ברוכים הבאים, אורח

12 הצעדים- איך זה פועל?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: 12 הצעדים- איך זה פועל? 980 צפיות

12 הצעדים- איך זה פועל? לפני 10 שנים, 5 חודשים #49005

• רק-להיום
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • חבר קבוע
שלום לכולם.  אני נער בן 17. אני נלחם במחלה הזאת כבר שנה. שמתי לב שככל שאני מתחזק יותר בתורה ובמצוות המחלה הזאת יותר חזקה. שמעתי על האתר הזה וקראתי חלק נכבד ממאמריו ואני מקבל כל יום את המייל היומי. הייתי שמח לדעת בשפה פשוטה וברורה מה הם בעצם ה12 צעדים האלו? מדוע הם עזרו לכולם? איך אפשר שהמחשבה על ניאוף לא "תקפוץ" פתאום? כמו כן הייתי שמח לתוכנה שחוסמת אתרים לא צנועים אבל תוכנה שמאפשרת לצפות בתכנים הבאים בלבד:
ממשלה
טכנולוגיה
מנועי חיפוש
לימודי תורה
אתרים בעלי עניין יהודי
שונות
דוא"ל המוצג באתר (כגון Gmail, Hotmail, וכדו')

אבא, ראה נא בסבלי, פני אלי ורפאני, שחום ואהבה יעטפוני. תעזור לי לסלוח קצת לעצמי, ולא לבכות על הזמן שלא הולך אותי. אנא עשה גם לי כעין קריעת ים סוף קטנה, כדי שאזכה לראות קצת יבשה, שהרי מצבי לא גרע מנחשון בן עמינדב שקפץ למים ללא דאגה. שאין לחלק ולומר שלא הייתה לו ברירה, כי המצרים וכן שאר מזיקים הקיפוהו מכל פינה, שהרי גם אותי לא שאלו כשהורידו את נשמתי להאי עלמא, כך שלא הותירו לי הרבה ברירות, אלא לבחור כזה תפקיד נעלה ("מכור"), אשר בזכותו אצטרך תמיד להיות בקשר איתך. אבא, עזור לי בבקשה לקבל את התפקיד הזה בשלווה, אך יחד עם זאת, אומץ לפעול היכן שאפשר אפי' טיפה, אך כיון שזה יכול לתסכל, כי העולם הזה די מבלבל, אני מבקש כרש בתפילה ובתחנונים, את התבונה להבחין בין שני הדברים. תודה, אבא.

"בלעדיי, - אלוקים לא יעשה, ומבלעדי אלוקים, - אני לא יכול"

נערך לאחרונה: לפני 5 שנים, 10 חודשים על ידי רק-להיום.

בעניין: 12 הצעדים- איך זה פועל? לפני 10 שנים, 5 חודשים #49022

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
שלום וברכה וברוך הבא.
נלחם? במשך שנה? אני בגיל 17 כבר הייתי מיואש לאחר מספר שנות מלחמה.

היום, למעלה מעשרים שנה לאחר מכן, גיליתי שהקרב אבוד מראש. והתחלתי לוותר.

אז ככה זה עובד. (אצלי, עכ"פ) אני רואה מולי (לעותים קרובות לא צריך להגיע לזה. מחשבה מספקת) משהו "מעניין ומרתק". יש לי שני אפשרויות. או שאלחם מלחמה אבודה מראש לנוכח נסיון ארוך ועשיר.... או שאבקש מאבאל'ה אוהב שירחם עלי ויוציא אותי מהתסבוכת כי זה גדול עלי... לא יכול עם זה... לא תודה! מוותר על הרגשת הנצחון. מוסר לבורא.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: 12 הצעדים- איך זה פועל? לפני 10 שנים, 5 חודשים #49024

שלום חבר יקר. כדי להכיר יותר טוב את התכנית מומלץ לקרוא במדור "קולות של החלמה".
לגבי פילטר - אני לא מבין בזה אני אני יודע שיש תוכנה שנקראת K9, ותוכנה אחרת שנקראת VCF

שלחתי לך גם הודעה פרטית. שים לב
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 5 חודשים על ידי .
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן