה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: פנטזיות של שליטה 1332 צפיות

פנטזיות של שליטה לפני 10 שנים, 5 חודשים #49237

אני מתמודד עם נטייה לאוננות בכל פעם שאני עוסק וקורא על שליטה של אנשים באחרים כגון מלך בעבדים בעיקר התעללות, וכל הדומה. כמובן גם דמיונות על שליטה והתעללות של אשה בי.
משל לרופא שראה את המכה, ואמר: כמה המכה הזאת מכה רבה מאד!
אמר החולה: והלוא אשר הוכיתי מכה נחלה, לא היתה זאת כי אם לבעבור הגלות צדקת רפואתך ובעבור הראות את כוחך!
(מדרש תהילים מזמור נא)
אסיר תודה על נקיון - רק להיום - מכט טבת תשע"ד - 1/1/2014
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 4 חודשים על ידי .

בעניין: פנטזיות של שליטה לפני 10 שנים, 5 חודשים #49243

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
חבר יקר, לא אוכל לומר לך שיש את הפנטסיה הזו לכולנו, אבל תדע לך שנתקלתי במספר חברים שיש להם גם את העניין הזה.
מצד שני, אני לא אפרט כדי לא לתת רעיונות, אבל יש פנטסיות שיש לי שאני בטוח שאתה לא חשבת עליהם כלל...
לימדו אותי לחשוב על הסוג המסויים של הפנטסיות כאל טעמים שונים של אותה הגלידה.
לימדו אותי להבין שלמרות שאני מתרגש פיזית, למרות שהרגליים שלי רועדות, למרות שאני מרגיש שכשזה תופס אותי איני יכול לעצור, שהמוח שלי דוהר, שאני שוכח הכל, אפילו את אשתי, שלפעמים אני יורק על היד ומאבד כל צלם אנוש, אני לא באמת רוצה את ההנאה שבזה. אני רוצה משהו אחר, משהו שלעתים הסוג של הפנטסיה יכול להצביע עליו, אבל כדי להבין מהו בדיוק עלי להתחיל ולצעוד בתוכנית ההחלמה שלי.
האובססיה משותפת לכולנו, הפנטסיות קצת שונות.
מקווה שתמצא כאן את הבית שאני מצאתי כאן

נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: פנטזיות של שליטה לפני 10 שנים, 5 חודשים #49257

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 23 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
מצטרף לנתן

הצורה שבה התאוה מופיעה אצלך זה דומה לצח שאתה רואה מעל פני האדמה. מה שמעניין אותנו זה מה שיש מתחת. תגדע את השורשים והצמח הארסי הזה ימות.

אתה צריך להבין על אילו תכונות נפשיות התאווה יושבת אצלך. ברגע שתטפל בזה התאווה תיחלש מאליה.

אתה חייב להבין מה שורש הבעיה.

בעניין: פנטזיות של שליטה לפני 10 שנים, 5 חודשים #49322

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
שלום וברכה חבר יקר.

פנטזיות? ~~נתן במתנה הזהיר לא לפרט אז אעצור כאן!~~  ;D

רק אומר לך שהמכנה המשותף של כל באי אתרא קדישא הדין הינם "פנטזיות". הראש החולה שלי סיפר לי מה כדאי לי לעשות בשביל...  > ומה יקרה אם...  :-\ (כל השיקול, בסופו של תהליך, אם הייתי "מתקדם" לפי הפנטזיות, היה בין מאסר לאישפוז...) :-[

היום אני יודע מה שורש הדברים. ואני גם יודע שאני חפץ חיים. רוצה בתשובה? נשמע פנטסטי עלי! למרות שבראשית בואי הנה הייתי "צדיק גמור"... הבנתי שאינני צדיק ואינני גמור... חולה אנוכי ולרופא פניתי...
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: פנטזיות של שליטה לפני 10 שנים, 5 חודשים #49327

אני לגמרי מבין אותך! זה בדיוק מה שעובר עלי (בלי החלק של השואה)
בהתחלה כשהגעתי לאתר ולפורום, חשבתי לעצמי, אולי זה לא לגמרי קשור אלי, אחרי הכל אני מדמיין דברים אחרים.. אבל מהר מאוד הבנתי, כמו שכתבו לך החברים, לא משנה מול איזה סרט אתה מאונן,, הבעייה היא אותה התמכרות לפורנו מסוג כלשהו, שהיא קיימת אצל כולנו.
היום בחסדי ה' אני נקי 70 ימים. בקרוב אצלך! בהצלחה
בחסדי ה', נקי מיז' באדר התשע"ד.
בשם ה' נעשה ונצליח.

בעניין: פנטזיות של שליטה לפני 10 שנים, 4 חודשים #50542

• gil
  • חבר ותיק
  • רק להיום תהיה לי תוכנית.
מזהה מאוד ותודה שהעלת נושא זה
אצלי זה היה פנטזיות שאני שולט ואף מימושים של פנטזיה זו שהובילו אותי למקומות חשוכים ושליליים
בזכות הכוח העליון שלי ותכנית 12 הצעדים וההימנעות שלי שהיא הכי חשובה שלי
יש לי שקט ושלווה מההתמכרויות והפנטזיות והרדיפה אחר השליטה ושאר ההתנהגויות הכפייתיות
אחת המתנות שקבלתי בזכות התכנית הזו זה השקט והשלווה
תודה ותמשיך לבוא
רק להיום אשתדל לחיות ביום זה בלבד, ולא אנסה לפתור את כל בעיותי בבת אחת. אוכל לעשות דברים בשתים עשרה השעות, שהיו מרתיעים לו ידעתי שעלי לעשותם כל חיי.

בעניין: פנטזיות של שליטה לפני 10 שנים, 4 חודשים #50545

• arielwriter
  • דירוג זהב
מזדהה, אני בעצמי אוהב להיות נשלט. אני מאזוכיסט. אין לך מה להרגיש מוזר, לכולם יש פנטזיות מאוד מוזרות שאני מניח שגרמו לנו המון המון כאב, ברור שזה מוזר וזה ייחודי לפחות לדעתי.
כל עוד אתה מודע לזה וזה גורם לך סבל, תיפטר מזה, תעשה מה שאתה יכול לצאת ולקיים יחסים נורמלים, בלי כל המשחקים והקשקושים האלה.

בעניין: פנטזיות של שליטה לפני 10 שנים, 4 חודשים #50579

• איה
  • חבר חדש
בס"ד

אחי היקר

כל הכבוד שפתחת את זה, באמת אחד קשיים הגדולים בתחום זה להתוודות.

גם אני מתמודד עם אותם הקשיים ואותם אובססיות. ההתמכרות לשליטה או נשלטות באה הרבה פעמים ממקום פנימי של התמסרות, קשה לפעמים לראות את זה, אבל אני בחשבון נפש שעשיתי עם עצמי כמה פעמים מצאתי שהנק' הפנימית העמוקה של הפנטזיה הזאת היא התמסרות. ולכן עוזר לי מאוד להפנות את הכוחות שלי לנתינה במלוא המרץ(כמובן ששמירת העיניים והמחשבות קריטית ביותר גם היא), אני בתור אדם נשוי עם ילדים, יכול די בקלות לתת הרבה לאשתי ולילדים, אבל יש עוד הרבה אפיקים אחרים, העניין הוא למצוא אפיק חיובי שאתה יכול להתמסר אליו.

ולפעמים הרצון לנשלטות מגיע מאחריות רבה מדי היושבת לך על הכתפיים, ואתה רוצה קצת לעמוד במקום הפוך של חוסר שליטה. עשה חשבון נפש עם עצמך ותראה מה מדבר אליך.

אשמח לעזור בכל דבר 

תיהיה חזק ותזכור שבסופו של דבר הכל תלוי אך ורק בנו, ולא באף אחד אחר! 

בעניין: פנטזיות של שליטה לפני 10 שנים, 4 חודשים #50585

אני זוכר את עצמי מסתכל ומכסה עם היד חלק מהמסך... נשאר בי מעט בריאות.
אם לא הייתי מגלה את שמור עיניך גם זה היה קורס.
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: פנטזיות של שליטה לפני 10 שנים, 4 חודשים #50600

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
איה היקר, ברוך הבא! איה מקום כבודו?! אולי תוכל לספר לנו מעט על עצמך? שנוכל לקבל את פניך בכל הכבוד הראוי!
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן