ברוכים הבאים, אורח

אממ היי לכולם - קצת על עצמי - כנסו ותגיבו
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אממ היי לכולם - קצת על עצמי - כנסו ותגיבו 1005 צפיות

אממ היי לכולם - קצת על עצמי - כנסו ותגיבו לפני 10 שנים, 6 חודשים #47847

שלום לכולם -- אני חדש כאן....אני לא כל כך אוהב להיכנס לכאן כי זה גורם לי לחשוב על כל הנושא של תאווה וכל סרטי הפורנו וכל זה. אבל אני החלטתי לנסות גם מפה  לפתור את הבעיה

הבעיה בעצם זה משו שגיליתי  - שביום שאני מאונן - דבר ראשון אני הולך לישון מאוחר (אני מאוד מנסה לשמור לישון מוקדם אחרת אני מת מעייפות כל היום ואין לי כוח לכלום) וגם אני לא מספיק

לעשות דברים שאני רוצה - ויש המון דברים שאני רוצה לעשות , אחרי שאני מאונן אני מרגיש הרגשה של ריקנות מבפנים - אבל  מה שהכי מפריע לי זה - שאחרי שאני
  מאונן הראש שלי ניהיה מלוכלך ואני חושב ומסתכל על החלקים המכוסים של הבנות כאילו שזה כל מה שמעניין אותי בעולם - אני לא רוצה את המחשבות האלה!!!!! אני רוצה להוציא אותם ממני

אני רואה את עצמי הרבה מעל לכל הזבל הזה  -  זה לא לרמה שלי !!  התחלתי לאונן בערך בגיל 13 או 14 ואפשר להגיד שזה די השפיע לי על החיים - לא בצורה הטובה...

אממ מאז כל הזמן הזה אני מנסה להפסיק , אני לא יודע אם אני מכור או לא - זאת אומרת אני יודע שאני יכול להפסיק מתי שאני רק ירצה אבל אני מרגיש שאני לא באמת רוצה להפסיק

אחרי כל נפילה שלי שאני מאונן  - אני חושב לעצמי - "האם זה באמת מה שאתה רוצה"  ככה אתה רוצה לחיות את כל החיים שלך משתוקק לטומאה הזאת

וגם אני חושב - הרי בסופו של דבר זה לא חדש לי - חשבתי כבר על העניין והחלטתי שאני מפסיק - שזה לא טוב לי אז למה אני ממשיך? 

תמיד אני מחפש את הסיבה - אני חושב שהתשובה לשאלה הזאת ברורה ולא צריך לחשוב למה אני ממשיך.... ----  כי זה לא אני - היצר מושך אותי לעשות את זה

כדי שנעשה כל דבר כל פעולה בחיים אנחנו צריכים להחליט - כל החיים מורכבים מהחלטות שאנחנו מקבלים - ...כדי שנקום בבוקר מהמיטה צריך להחליט "עכשיו אני קם"

בלי החלטה לא נקום לעולם ,  אז גם פה - כדי לאונן צריך להחליט - עד שלא נחליט לא יקרה כלום - הבחירה בידינו....אז למה אנחנו נכשלים כל פעם??  כי ככה החלטנו...

אז אני עובד על ההחלטות שלי שאני ישלוט בזה שאני מחליט זה מתחיל בדברים קטנים - האם להמשיך באוטובוס או לרדת ברכבת ? - האם להתעורר או לישון עוד שעה?  כל דבר שאני

יכול להחליט עליו אני מנסה ומקווה שזאת הדרך שלי להצלחה  ולאורח חיים נקי  היום שבת 02/11/13 ראש חודש כסליו - היום הראשון שלי בדרך לאושר ואני מקווה שגם האחרון שאני יפול....

