ברוכים הבאים, אורח

שלום לכולם... אני בצרות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום לכולם... אני בצרות 1530 צפיות

שלום לכולם... אני בצרות לפני 10 שנים, 6 חודשים #47992

שלום לכולם,

שמי משה, אני בן 47 נשוי + 4. את הקשר שלי עם הבורא התחלתי לפני 7 שנים, ואני מה שנקרא בפי הבריות "חוזר בתשובה". שורשי ההתמכרות (שתמיד היתה ברמה זו או אחרת) נמצאים בתקופה הקודמת בחיי, שם גם לא הרגשתי שיש בעיה בנושא, ועל כן הרשיתי לעצמי כל מה שפחות או יותר התחשק.

הבעיה החריפה מאוד בשנתיים האחרונות, מאחר שלצורך עבודתי אני נמצא הרבה שעות לבד מול מחשב ששוב מצורך העבודה הינו מחובר לאינטרנט, וכאן אני מוצא את עצמי בוהה שעות מול אתרים אסורים, מבזבז המוווווןןןןן זמן, ובכללי העניין משבש לי את החיים, שלא לדבר על זה שכואב לי על זה שאני עושה דבר שהוא היפך רצון ה', ומרגיש כי זהו מחסום ענק שלא מאפשר לי התקדמות אמיתית כמעט בכל תחום. לנושא כמובן השפעה בזוגיות, ובכלל בכל נושא החיים.

אני שמח מצאתי את האתר הזה, אני מודע לזה שאני מכור ושהנושא מצריך טיפול. ברוך ה' כבר עברתי את שלב השנאה העצמית, ומבין שזהו ניסיון שעלי לגמור עליו. מקווה גם בעזרת החברים כאן.

אודה לתגובות מחזקות...

בעניין: שלום לכולם... אני בצרות לפני 10 שנים, 6 חודשים #48003

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
שלום אחי היקר אח לצרה

גם אני תקוע בבוץ הזה. אמנם לא בדיוק מהרקע שלך, אבל אובססיבי מאוד וחסר אונים למול שיטוטים במחשב... חיפוש תאווה.

אם אתה רוצה באמת לצאת מהנפילות לשמור על נקיות ומפוכחות מינית, דע לך יש דרך! יש פיתרון!

המלצה ראשונה, הישאר עימנו. יש יותר מדי חברים שבאו זעקו לעזרה, ומשזו הוגשה להם, הם התאדו, נעלמו.
כמה פעמים כתבתי תגובה מושקעת למבקש עזרה... עד היום הוא לא התחבר חזרה לפורום כדי לקרוא את העצות שהחברים חלקו איתו.

אני לא מאשים. כולנו מכורים.. איזה ציפיות יש לי ממכור כמוני?
אבל בכל זאת רק אלו שהתמידו ברצינות הגיעו לתקופות נקיות ארוכות וצמיחה רוחנית.

אנא הישאר עימנו, שאל, כתוב, תראה שיש כאן פיתרון שעובד.

אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: שלום לכולם... אני בצרות לפני 10 שנים, 6 חודשים #48019

• להבות אש
ראה בפוסט הזה בתגובה השנייה, כתבתי שם משהו שכדאי לך לראות לדעתי... www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=4591.new
באמת תישאר איתנו, זה רק יעזור, כולם פה שנאשרו, אם לא אז הרוב יאמרו כי זה עזר וממש היה התחנה האחרונה לפני יאוש, אני עצמי יכול להעיד את זה על עצמי,
חזק ואמץ!
אוהבים אותך וזה לא יותר מדי מאוחר אף פעם להתחזק!
ה' אוהב אותך וכולנו מעודדים אותך ופה לעזרתך!
אש

בעניין: שלום לכולם... אני בצרות לפני 10 שנים, 6 חודשים #48092

תודה למגיבים. אשאר איתכם, כי ברור לי שללא עזרה שוטפת לא אצליח להתנקות מהזוהמה הזאת. כמה שאני שונאאאאאא את זהההה !!

אשמח לשטף במה שעובר עלי בהמשך הדרך

בעניין: שלום לכולם... אני בצרות לפני 10 שנים, 6 חודשים #48124

הושיעה, מזדהה עם ההרגשה.
רציתי להגיד לך שההשקעה שלך היא לא לשוא. זה שהמיועד לא ראה את ההודעה שלך לא מורידה מהערך שלה (של ההודעה) ומההחלמה שהיא מוסיפה לאחרים שהזדמנו לראות אותה.
מניסיון.

רוב ההודעות שנגעו בי עמוק בלב היו בכלל ממוענות למישהו אחר... אז זכיתי לגנוב קצת החלמה על הדרך 

בצרת רבים, ההמלצה שלי היא להישאר כאן. אני בטוח שלא תצטער על החלטה כזאת.
בכל מקרה, אולי לשלב ראשון כדאי לעבור לאינטרנט עם חסימה (למרות שמדובר בצורכי עבודה, אני בטוח שתמצא ספק מתאים וכשר)
אמנם זה לא פתרון, אבל עד שנהיה מספיק בהחלמה, זה יכול לעזור המון.
יש לי רימון גם בבית וגם בעבודה ואני מודה לאבא על זה בכל יום.

בהצלוחה!

בעניין: שלום לכולם... אני בצרות לפני 10 שנים, 5 חודשים #48203

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
מזדהה מאוד

לפני שהתחלתי פה את התהליך הייתי במצב דומה.

ביזבוז שעות מול המחשב בכל מיני אתרים, כך שחוץ מהטביעה במחלה גם העבודה שלי נפגעה וזה גם התחיל לחלחל לחיי הנישואים

ברוך ה' אני אחרי...

בעניין: שלום לכולם... אני בצרות לפני 10 שנים, 5 חודשים #48209

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.

ברוך ה' אני אחרי...

באמת? איך? אני כבר למעלה משנה מסתובב פה ועדיין לא "אחרי"! אמנם הרבה יותר טוב אבל עדיין בתוך תוכה של המחלה... עדיין זקוק לקבוצות... לצעדים... לפעולות....
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: שלום לכולם... אני בצרות לפני 10 שנים, 5 חודשים #48236

שלום משה,
מזדהה לגמרי עם הבעיה וכל הנלווה לה. אחד הדברים שגיליתי פה זה שאני לא מיוחד בשריטות שלי, וזה קצת מנחם האמת..
אני שמח לראות שהגעת לכאן גם אחרי סוג של בירור נפשי, והסרת מעליך את האשמה שכ"כ מפריעה להתקדם הלאה..
אשמח לראות אותך כאן בהמשך,
אם תרצי אשמח לשוחח בפרטי,
אוהב,
התנערי

בעניין: שלום לכולם... אני בצרות לפני 10 שנים, 5 חודשים #48263

מזדהה עם כל מילה שלך ,תודה להקב"ה שנזכרת בזמן אשמח לשוחח אתךץ
אל תשכח יש לנו אלוקים אוהב וכל יכול ,תיהיה חזק אל תישבר

בעניין: שלום לכולם... אני בצרות לפני 10 שנים, 5 חודשים #48444

• ddmm11219
  • דירוג כסף
השם שלך נתן לי חיזוק גדול
זאת ועוד, צריכים להודות להשי"ת שאנחנו בשלב שאנו מודים ומתוידויים לה'
ועמם שהייתך פה הוא הצעד הכי נכון
והבא לטהר מסייעין לו
...וְאִם גַּם אֶתְאַמֵּץ בְּעֵצוֹת וְתַחְבֻּלוֹת וְכָל יוֹשְׁבֵי תֵבֵל יַעַמְדוּ לִימִינִי לְהוֹשִׁיעֵנִי וְלִתְמֹךְ נַפְשִׁי, מִבַּלְעֲדֵי עֻזְּךָ וְעֶזְרָתְךָ אֵין עֶזְרָה וִישׁוּעָה...‬

מתוך תפילה נפלאה שחיבר הרה"ק רבי מאיר מאפטא זצוק"ל, בעל מחבר ספר "אור לשמים", ונדפסה בתחילת ספרו.

בעניין: שלום לכולם... אני בצרות לפני 10 שנים, 5 חודשים #48478

תודה לכולם,

ביומיים הראשונים אחרי שקראתי את המדריך ונכנסתי לפורום, הרגשתי שדברים מתחילים לזוז, ואחרי גם שעברתי יומיים נקיים הייתי בעננים...
ואחר כך שוב בום טראאאאחחח אני באותו בור עמוק...

אבל העיקר... איך אומרים, לא להתייאש, אין פתרונות קסם, ואני בטוח שבעזרתכם הנפלאה ובעזרת הבורא יתברך אצא מהבור הזה שמים אין בו, על נחשים ועקרבים יש בו הרבה...

בעניין: שלום לכולם... אני בצרות לפני 10 שנים, 5 חודשים #48499

• אלי
  • דירוג פלטיניום

באמת? איך? אני כבר למעלה משנה מסתובב פה ועדיין לא "אחרי"! אמנם הרבה יותר טוב אבל עדיין בתוך תוכה של המחלה... עדיין זקוק לקבוצות... לצעדים... לפעולות....

התכוונתי לזה שחזרה לי השליטה על חיי

זה אומר שגם אם אני רואה תמונה בעייתית ברשת זה לא אומר שבהכרח אני אבלה את השעות הקרובות בשיטוטים בכל מני אתרים ובהיזק עצמי.

אני בהחלט מגדיר את עצמי כאחרי התקופה הבעייתית. גם מה שאתה מתאר מבחינת אופי הפעילות שלך כיום שזה יותר שימור מצב ולא נסיון להיחלץ מהביצה

לזה התכוונתי

בעניין: שלום לכולם... אני בצרות לפני 10 שנים, 5 חודשים #48652

בס"ד

צרת רבים, אני מצטער לשמוע על הנפילה שלך. הכי חשוב זה לא להתייאש עכשיו, לזכור את הזמנים בהם התגברת, ולקום שוב מהבוץ בתקווה שה' יעזור לנו להצליח יותר בפעם הזאת.

אלי, אני מצליח להבין את ההרגשה שלך. אומנם אני נקי כרגע "רק" 58 ימים, אבל פעמים רבות אני מרגיש כאילו כבר עבר החלק הקשה, בעיקר אחרי שמגיע מצב בו בעבר הייתי נופל מיד, ועכשיו אני מסיט את העיינים, מתעלם מהדגדוג וממשיך הלאה, ולאור זאת שבתקופה הזאת.התמודדות כזאת קרתה כל יום יותר מפעם אחת, בגלל הסביבה בה אני נמצא. אבל אני לא מוריד פרופיל! לפחות אצלי אני חחושב שזו סתאם שאננות. אני מקווה שאצלך זה באמת (:
בחסדי ה', נקי מיז' באדר התשע"ד.
בשם ה' נעשה ונצליח.

בעניין: שלום לכולם... אני בצרות לפני 10 שנים, 5 חודשים #48708

• אלי
  • דירוג פלטיניום
רוצה להצליח, גם אצלי זו שאננות, ולכן אני נכנס פה לאתר לא בגלל שאני מרגיש שעוד רגע אני נופל אלא כדי לשמור על קשר, סוג של תחזוקה.

לפעמים יש גלים, אבל המרחק בינהם גדול בהרבה ממה שהיה בעבר.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.65 שניות

Are you sure?

כן