אני מקווה שגם ביחד עם העזרה של עצמי לצאת מהבוץ הטובעני הזה - שאתם גם תתרמו את חלקכם ותעזרו לי - ותאירו לי את הדרך.....אני מאוד רוצה תגובות אז גם אם אתם לא
  טיפוס שבדרך כלל משאיר תגובות תשאירו משו - אפילו תגובה קטנה - אתם לא יודעים אולי אתם אלה שתגרמו לי להפסיק סוף סוף  תודה שקראתם ואחלה יום לכולם!!!!

בעניין: אממ היי לכולם - קצת על עצמי - כנסו ותגיבו לפני 10 שנים, 6 חודשים #47849

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
שבוע טוב חבר יקר,
כולנו רצינו להפסיק ולא הצלחנו. הרבה מאוד חברים פה חשבו שהם פשוט לא רצו מספיק.
כשהגעתי לכאן למדתי שאני חולה. הסיבה שלא הצלחתי להפסיק לגמרי זה לא יצר הרע חזק, זה מחלה.
בשבילי להחליט שאני מפסיק לאונן זה כמו בשביל כל בן אדם להחליט שהוא מפסיק לישון - יעבור יום, יומיים, שלושה, בסוף הוא יירדם ואני אאונן.
יש כאן דרך שעובדת והיא נקראת 12 הצעדים.

אתה מוזמן לקרוא כאן כדי להחליט אם אתה מכור או לא וכדי להכיר את האפשרויות שלך בפורום הזה: www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=3538.0.

בעניין: אממ היי לכולם - קצת על עצמי - כנסו ותגיבו לפני 10 שנים, 6 חודשים #47851

• העברי
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
שלום חבר חדש
שיהיה לך המון בהצלחה
כאן בפורום כמו שאמר יוסי כהן אנחנו עובדים בשיטת 12 הצעדים
שיטה שמתאימה למכורים
אם אינך חושב שאתה מכור, אתה מוזמן לנסות את הדרך שלך
עצם זה שכתבת באתר זה בוודאי אומר שהחלטת שאתה רוצה להפסיק
אז אתה מוזמן לעשות ניסיון
אם תצליח להפסיק, תודה לאל ובהצלחה בהמשך הדרך
אם לא הצלחת, כנראה שבמידה מסוימת אתה חסר אונים מול זה
ואז אתה מוזמן להצטרף לשיטה שעובדת אצלנו
בהצלחה!
ונשמח לשמוע עדכונים על ההתמודדות שלך!

בעניין: אממ היי לכולם - קצת על עצמי - כנסו ותגיבו לפני 10 שנים, 6 חודשים #47909

תודה על החיזוק וההבנה אני ינסה לעשות  את ה 12 הזה ואני יעדכן אותכם במצב שלי....

בעניין: אממ היי לכולם - קצת על עצמי - כנסו ותגיבו לפני 10 שנים, 6 חודשים #47913

בהחלמה. אשמח להיות לתועלת אם צריך

וקיפאון

בעניין: אממ היי לכולם - קצת על עצמי - כנסו ותגיבו לפני 10 שנים, 6 חודשים #48010

• להבות אש

בשבילי להחליט שאני מפסיק לאונן זה כמו בשביל כל בן אדם להחליט שהוא מפסיק לישון - יעבור יום, יומיים, שלושה, בסוף הוא יירדם ואני אאונן. יש כאן דרך שעובדת והיא נקראת 12 הצעדים.

אני תמיד חושב שזה חבל שאין 12 צעדים דיכולים לעזור לבן אדם שהוא לא יצטרך אף פעם לישון....

בעניין: אממ היי לכולם - קצת על עצמי - כנסו ותגיבו לפני 10 שנים, 6 חודשים #48035

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
שלום וברכה.

כפי שהקדימו אותי כבר זה לא עניין של רצון. רציתי המון. היום אני יודע שאני חולה.

12 צעדים זה עבודה. דרך חיים. לא ניתן לעשותם סתם כך. יש צורך בהכוונת ספונסר (מדריך/חבר מלווה)

בהצלחה ובהחלמה.

נ.ב. מה דעתך לגשת לקבוצה באיזור מגוריך?
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 6 חודשים על ידי .
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן